Geni

Started by Ants Uustalu on Monday, March 28, 2011

Participants:

Showing all 1 post
3/28/2011 at 1:01 PM

Kuidas ma vastu tahtmist indentiteedivargaks osutusin.
Ühel hommikul teen arvuti lahti ja näen, et Geni on mulle “teisiku” leidnud ja kas ma soovin ühendada. No mis mul selle vastu saab olla, mis ma ikka ennast poolitan. Andsin nõusoleku ja mis ma nägin – mitte mina ei olnud pooleks vaid minu naha sisse oli pugenud teine mees veel. Lisaks oma naisele oli mulle tekkinud naine USA-s ja veel lahutatud naine sealsamas. Naised tõid veel kaasavarana 3 last Ameerikas. Hea, et naisest ennem jõudsin arvuti lahti teha ja teda psüühiliselt ette valmistada. Samuti olin omale saanud keskmise nime nagu sealmail kombeks. Ja veel milline mõnus üllatus – olin ilma raha maksmata saanud PRO-ks.
Aga minu kauge sugulane oli Genist kadunud, nagu oleks UFO-d ära viinud. Postkasti saabus tema viimane karje mingi Geni veateate programmi kaudu: “Olen teinud mestimisel suure vea. Aidake.” Sorkisin nii ja naa, aga ei osanud mina midagi teha. Oli küll mingi nupp – võta tagasi, kuid seda vajutades sattusin oma avalehele lihtsalt.
Aga on ju meil ka “tark mees taskus” - hr. Henn Sarv. Pöördusin tema poole, aga nagu venelased ütlevad, ni otveta, ni priveta. Minu pärast võib nii ka aegade lõpuni jääda. Ma teen oma sugupuid oma arvutis. A Geni on mõnus spikerdamise koht. Kirjutad teiste tehtud töö ringi ja hõõrud käsi, sadakond nime poolmuidu lisaks saadud. Aga nüüd ma hakkan mõtlema ega ometi võltskaupa üles ei korja. Ja kes minugi võltslapsed ja naised kuhugi ürikutesse kirja pani. Oleme naisega ammugi imestanud ühe kauge sugulase üle, - miks tema “salaabielust” midagi kunagi kuulda pole olnud. Võib-olla on selliseid inimesi ka, kes Geni paberid näpus lähevad aru nõudma. Ei tea.
Nüüd jõudsingi peamise juurde, kas saab usaldada lennukit(Genit), mida sajad erineva tasemega tegijad kokku pusivad. Muidu see lennuk võib ju olla lausa super-lux, kuid kui keegi propelleriks leparoika sokutab, siis vist on kööga. Olen kuulnud “arvutipilvedest” suurte ülesannete lahendamiseks. Ilmselt saaks usaldada ka Genit kui seda paneks kokku spetsialisid neile saadetud osadest. Aga nüüd Geni paneb tuimalt kokku kaks inimest maailma eri otstest, kes isegi on sündinud eri riikides eri ajal.
Ja siis veel need vist igavesti ülesseisvad mestimistaotlused. No kui PRO ilma rahata käes, võiks ju vaadata. Tulidki mõned jamad inimestega, mis kaudselt minuga seotud, aga mitte minu sisestatud. Aga miks mina peaks hakkama soolikaid harutama? Ei viitsi, kes saab mind sundida? See ju suur töö, võõraid inimesi paikka panna. Kirjuta, küsi teatust! Oma sugupuudega vahel tükk tegemist, kuidas siis veel need moderaatorid neile jumala võõraid inimesi paikka panevad? Või nagu ütleb laulusalm: “Las jääda nii kuis kõik see on.”

Showing all 1 post

Create a free account or login to participate in this discussion