Johan van Breevelt (b. - c.1670)

public profile

View Johan van Breevelt's complete profile:

  • See if you are related to Johan van Breevelt
  • Request to view Johan van Breevelt's family tree

Поделиться

Nicknames: "van Brevelt", "Breveld"
Birthdate:
Death: Died
Occupation: zilversmid (1650), goudsmid (1651), ouderling (1654), schepen, raad in de vroedschap te Utrecht (1659/1660 etc.)
Managed by: Ann Vermeulen
Last Updated:
показать все

Ближайшие родственники

About Johan van Breevelt

  • Johan (Jan) van Breevelt, geboren te Utrecht, begraven op 14-01-1670 te Utrecht, overluiding in de Dom.
  • Gehuwd voor de kerk op 15-10-1620 te Utrecht (geref.) - Anneken van Halen , geboren te Utrecht, begraven op 28-10-1681 te Utrecht.
  • Lid Vroedschap van Utrecht (1656-1670)
показать все

Хронология Johan van Breevelt

1670
January 14, 1670
January 17, 1670
Utrecht, Utrecht, Utrecht, The Netherlands
????
????