Karel Peter Edward Marie van de Woestijne (1878 - 1924)

‹ Back to van de Woestijne surname

View Karel Peter Edward Marie van de Woestijne's complete profile:

  • See if you are related to Karel Peter Edward Marie van de Woestijne
  • Request to view Karel Peter Edward Marie van de Woestijne's family tree

Share

Nicknames: "van de Woestijne"
Death: Died in OF 1929 ?
Managed by: Carl Verbraeken
Last Updated:

About Karel Peter Edward Marie van de Woestijne

Ik ben 't geduld


Ik ben 't geduld der brooze en lustelooze menschen;
ik ben de afwezigheid van God in 't eigen hart;
ik ben in de uren 't uur dat op zijn einde mart.
Ik ben de vreê waar alle rozen in verslensen.

Bewoont mijn stem het want waar grote vooglen waken
met rustelooze vlerk die beeft gelijk een beê:
er is geen wind die waakt en hapert aan mijn kake;
ik ben in 't oor van doof een weêuw de zucht der zee.