mestimised

Started by Karin Lindsalu on Tuesday, November 23, 2010

Participants:

Profiles Mentioned:

• Karina
    Geni member
Showing all 3 posts
11/23/2010 at 5:46 AM

Tere.
Nende mestimistega peab olema ilmselt väga ettevaatlik, sest läbi nende võib tulla samu isikuid topelt ja veel muidki jamasid. Täna avastasin näiteks Küllil mitu topeltprofiili, mida ma ei saanudki lahendada, sest mina polnud neid sisestanud. Minu sugupuus kadus ära minu kallis Karinakene koos pildiga, Karinat näitab kui Külli ex partneri tütart ja Merilynile on ta minu sugupuus äkki poolõde jne. jne. Mestisin just enne seda Karin Raaguli info, sest mul oli selline palve ees. Ilmselt i sealt see asi läkski Minu kalli Karinakesega nii. Mõni päev enne seda olin Peetriga hädas, sest Peetrit oli ka topelt. Ühel juhul minu ja Tiit Koik ( Järviste ) poeg ja Külli vend, teisel juhul Tiit Koik( Järviste) ja tundmatu poeg ja Tiidule oli tekkinud veel üks uus tundmatu partner, millele oli vaja nimi lisada. Ma oleksin siis pidanud ennast lisama 2. korda. Seda vale topeltprofiili ma ei saanudki kustutada, sest mina polnus seda lisanud. Aga tänaseks on see vist õigeks läinud. Nii et nende topeltprofiilidega on jama küll, eriti veel kui andmed ei kattu täielikult.
Tervitades,
Karin Lindsalu

Private User
11/24/2010 at 3:29 AM

Tere tulemast Genisse!
Kui mestimised on lõpuni viimata, siis näevad puud mõnikord kummalised välja.
Et ise mestimisi teostada:
* privaatsete profiilide puhul on vajalik haldaja peregruppi kuulumine
* avalike profiilide haladajaga koostöö
Kasutajad peavad oma profiili kokku heegeldamist ise kinnitama, nt
http://www.geni.com/merge/compare/6000000007834507454?return=merge_...
Parimatega,
Liivi

11/24/2010 at 9:42 AM

Karinakese kadumist (eriti koos pildiga) ei saa küll kuidagi mestimise süüks pidada.

Üldiselt tasuks alati mestimisi hoopis ENNETADA!
See jutt siin on meist igaühele:
Palun ärge lisage Genisse mitte ühtegi isikukirjet (profiili) enne kui te olete nende nimedega (aga ka neiupõlvenimedega) Genis otsingut teinud!

Seda otsinguga "juba olemasolu kontrolli" tasub teha alati iga lisatava profiili/isiku kohta.
KUID Geni võib mitte leida isikuid kes on alla nädala tagasi lisatud (liiga uued, pole jõutud veel nn indekseerida).

NB! Kui leiate juba Genis olemasoleva ja teie sugupuus vajaliku isiku kuid talle "ligi ei pääse" siis avaliku profiili korral ("roheline pall") on vaja profiili haldajaga koostöö algatada aga privaatse profiili korral lisada haldaja teie pererühma.

Showing all 3 posts

Create a free account or login to participate in this discussion