põlvnemine

Started by Private User on Thursday, June 3, 2010

Participants:

• Private User
    Geni member
  • Private User
    Geni member

Profiles Mentioned:

• Raivo
    Geni member
Showing all 17 posts
Private User
6/3/2010 at 6:24 AM

Andol on arvutis üks fail sugupuust, mille me saime ka ema käest, aga seal on vist mingid asjad teistmoodi ja ma ei tea, kumb õigesti on. Seal nimelt pole Raivo Rank Uno laps, vaid Enoni laps. Vaata, kas on sul õigesti, siis muudame oma failis ära.

Private User
6/4/2010 at 2:20 AM

Tead, ma ei teagi kui õigesti mul on, ma tegin selle töö järgi, mis Markus kunagi kooli uurimistööna tegi. Seda peab siis uurima ja üle küsima. Mõned puudujäägid olid tema töös veel, aga ma arvan, et äkki pigem Markusel oli midagi valesti. Kas see ema antud fail oli selle kauge sugulase saadetud?

Private User
6/4/2010 at 6:21 AM

Ema ei andnud faili, vaid tal oli mingi paber, kus oli kirjas. See oli see Vilve Vendla postiga saadetud sugupuu.

Private User
6/4/2010 at 12:39 PM

No siis oli see kindlasti õigem, kui Markuse kirjutatu. Ma arvan, et Markusel tulid lihtsalt mingid näpuvead sisse. Pane ikka selle järgi, nagu teil kirja on pandud. Kas muu on muidu õigesti?

Private User
6/4/2010 at 12:58 PM

Muu oli jah õigesti.

Private User
6/4/2010 at 1:16 PM

Uno laps oli siis ainult Marika?

Private User
6/4/2010 at 1:27 PM

Kuule, ma püüdsin Raivot ja tema nait-lapsi ümber tõsta, aga see ei õnnestunud - ja ära ka ei lase kustutada? Mis ma nüüd teen? Või proovi ise.

Private User
6/5/2010 at 5:17 AM

Kuule, ma vaatan seda meie tehtud puud, seal on võibolla väike näpuviga ikka tulnud, et kogemata äkki pandud valede vanemate lapseks, sest nad on seal joonisel täpselt kõrvuti. Ma arvan, et äkki ikka on Markuse oma õige.

Private User
6/5/2010 at 5:34 AM

Ma siis muutsin kõik endiseks, et teeme siis kõik puu selle Markuse uurimuse järgi ikka, sest ma pole sada protsenti kindel, et meie oma on õige, võib vabalt ka olla vale. Et siis kui kunagi täpselt selgub, siis uuesti üle vaadata.

Private User
6/5/2010 at 1:45 PM

Miks mõned profiilid valged on? Või hallid?

Private User
6/5/2010 at 3:11 PM

ma pole ka sellest aru saanud.

Private User
6/6/2010 at 11:59 AM

Karl Jäämehel olevat olnud ikka 6 last esimese naisega? Siin vaatan ja loen, et on ainult 4 kirjas.

Private User
6/6/2010 at 1:05 PM

Vaatad sa õiget Karli? Ühel on 4 last, teisel on 6, kellest üks on seesama 4lapsega Karl.

Private User
6/6/2010 at 1:42 PM

Vaatasin seda, kele naised on olnud Mari Jäämees ja Liso Jäämees. Liso on see, kellest meie põlvneme. Ta oli Karli teine naine. Esimesel naisel olevat ka 6 naist olnud või on mul valesti meeles?

Private User
6/6/2010 at 3:28 PM

Seda mina ei tea, ma ei teadnud sedagi, et Karlil mitu naist oli.

Private User
6/7/2010 at 4:36 AM

Emalt küsisin ka praegu - tema teab ka, et oli 6, aga äkki siis surid noorelt või mis iganes. Tegelt võik seekord Vormsis olles muuseumi külastada selle mõttega, et võiks mingeid lugusid jne uurida, mida neil rääkida on Jäämeestest. Tegelt saaks igasugu lugusid hea hulga kokku küll. Ema lood on ju ka väga põnevad, mida tema lapsepõlvest jne mäletab :)

Private User
6/7/2010 at 6:23 AM

See on ju küll hea mõte. Need lood võiks ka kuidagi kirja panna/salvestada.

Showing all 17 posts

Create a free account or login to participate in this discussion