Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Project Tags

view all

Profiles

 • Liina Kuusk (1912 - c.2002)
  sünd Aruküla ÕK meetrikas
 • Elviine Kerner (Jagutom) (1909 - d.)
  PR 1893-1906 Jõelähtme Jagutom: PR Jõelähtme kuni 1939 Onomastika: 1835 pandud Jägala mõisas perenimi "Jagotom", mis on aegade jooksul muutunud, vastavalt ...
 • Elmar Hausenberg (1907 - c.1970)
  Jäi Tallinn - Narva mnt auto alla PR Valga khk Otepä kogudus Riina on Jüri Kerneri poolõde üla-Indus/6000000007627243429 Poliitilised arreteerimised köid...
 • Johannes Pendirand (1898 - 1980)
  PR Jõelähtme 1880-1893 Pendrimant PR 1907-1931 Pendrimant 1919 tsaariarmee kutsealsute nimekirjas Jõelähtme vallaliikmete nimekiri Rebala külas Karjamaa saunas.
 • Jaan Pendrimant (1852 - d.)
  Pendrimant 1880-93: Pendrimant 1867-79: PR Jõelähtme Joa külas Pendrimant Personaalraamat VII (Nehatu, Saha, Maardu, ...; EAA.1212.1.86; 1907-1931 lk. 224:

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Jõelähtme kalmistu" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

Kultuurimälestise Riikliku Registri registrikanne vt. registrist ka kaasnevaid fotosid.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------