Palun muuta privaatne surnu avalikuks

Started by Lauri Kreen, Ͼ on today

Participants:

Profiles Mentioned:

 • <private> Üts
  Geni member
 • <private> Teras
  Geni member
 • <private> Püvi
  Geni member
 • <private> Püvi
  Geni member
 • <private> Semilarski
  Geni member
Showing all 11 posts
Today at 10:21 AM

Tere

Siia palun postitage Eesti hooldajate/kuraatorite jaoks taotlused koos linkidega isikukirjetele nende privaatsete surnud isikute kohta kes teie arust peaksid olema avalikud.

Palun postitage siia viited ka nende elavate (sh endiste Geni kasutajate) kohta kes tuleks surnuks märkida. Kui vähegi võimalik lisage ka surmakuupäev ja viited võimalikele allikatele (eriti vajalikud endiste kasutajate surma korral).

Jaksu kõigile

Lauri Kreen

Private User
Today at 11:56 AM

Lauri,

Antud juhul peaksid sõnumisse kirja panema, et see foorum pole loodud selleks, et lihtsalt kellegil tuleb mõte mõnele profiilile ligipääsemiseks või arvab nii ja paneb siia sellise soovi üles.

Kui profiilil on aktiivsed haldajad, siis nemad teevad otsuseid.

Today at 12:08 PM

Private User Mida on ammusurnud inimeste puhul varjata aru ei saa.....
Ma ei mõtle siin hiljuti surnuid

Private User
Today at 12:12 PM

See, kes soovib hoida oma esivanemaid jne. privaatsetena, on vaba valik- ühtegi profiili ei tehta sunniviisil avalikuks või kinniseks. Asi pole varjamises, aga eks igaüks mõtleb nii nagu soovib ja talitab vastavalt sellele. Kedagi ei pea milleski veenma üldse.

Today at 1:11 PM

Asi on natuke karmim, kui et kellelegi meeldib oma esivanem privaatseks kuulutada. Veelgi enam, mida kaugemast põlvest see on, seda hullem, seda rohkem on kõikvõimalikke järglasi ja seoseid teiste sugulaste ja hõimlastega. See kuulub veel hullemasse tegevusse, kui keegi kuulutab oma 18-ndal sajandil elanud esivanema perekonnanime järgi oma suguseltsi rohkem kuuluvaks kui mõne teise sellise esivanema järglase omaks. Näiteks Hansu Mart on Mart Ait, kuigi võiks olla samahästi ka Mart Mälk. Näiteks vaid. Esivanema privaatseks kuulutamine ei tähenda lõppkokkuvõttes midagi muud kui GENI mõttes uue profiili/uute profiilide loomist selleks, et ka ennast maksma panna, et ka teised saaksid ennast nähtavaks teha. Rumal värk. Hetkel mõtlesin - katsume ikka olla GENIs võimalikult avalikud. Kui GENI tegijad ei leiuta midagi mõistlikku praeguse nn. profiili asemel, siis nii see hakkabki toimuma. Et siis profiile tekib juurde nagu seeni pärast vihma. Elu annab igasuguseid näitevõimalusi, aga tooks vaid võimaluse, kus sinu klassikaaslane-pinginaaber on sinu eest varjatud, sest keegi lapselaps näiteks arvab, et ainult temal on kõik teada, ainult temal on õigus kõike kamandada, kusjuures on võimalik, et ta ei ole seda inimest elusana näinud. Toore naljana öeldes oleme me kõik avaliku elu tegelased, kui me olema juba ilma sündinud. Ei ole vaja Berialikult ja antiberialikult käituda, et mõnikord mõni aeg oled esimene nägu n.ö.meedias , siis aga oled mingi privaat tegelane ,kellest Nõukogude rahvas ei tohi teada. Siin ei ole see poliitikaks mõeldud, aga selline isetu käitumine GENIS on pigem poliitika. Jõudu meile AVALIKUSTAMISE TEEL!
PS. Mida vanem inimene, seda avalikum peaks ta olema. On ju jama, kui inimene oleks nagu olemas, olemas olnud, aga ikka viibib ta Nõukogude Armee N väeosas. Selliste privaatseid-pahedega võiks pikalt jätkata, kasvõi sellega, et mõni suure vaeva nägija, n.ö. aktivist peab maadlema privaatsusega, veelkord N korda jalgratast leiutama, selle asemel, et edasi minna oma teadmiste , oma tegevustega. Kellele me siis teeme seda nn.maailmapuud, kas NSAle või mingile teisele kontorile. ÜHISTE pingutuste vaev jookseb 99 protsenti tühja. Ei ole ime, kui aktiivsemas piirkonnas on ühe JÜRI VALGE asemel noh umbes kümme JÜRI VALGET, kes on tegelikult sama isik. Kuidas seda segadust seedib GENI töörühm. Mis tolku on sellest igale aktiivselt tegutsevale GENI kasutajale. Võimalik, et siin on taga ka GENI ja MyHeritage tegevuste vastuolu.

Private User
Today at 1:26 PM

Tere. Palun muuta avalikuks: Aare Talmeister

Today at 2:11 PM

Private User - tehtud

Today at 2:40 PM

Vääriksid ilmavalgust:
<private> Jaanson
<private> Ruto
<private> Ruto
<private>
<private>
<private>
<private> Teras
<private>
<private> Teras
<private> Teras
<private> Teras
<private> Teras
<private> Teras
<private> Teras
<private> Teras
<private> Jõulu

Today at 3:30 PM

Palun võimalusel avalikustada:
<private> Ört
<private> Potsepp
<private> Vaimel
<private> Vaimel (Seller)
<private> Hinrikus
<private> Semilarski
<private> Oja (Kind)
<private> Oja
<private> Oja
<private> Oja
<private> Oja
<private> Oja

Today at 3:49 PM

Palun avalikustada:
<private> Maasalu (Aliide Vahter)

Private User
Today at 7:21 PM

Palun mestida: <private> Üts http://www.geni.com/merge/compare/6000000002406362016?fsession%5Fid... ja avalikustada: <private> Kattai
<private> Kattai (Kärg)
<private> Uibo
<private> Püvi
<private> Püvi

Showing all 11 posts

Create a free account or login to participate in this discussion