Geni Polska

Started by Private User on Tuesday, April 2, 2013

Participants:

Related Projects:

Showing all 7 posts
Private User
4/2/2013 at 1:32 AM

Proszę tutaj zadawać pytania, wyrażać opinie, porady i krytykę dotyczące projektu Geni Polska.

4/2/2013 at 4:21 PM

Panie Karolu,
Dziękuję za zaproszenie do projektu "Geni Polska".
Choć przyznam szczerze nie do końca wiem, jak mógłbym pomóc w jego rozwoju, postaram się w miarę moich możliwości dołożyć "3 grosze".

Jednakowoż z racji na miejsce pobytu bardziej pasowałbym go Geni Ireland :)

Mimo wszystko miło mi powitać wszystkich w Geni Polska

Pozdrawiam
Paweł

Private User
4/3/2013 at 12:52 AM

Witam,

Na pewno można pomóc poprzez zaproszenie polskich użytkowników Geni do projektu. W końcu, celem jest zawarcie jak największej liczby naszych rodaków w tym projekcie. Myślę, że gdy Geni Polska wystarczająco się rozwinie - samoistnie pokaże nam cele i kierunek rozwoju projektu. :)

Pozdrawiam,

KW

Private User
4/3/2013 at 11:45 PM

Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę: jak rozumiem, Geni Polska jest projektem, który łączy inne małe projekty. Te inne małe projekty są drzewami osób najczęściej już od dawna nieżyjących, w dużej mierze niepołączonych z obecnie żyjącymi osobami. Czy w celu utworzenia nowego drzewa dla rodziny, której połączenia z żywymi jeszcze nie znaleziono, trzeba założyć nowe konto pocztowe i zarejestrować się w Geni jako jedna z tych pra-pra-osób, po czym dopiero zacząć tworzyć nowe drzewo - czy też jest możliwość rozpoczęcia budowy nowego drzewa bazując na obecnej rejestracji?

Private User
4/4/2013 at 1:50 AM

Na globalnym forum Geni dostałem wiadomość, że by rozpocząć drzewo od osoby jeszcze niezwiązanej z wielkim drzewem, wystarczy dodać ją obojętnie gdzie w naszym drzewie (np. jako brat dziadka itp.), a później w informacjach "Pokrewieństwo" usunąć istniejące połączenia z osobami w drzewie. Tym sposobem dana osoba stanie się 'wolna', tj. niezwiązana z żadną inną osobą w Geni i można uzupełniać informacje o niej.

4/17/2013 at 9:49 PM

Witam Panie Karolu
Dziękuję za zaproszenie
Jeżeli w czymś mogę być pomocny to oczywiście spróbuję.
Pozdrawiam wszystkich
Ludomir Domański

7/14/2013 at 9:09 PM

Życzę więcej ludzi będzie świadoma Geni Polsce i dzielić się nazwisk. Będzie to bardzo pomocne dla rodzin w USA, którzy nie mogą podróżować do Polski w celu wyszukiwania przodków. Geni jest wielka rzecz dla pomaga znaleźć relacje genealogii
Pozdrawiam
Alex Wisienski (Wyszynski)

Showing all 7 posts

Create a free account or login to participate in this discussion