Jacob van Brouchoven (1577 - 1642)

public profile

View Jacob van Brouchoven's complete profile:

  • See if you are related to Jacob van Brouchoven
  • Request to view Jacob van Brouchoven's family tree

Поделиться

Nicknames: "van Brouckhoven"
Birthdate:
Death: Died
Occupation: 1610 veertigraad van Leiden, schepen van Leiden, 1620-1641 Burgemeester van Leiden, lid Raad van Staten
Managed by: George J. Homs
Last Updated:

About Jacob van Brouchoven

Jacob van Brouchoven was burgemeester van Leiden. In 1618-1619 was hij een van de 24 gedelegeerde rechters die beslisten over het lot van Van Oldenbarnevelt en De Groot. Hij was een tegenstander en vervolger van de remonstranten en stichtte een hofje op de Papengracht in Leiden.

показать все

Хронология Jacob van Brouchoven