Syds van Botnia (c.1552 - 1615)

public profile

View Syds van Botnia's complete profile:

  • See if you are related to Syds van Botnia
  • Request to view Syds van Botnia's family tree

分享

Nicknames: "Syts", "Sijdt", "Sikko", "Sixtus"
Birthdate:
Birthplace: 1552 ?
Death: Died
Managed by: Jennie Schouten
Last Updated:

About Syds van Botnia

Volgens Van der Aa:

  • Door de Spanjaarden in 1578 aangesteld als grietman van Wymbritseradeel maar absoluut niet Spaansgezind
  • Was lid van het Verbond der Edelen
  • Deed in 1572 pogingen de Friese steden in de macht van de Prins van Oranje te stellen
查看所有12

Syds van Botnia's Timeline

1552
1552
1552 ?
1573
March 3, 1573
Age 21
1576
1576
Age 24
1579
February 7, 1579
Age 27
1583
March 29, 1583
Age 31
1614
January 1, 1614
Age 62
1615
March 20, 1615
Age 63
????
????
????