Cornelis van Cleeff (1681 - 1765)

‹ Back to van Cleeff surname

View Cornelis van Cleeff's complete profile:

  • See if you are related to Cornelis van Cleeff
  • Request to view Cornelis van Cleeff's family tree

Share

Nicknames: "van Cleeff", "van Kleef"
Birthdate:
Birthplace: Utrecht, Utrecht, Utrecht, The Netherlands
Death: Died
Occupation: lid Vroedschap van Utrecht (1722-1749), Advocaat hof van Utrecht, raad, schepen, schout, burgemeester van Utrecht, hoogheemraad van de Lekdijk, boekhouder en regent kinderhuis.
Managed by: Ann Vermeulen
Last Updated:

About Cornelis van Cleeff

lid Vroedschap van Utrecht (1722-1749), Advocaat hof van Utrecht, raad, schepen, schout, burgemeester van Utrecht, hoogheemraad van de Lekdijk, boekhouder en regent kinderhuis.

view all

Cornelis van Cleeff's Timeline

1681
July 1, 1681
Utrecht, Utrecht, Utrecht, The Netherlands
1718
June 30, 1718
Age 36
Utrecht, Utrecht, Utrecht, The Netherlands
1719
August 16, 1719
Age 38
Utrecht, Utrecht, Utrecht, The Netherlands
1727
March 2, 1727
Age 45
Utrecht, Utrecht, Utrecht, The Netherlands
1765
November 7, 1765
Age 84
????
????