Is your surname van Popma?

Research the van Popma family

Tiete van Popma's Geni Profile

Records for Tiete van Popma

1,233 Records

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Share

Tiete van Popma

Also Known As: "Tiete", "Titus"
Birthdate:
Birthplace: geboren voor 1550
Death: Died
Place of Burial: Wergea, Boarnsterhim, Friesland, The Netherlands
Immediate Family:

Son of Aesge van Popma and Ymck van Hettinga
Husband of Frouck Epesdr van Bootsma and Anna van Feytsma
Father of Hessel van Popma; Rienck van Popma; Hessel van Popma; Frouck van Popma and Rienck van Popma
Brother of Aesge van Popma; Reyn van Popma; Sybolt van Popma and Syds van Popma

Managed by: Private User
Last Updated:

About Tiete van Popma

II-b Tiete van Popma, ook Titus, geboren voor 1550, overleden 9 dec 1620 *, begraven Warga ,grafschrift, zoon van Aesge van Popma (I) en Ymck van Hettinga.

Als Titus à Popma op 12-6-1566 student te Keulen.

Hij woonde als “hooggeleerde” te Warga en testeerde met zijn tweede vrouw in 1619 (EEE I-541).

In mei 1623 is misschien overleden een dochter,begraven te Warga (GEN 742),maar volgens het stamboek F.A.is dit de zoon Rienck.

“De Friesche Adelaar”1889-7: in de kerk van Deinum was vroeger een houtsnijwerk met 2 panelen met links de wapens van zijn ouders Popma van IJlst en Hettinga en rechts de wapens van Anna’s ouders Feytsma en Heemstra.

view all

Tiete van Popma's Timeline

1550
1550
geboren voor 1550
1592
1592
Age 42
1592
Age 42
1595
1595
Age 45
1595
Age 45
1620
December 9, 1620
Age 70
????
????
????
????
Wergea, Boarnsterhim, Friesland, The Netherlands