Sugulase puust kustutamine

Started by Private User on Wednesday, November 24, 2010

Participants:

Showing all 5 posts
Private User
11/24/2010 at 7:42 AM

Probleem selles et ma ei saa sugulast puust kustutada kuna ta omab siin kontot ning Lisab valesid andmeid ning mida mina muudan selle muudab tema tagasi.
Kuidas oleks võimalik ta niimoodi eemaldada et oleks lihtsalt kaks sama nime?
nii et ta jääks mu puusse alles aga oma kontoga võib teha mis tahab ja minu kontot sinna ei segaks?

11/24/2010 at 9:23 AM

Tuleb asuda selle sugulasega koostööle ja ainult viidates usaldusväärsetele allikatele (Saaga jms) saab tõestada et tema andmed on valed.

Mis tüüpi need andmed on mida te vastastikku muudate? Kas ta on teie peregrupis (saab muuta kõiki) või ainult koostööpartner (õigused vaid avalikele isikukirjetele)?

Private User
11/25/2010 at 9:43 AM

Põhimõtteliselt keegi mestis ta meie puuga. Meie ise seda ei teinud.
Kui lisan tema õed ja õe mehe puusse ning lapse kes ei ole abikaasa oma, siis KEELAS ta mul abikaasa õe nime kirjutamast.
Kuna tegu on siiski minu puuga siis mina tahan et sugupuu oleks õieti täidetud. Siis keelas ta perepildid. Tegi oma surnud isale ja kolme-nelja aastastele lastele kontod et ma neid oma puust ära kustutada ei saaks.
Kokkuleppele ei jõudnud meie pered ka mitte telefonitsi.
Pildid, mis lisasin mina, rikkus ta ja tegi nad mustaks. Oma ema pilt on nüüd mulliline.
Kui mina oma puus midagi muudan, muudab tema selle pahatahtlikult tagasi.

11/25/2010 at 10:45 AM

Keegi mestis? Kuidas ta pereühma liikmeks sai? Kas teda tõkestada (block user) olete proovinud? Kui isik on pidevalt pahatahtlik ja rikub teiste tööd siis visatakse ta (eriti kui tegu pole PRO-ga) üldjuhul Genist välja. Palun pöördu oma probleemidega hooldaja Henn Sarv poole.

Private User
11/25/2010 at 11:20 AM

Ttänan nõuannete eest, juba pöördusin. :)

Showing all 5 posts

Create a free account or login to participate in this discussion