Ettevaatust, Eigo Alvik

Started by Private User on Wednesday, June 9, 2010

Participants:

Showing all 9 posts
Private User
6/13/2010 at 10:29 AM

Väga vajalik info!Tänan hoiatamast!

6/21/2010 at 5:42 AM

Tänud infi ees, olen korra juba sarnse probleemiga kokku puutunud ja jama oli kui palju.

6/21/2010 at 7:43 AM

See ei ole kaugeltki mitte ainult Eigo Alvikuga seotud probleem. Olen kokku puutunud päris mitme kõva tegijaga, kes ei suvatse hoiatada ega kokku leppida, vaid lihtsalt kustutavad minu lisatud isikud ära. Neilo on samad isikud olemas, aga nende profiilidele mina enam ligi ei pääse. Seega probleem on laiem. Ma saan aru, kui algajad oskamatusest profiile samastada (merge) kustutavad sarnase profiili ära, aga kui seda teeb suurte kogemustega genilane, siis on see häbematus.

6/21/2010 at 8:08 AM

küsimus - kuidas te teate, et teie puus kustutatakse? kas annab esilehel teada või lihtsalt hoiate silma peal oma puul järjepidevalt?

Private User
6/21/2010 at 8:20 AM

Meiliaadressile tuleb teade (mitte geni postkasti), et isik "see" kustutas vot sellise sinu sisestatud profiili. Esilehel pole märganud.

6/21/2010 at 8:51 AM

no ma siis lisaks paar nime veel kui tohib? Rain Ränkel korra kustutas ka minu profiile, aga loodame, et see ei kordu ja üks Allan All oli ka suht häbematu.

6/21/2010 at 9:26 AM

tänud, Anu! siis on hästi, kui ikka teada saab. mul pole veel õnneks sellist jama ette tulnud (ptüi, ptüi, ptüi) :)

6/22/2010 at 12:04 PM

olen ise ka kustutanud paar nime (vaatasin valesti), arvasin et keegi ei saa teada.

teeme juttu millestki muust : te vist kõik teate, et www.tallinna kalmistud.ee või www.kalmistud.ee leiate ka sugulasi - maetu otsing ja nii edasi.

Maei tea, kuidas ma sattusin sealt sellisele lingile www.interment.net, Cemetery Records Online, aga sealt leiab ka sugulasi. Tuleks sisestada ees- ja perekonnanimi. Avastasin isegi paar tuttavat nime - üks on Arnold Voldemar Elken. Tuleb teha vist kasutajaks, siis tulevad esile kõik andmed. Seal on All Birth, Marriage & Death

6/24/2010 at 8:36 AM

mina näiteks ei teadnud neid lehekülgi aga kui uurima hakkasin siis mina küll ei tea kuidas seal www.tallinnakalmistud.ee-s saab sugulasi otsida. www.kalmistud.ee-s on jh täitsa asjalik. välismaine lehekülg eeldab ka seda et sa tead sugulase nime aga sellest vähe kasu kui üritad sugulasi leida minumeelest.

Showing all 9 posts

Create a free account or login to participate in this discussion