Is your surname van Popma?

Research the van Popma family

Reyn van Popma's Geni Profile

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Share

Reyn van Popma

Also Known As: "Reyn", "Renick"
Birthdate:
Birthplace: geboren voor 1550
Death: Died
Place of Burial: Oosterend, Texel, Noord-Holland, The Netherlands
Immediate Family:

Son of Aesge van Popma and Ymck van Hettinga
Husband of Ansck Siercksdr van Donia
Father of Rienckje van Popma
Brother of Aesge van Popma; Sybolt van Popma; Tiete van Popma and Syds van Popma

Managed by: Private User
Last Updated:

About Reyn van Popma

  • II-a Reyn van Popma, ,ook Renick, geboren v 1550, overleden 15 feb 1595, begraven Oosterend ,grafschrift, zoon van Aesge van Popma (I) en Ymck van Hettinga.
  • Als Regnerus à Popma op 24-5-1569 student te Keulen.
  • Evenals zijn broers staat hij bekend als een geleerd man.
  • Reyn was gehuwd met Ansck Siercksdr van Donia, geboren Oosterend 16 jun 1565, overleden 16 okt 1599, begraven Oosterend ,grafschrift, dochter van Sierck van Donia en His Elingsdr.

Uit dit huwelijk

  1. 1 Rienckje van Popma, geboren ± 1595, overleden 10 jul 1600 ,ongeveer 5 jaar, begraven Oosterend ,grafschrift.
view all

Reyn van Popma's Timeline

1550
1550
geboren voor 1550
1595
February 15, 1595
Age 45
1595
Age 45
????
????
Oosterend, Texel, Noord-Holland, The Netherlands