radniecība

Started by Eva Kriķe on Monday, February 14, 2011

Participants:

Profiles Mentioned:

• Alvis
    Geni member
Showing all 8 posts
2/14/2011 at 6:29 AM

Mēs esam kaut kādā veidā saistīti!

2/14/2011 at 7:39 AM

Sveika Eva!

Hmm, es nezinu, cik daudz Melbāržu ir Latvijā? Vai visi tiešām savā starpā saistīti?

Par Alvi un viņa tēvu Artūru nevaru neko daudz pateikt, jo dzīvē neesmu sastapusi. Artūrs dzimis Morē, iespējams, tagad dzīvo Valmierā, bet tad man jāprasa vecmammai, varbūt viņa precīzāk zinās.

Iesaku caur draugiem.lv aizrakstīt Intai Kalniņai, viņa ir manos draugos un šķiet atsaucīga. Varbūt viņa varēs pateikt ko vairāk vai vismaz iedos vecvecāku kontaktus!

Anita

2/15/2011 at 2:39 AM

Sveika Anita! Visi jau droši nav saistīti, taču šiem man parādīja, ka saistība ir, taču tad jāiet tajā meklētājā. Bet man nav tik daudz laika. Žēl, ka darbā draugos nevaru ieiet. A viņi te uzrāda tādus radu rakstus, ka nekā nevar saprast.

2/15/2011 at 2:42 AM

Hmm, man neko neparāda... Varbūt parādīja saistību vienkārši tāpēc, ka mums ir saistīti koki un tad Geni.com automātiski izrēķina radniecību?

2/19/2011 at 3:13 AM

izmantojiet
http://www.arhivi.lv/index.php?&2 ->
http://www.lvva-raduraksti.lv/lv/menu.html
ar rūpīgu darbu tur daudz kas atrodams

2/28/2011 at 5:36 AM

Nu man ar Evu izrādās ir 23 pakāpes radniecība:
You ( t.i. Ivars Alksnis) → Iveta Bērziņa your sister → Ilmārs Bērziņš
her ex-husband → Ausma Bērziņa his mother → Eduards Suipe her father → Jēkabs Suipe his brother → Pēteris Suipe his son → Ausma Smirnova his ex-partner → Elza Pusle her mother → Emīlija Grunte
her mother → Kristīna Zodiņa her sister → Emma Krekle her daughter
→ Ēriks Kreklis her son → Tālivaldis Kreklis his son → Maija Krekle
his wife → Milda Laukgale her mother → Z. Kancēviča her sister
→ D. Šepa her daughter → J. Šeps her son → G. Šepa his wife → D. Rubule her mother → Astrīda Segliņa her mother → B. Melbārde
her sister → G. Melbārdis her husband → Ojārs Melbārdis his father
→ G. Melbārdis his brother → E. Kriķe

Jautājums Evai: Vai pazīstat Salaspilī Alkšņus; viņi man ir stipri tuvāki radi?
Viens Melnbārdis man ir pazīstams Rīgā, laikam Dikļu ielā 5 vai 7, bet vai tas ko dotu?

3/1/2011 at 11:08 PM

Atbilde Ivaram!
Es vispār nevienu Alksni nepazīstu. Saulkalnē viens Alksnis bija, bet vinš nomira, viņam palika sieva un dēls, liekas Āris, bet varbūt, ka jaucu.

Private User
3/2/2011 at 5:19 AM

Šeit tika pieminēta More; Morē dzīvo mana 2.pakāpes brālēna meita Ginta Brēmane, kas ir uzaicināta līdzdarboties GENI, viņa varētu zināt vietējos. Starp citu, Mores Žubes ir Bremaņu (Brēmaņu, Bremmaņu, Breimaņu, droši vien arī Brehmaņu, bet ne Bramaņu) uzvārda pirmsākums Latvijā. Tas nāk no Bavārijas, un tā kā dzimtā pārsvarā ir dzimuši zēni, uzvārds dažās paaudzēs ir strauji izplatījies.

Showing all 8 posts

Create a free account or login to participate in this discussion