Inimesed topelt

Started by Private User on Tuesday, February 8, 2011

Participants:

Showing all 9 posts
Private User
2/8/2011 at 8:21 PM

Kuidas ma saan sugupuust kustutada topelt olevaid inimesi.Hädaks on see,et puudub kustutamise koht?

Private User
2/11/2011 at 3:46 AM

Neid ei pea mitte kustutama, vaid mestima st mitme erineva isiku poolt sisestatud sarnased isikukirjeldused ühendama.
Ainult nii, koostöös, saab GENIpuu terviklikumaks ja täpsemaks.

2/11/2011 at 11:58 AM

Kui kustutamise koht puudub pole teil nende kusturamise õigust. Te pole nende haldaja. Enamasti läheb kustutamisel puu katki ja seetõttu pole see soovitav. Topeltkanded tuleb kokku mestida ja Genis on enamasti 1+1 hoopis 2+ ehk lisanduvate harude kaudu puu kasvab.

Tooge mõne avalike andmetega isiku näide keda te hirmsasti kustutada soovite...

2/11/2011 at 12:02 PM

P.S. Margus - teie ise olete 53 isiku haldaja ja mitte ükski neist pole avalike andmetega! Kas nende hulgas ammusurnuid siis polegi.
Kuidas kavatsete oma puu ülejäänud hõimlastega siduda?

Private User
2/12/2011 at 11:52 AM

olen selle keni kasutaja algtasemel ja suht tundmatu süsteem minu jaoks ja mida rohkem ma mestisin seda rohkem topelt isiksusi tekkis minu puule:( Ja nüüd ei julgegi mestida

Private User
2/12/2011 at 1:01 PM

Näiteks lähedalt: näitab ühte ja sama venda kaks korda???? Või siis onu tütar on komekordselt

2/12/2011 at 1:38 PM

Private User Kuna kõik su sugulased (kõik isikud sinu puus) on privaatsed siis ei saa me mööda su puud ronida ja asja uurida. Tee nende isikute nimedega otsing ja kui tõesti on neid Genis topelt siis maini nimesid (siin või kirja teel) - koostame mestimistaotlused. Mestimine küll samu isikuid topelt ei tooda aga kui mestid ühe isiku kes on mitmes puus - alles siis ilmuvad tema samuti topelt vanemad, lapsed õved ja kaasad.
Neid kõiki on aga haldajatega samas pereühmas puuvaates mugav kokku lohistada ja sellega kümneid mestimisi järjest teha.
Alustuseks peaksid aga kõigi oma puus olevate surnud isikute andmed avalikeks märkima - siis saavad koostööpartnerid sind aidata.

2/12/2011 at 1:44 PM

Sinu venda Androt näidatakse 2 korda (vennana ja poolvennana) kuna mestimine on osaliselt pooleli. Puuvaates peaks seal kollane kolmnurk olema. Peate ära märkima õiged vanemad (näiteks polnud enne mestimist neist ühel ema või isa sisse kantud ja Geni ise seda tundmatut automaatselt teise topeltkande emaks või isaks ei pea).
Las Andro (ta ju kasutaja ja iseenda haldaja) teeb selle ise korda. Onutütart ei osanud otsida.

4/15/2011 at 8:28 AM

sry
küsimus siis et kuidas algatada mestimist
hetkel mul puus 31 topeltkannet
vastuolusid puus ega andmetes pole
kuidas mestimist algatada?
näiteks @anu turba

Showing all 9 posts

Create a free account or login to participate in this discussion