Anna Margaretha Nieman, b2 (c.1699 - d.)

‹ Back to Nieman surname

Is your surname Nieman?

Research the Nieman family

Anna Margaretha Nieman, b2's Geni Profile

Records for Anna Margaretha Nieman

2,973,437 Records

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Share

Nicknames: "Anna Margaretha van der Wat", "Niemand"
Birthplace: Stellenbosch, South Africa
Death: Died in Cape, South Africa
Managed by: June Barnes (Buchanan)
Last Updated:

About Anna Margaretha Nieman, b2

  • Birth Date c. 11/8/1699
  • First Name Anna Margaretha
  • Last Name Niemann
  • Suffix b2
  • Maiden Name Niemann
  • Gender Female
  • Baptism Date 11/8/1699

--------------------

Nota: Jan Nieman heeft naargelaaten de onder te noemene kinderen, en kinderskinderen, als

  • Diederik Nieman
  • Margaretha Nieman wed:w Hendrik van der Wat
  • Zacharina Nieman gehuwt met Jan Swart
  • Michiel Nieman
  • Andries Nieman
  • Maria Nieman oud 17 jaaren
  • voorts Jurgen Appel oud 20 jaar
  • Jan Appel oud 16 jaar
  • Ferdinandus Appel oud 10 jaar
  • Conraad Appel oud 8 jaar representeerende wijlen hun moeder Eva Nieman, alle vier buijten egt verwekt

Vendurolle van alle soodanige goederen als door de onderget:e gecommitt:e Weesm: aan Cabo de Goede Hoop in dato 12:e September 1744 op de plaats in ’t Moddergat geleegen, aan de meestbiedende publiquelijk syn verkogt, naargelaten en met er dood ontruijmt door den landbouwer Jan Niman, namentlijk

...

   Gecommitteerde Weesmeesteren: W:W: Muijs, J:n L:s Bestbier
   Mij praesent: J:N: v: Dessin, Secret:s

- Inventories of the Orphan Chamber Cape Town Archives Repository, South Africa Reference no.: MOOC10/5.66 on http://databases.tanap.net/mooc/

view all 12

Anna Margaretha Nieman, b2's Timeline

1699
November 8, 1699
Stellenbosch, Brede River DC, Western Cape, South Africa
November 8, 1699
1699
Stellenbosch, South Africa
1706
1706
Age 7
Stellenbosch, Kaap de Goede Hoop, Zuid-Afrika
1717
December 12, 1717
Age 18
Stellenbosch, Western Cape, South Africa
1718
August 21, 1718
Age 19
1722
1722
Age 23
1724
1724
Age 25
Stellenbosch, Western Cape, South Africa
1726
September 29, 1726
Age 27
1727
1727
Age 28