Pildid

Started by Heivo Hiiesalu on Wednesday, November 24, 2010

Participants:

Showing all 5 posts
11/24/2010 at 2:30 AM

Avastasin ühel hetkel, et paaril isikul minu puus pildid, mis kunagi lisatud said, nüüd puuduvad. Isikul klikates kuvab küll pilti, kuid puuvaates mitte. Proovisin kustutada pildi ja lisasin uuesti, kuid jätkuvalt sama seis. Oskab ehk keegi aidata!?

11/24/2010 at 12:05 PM

Kas need isikud on ise Geni kasutajad? Või on nad äkki kellegi teise halduses (või kaashalduses)?
Võib olla on nad ise või nende haldaja muutnud mõningaid, sh fotodesse puutuvaid, privaatsusseadeid: http://www.geni.com/account_settings/main

11/24/2010 at 11:57 PM

Kaks isikut neist on ainuisikuliselt minu hallata, kellele ma ise ka pildid olen lisanud. Need isikud ei ole Geni kasutajad.

11/26/2010 at 5:08 AM

Leidsin iseseisvalt probleemile lahenduse. Viga oli siis täpitähtedes. Sisestasin pildid uuesti täpitähti nime juures kasutamata. Kummaline on vaid see, et varemalt kuvas eesti tähestiku õäöü-d sisaldades küll. Teadmiseks siis teistele kasutajatele tulevikus samalaadse probleemi esinemise puhul.

11/26/2010 at 6:52 AM

Heivo Hiiesalu Et "Õnnela ja Ärni pulmaöö Ülenurmes" ei tasu pildile nimeks panna? Aga kui fotol tuvastatud isik on Õnne, Ülo, Ärni, Ööbik vms kas seda seost tunnistab?

Showing all 5 posts

Create a free account or login to participate in this discussion