Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.
view all

Profiles

 • Hilda Laugus (1922 - 1990)
 • Aimi Mugra (1942 - 1942)
  - surmakuulutus Postimees (Tartu : 1886-1944) nr.251, 24. oktoober 1942, lk 5
 • Johannes Mugra (1913 - 1986)
  Ajalooarhiivimaterjalid Saaga EAA.1257.1.307:55?1792,1012,1392,614,0 - sünd. vkj. 28.06.1913 Saaga EAA.3211.1.187:195?1298,1868,1050,480,0 - vanemad, perekond, Kursi kogudus
 • Anna Mugra (1916 - 2010)
  Naiskodukaitse auliige: 2003.a. Jõgeva ringkonnakogul kinnitati auliikmeks Anna Mugra Ajalooarhiivimaterjalid - sünd - sünd, Anna sündis vana kalendri j�...
 • Julia Riipus (1891 - 1958)
  Ajalooarhiivimaterjalid - sünd, mamma ristivanemateks olid tema onu Mihail Gerasimi p. Niitvägi ja onunaine Maria Rodioni t. Niitvägi - Abielueelsed dokumendid; EAA.1944.1.17...

Kursi kalmistu on kalmistu Kursi kihelkonnas Tartumaal, tänapäevase haldusjaotuse järgi Kursi külas Puurmani vallas Jõgeva maakonnas.Kalmistu rajati pärast 1772. aastat, kui lõpetati matmine Kursi kiriku ümber olevale kalmistule (Kursi kirikuaed). Kalmistu algne suurus oli 4 vakamaad (umbes 1,48 ha). Kalmistule maetud inimeste üldarv ei ole teada, kuid see on praegu hooldatud ning see on kasutuses. Kalmistu omanik on Puurmani vallavalitsus.Kursi kalmistu tunnistati 1977. aastal kultuurimälestiseks. Kalmistu lääneosas paikneb Kursi II maailmasõja matmispaik, mis on kalmistust eraldamata, kuid on eraldiseisev kultuurimälestis.

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Kursi kalmistu" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

Kultuurimälestise Riikliku Registri registrikanne vt. registrist ka kaasnevaid fotosid.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- sticker_new_right.gif Kursi kalmistu projektil puudub projektifoto. Kui sul on foto sellest kalmistust, mida sooviksid Genis jagada, siis on see rohkem kui teretulnud.

sticker_new_right.gif Kui Teil on pakkuda märksõnasid, mis aitaksid paremini seda rahupaika Geni otsinguga leida ja iseloomustada või sooviksite, et sama piirkonna kalmistud oleks kohe sellest projektist leitavad võib need vabalt ise lisada ja teised kalmistuprojektid selle projektiga ära siduda.