Johannes Suksdorf

Is your surname Suksdorf?

Research the Suksdorf family

Johannes Suksdorf's Geni Profile

Records for Johannes Suksdorf

675 Records

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Share

Johannes Suksdorf

Nicknames: "Johannes"
Birthdate:
Birthplace: Käsmu
Death: Died
Place of Burial: Käsmu surnuaed, Vihula vald, Lääne-Virumaa
Immediate Family:

Son of Jaagup / Jakob Suksdorf and Maia Stiina Suksdorf
Husband of Elisabet Suksdorf
Father of Jakob Suksdorf; Asta Suksdorf; Boris Suksdorf; Nelli Suksdorf and <private> Suksdorf
Brother of Eduard Suksdorf; August Sulavee; Elisabeth Suksdorf and Jakob Suksdorf

Occupation: kapten,Käsmu Merekooli lõpueksam 1915
Managed by: Private User
Last Updated:
view all

Immediate Family

About Johannes Suksdorf

Johannes Suksdorf, kaugesõidukapten (Vanapere talu).

Lõpetanud Käsmu merekooli tüürimeeste klassid. Kaugesõidukapteni kutse saanud Käsmu merekoolist eksternina antud eksamiga 1915. Sõitnud tsaariajal kaptenina kaugesõidus kauba- ja reisilaevadel. Olnud tsaariajal Käsmu merekoolis ka inglise keele õpetaja. Eesti Vabariigi loomisel Vabadussõja päevil kõrgel ametikohal, juhatas välisvedusid Veeteede Ametis.

http://www.kasmu.ee/content/johannes-suksdorf-1881-1925

birth: http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1224.1.37a:111?160,990,2143,123,0

view all

Johannes Suksdorf's Timeline

1881
January 11, 1881
Käsmu
1912
October 30, 1912
Age 31
Käsmu
1915
1915
Age 33
1917
July 12, 1917
Age 36
Käsmu
1920
1920
Age 38
Käsmu
1925
December 25, 1925
Age 44
????
????
????
Vihula vald, Lääne-Virumaa