Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Jädivere Seminari lõpetajad 1844-1863 (Eesti)

« Back to Projects Dashboard

view all

Profiles

  • Mihkel Gerstenfeldt (1796 - 1870)
    sünd 1816 rev 1826 rev 1834 rev 1850 rev
  • Koolmeister Peeter Gerstenfeldt (1838 - d.)
    1850 rev 1858 rev pere Jädivere õpetajate seminar - Wikipedia Nimekiri Peeter Gerstenfeldt Jädivere seminari VII lennu lõpetaja 1859 Märjamaa Kasti kooli arua...
  • Madis Schwalbach (1833 - 1869)
    sünd Madise ja Sophie kihlus ja laulatus Lääne-Nigula kirikus: Saaga EAA.1245.1.301:73?110,1126,985,103,0 pere Jädivere õpetajate seminar - Wikipedia Nimekiri M...
  • Koolmeister Peeter Kamarik (1841 - 1922)
    Peetri ja Mari laulatus on Vigala kirikus 31. jaanuaril 1870 vkj. Jädivere õpetajate seminar - Wikipedia Nimekiri Peeter Kamarik VII lennu lõpetaja 1859 Nurtu koolmeistri aruan...
  • Koolmeister Jüri Reindov (1839 - 1918)
    Personaalraamat; EAA.1242.1.43; 1893-1935 Saaga EAA.1242.1.43:228?347,377,1121,264,0 Kirblasse tulnud Martnast 1907 Martna Personaalraamat VII; EAA.1246.1.229; 1895-1904 Saaga EAA.1246.1.229:246?35...

Jädivere õpetajate seminar oli Vigala kihelkonnas Jädiveres asunud pedagoogikaõppeasutus, mis tegutses aastail 1844–1864.

I lend

1844-1847

  1. Hans Aman
  2. Jaan Arnak (Arnack / Harnack)
  3. Priidik Brandt (6. X 1830 Sipa - 15. V 1890 Tallinn) 1847-1868 Sipa vallakooli õpetaja, kohtu- ja vallakirjutaja, 1868 - Nõva abikoguduse köster, 1875-1890 Risti koguduse köster, raamatuköitja Tallinnas, kirjanik
  4. Jaan Eisen
  5. Jüri Ermann
  6. Jüri Huberg
  7. Mihkel Kalpus
  8. Karl Op

II lend

-1851

  1. Kristov Alato (Alladu)
  2. Madis Altmann
  3. Jüri Fridolin
  4. Kustas Juhkenthal
  5. Mats Kerdi
  6. Toomas Kikajon
  7. Tõnu Kinkar
  8. Jaan Krein (15. XI 1827 Laiküla - 23. V 1909 Martna) 1851 - ... koolmeister Laikülas
  9. Anton Kremann
  10. Jaan Küll
  11. Robert Neuhoff (Neihov)
  12. Hans Piimson
  13. Karl Reinvaldt
  14. Jüri Sunni
  15. Villem Zimmermann
  16. Juhan Tuts
  17. Jüri Vanamölder
  18. Kustas Varemurd
  19. Jaan Vessirat
  20. Rein Värvär

III lend

-1854

  1. Jüri Hoop
  2. Hans Kibus
  3. Madis Pääsuke
  4. Aadu Pürkop
  5. Priidik Rosenblatt
  6. Rein Thal (13 IX 1933Koluvere - ...) 1854-1858 koolmeister Saulepis ? 1858-1863 Paadremaa koolis
  7. Jüri Vänja Virtsu kooli esimene koolijuhataja (1854-1855) Hanila kirikumõisas Läänemaal, Keblaste koolis, ...

IV lend

-1855

  1. Päärn Berstenfeldt
  2. Jüri Hiibus
  3. Annus Käärt (Hannus Keerd / Kärth)
  4. Aadu Leo
  5. Jaan Mats
  6. Jakob Nessel
  7. Mihkel Schmidt Koolmeister Läänemaal Hanilas Virtsu vallakoolis 1855-1872
  8. Jüri Uustal (Uustalu)

V lend

-1856

  1. Tõnis Vennart

VI lend

-1857

  1. Hans Immar
  2. Aadam Reisich (Adam Reisig)
  3. Tõnis Tubal

VII lend

-1859

  1. Jaan Elmann
  2. Peeter Gerstenfeldt
  3. Peeter Kamarik
  4. Madis Redlich
  5. Rein Rohbach
  6. Jaan Vilbert

VIII lend

-1860

  1. Tõnis Ackermann
  2. Jüri Kask
  3. Jüri Roikas
  4. Gustav Vender

IX lend

-1861

  1. Peeter Freudenthal
  2. Kaarel Kokk
  3. Abram Krein (24. X 1842 Laiküla - 8. XII 1897 Tallinn) Koolmeister Vedra koolis Lääne-Nigula khk-s
  4. Jüri Reindov (14. XI 1839 Koluvere - 18. VII 1818 Kirbla) Koolmeister Loodna koolis Kullamaa khk-s
  5. Juhan Sillart
  6. Juhan Tikerpuu (9. VIII 1842 Rannamõisa - ... ) 1861 - ... koolmeister Rannamõisas Martna khk-s

X lend

-1862

  1. Kristjan Brindfeldt
  2. Mart Mänd

XI lend

-1863

  1. Jaan Jürgenfeldt
  2. Jaan Kukk
  3. Päärn Matsar
  4. Jaan Miks
  5. Jüri Tamberg
  6. Jüri Vimma
  7. Hans Volga