Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Kuuda Seminari lõpetajad (Eesti)

« Back to Projects Dashboard

view all

Profiles

  • Jaan Weidermann (1853 - 1932)
  • Mart Karotom (1863 - 1944)
    Sünd Kuuda Seminari XVI lennu lõpetaja: Mart Karotom jun 18.XI 1863 8.VI 1944 XVII 1884-1886 Kuuda õpetajate seminar - Wikipedia
  • Jakob Karotom (1860 - 1942)
    Sünd Abielu 1883 Mihklis Oli koolmeister Koonga Pikaveres Perekond Kuuda Seminari XI lennu lõpetaja : Jakob Karotom 14.VI 1860 4.I 1942 XI 1879-1881 Kuuda õpetajate seminar -...
  • Hindrik Uritam (1856 - d.)
    Sünd Abielu 1891 PEREKOND Kuuda Seminari IX lennu lõpetaja Hindrik Uritam 5.IX 1856 Mihkli 1930 IX 1877-1879 Kuuda õpetajate seminar - Wikipedia PEREKOND: Saaga EAA.1283.1....
  • Kaarel Karell (1851 - 1928)
    Isa ametilt kangur, Kaarel ise koolmeister sünd pere pere pere

Kuuda õpetajate seminar oli Märjamaa kihelkonnas Tolli mõisas Kuudal asunud pedagoogikaõppeasutus, mis tegutses aastail 1854–1887.

Mõnel isikul võivad lennu nr ja aastaarvud olla segamini

		

Jrk nr. / Nimi / sünniaeg ja koht / surmaaeg ja koht / lend / õppimise aeg

I lend (1854-1858)

  1. Karl Kirschbaum (22.IX1833 Sooniste - 9.XI1919 Vahastu)
  2. Kaarel Lukkin (17. VI 1835 Koogu - 2. XII 1904)
  3. Jaan Poom (2. II 1816 Vigala - 8. XI 1903 Tln)
  4. Aleksander Pääro (14.VII1838 Järve v - 21.IX 1881Tartu)
  5. Jüri Strömling (29. XI 1832 Matsalu - 30. I 1870 Saastna)
  6. Juhan Ubald (8. II 1835 Pajaka - ...)
  7. Karl Valdekop (... - ...) - ei lõpetanud
  8. Tõnis Weidenbaum (15.I 1836 Kehtna - 21.IX 1903 Kehtna)
  9. Jakob Weinberg (3. XI 1831 Albu - 28. III 1919 Lohu)
  10. Mihkel Werber (18.I 1833 Sooniste - 6. III 1917 Tln)
  11. Jaan Wichmann (25. VIII 1834 Kohtla - 6. I 1885)

II lend (1858-1861)

  1. Tõnis Erwin (05.II1840 Velise - 8.X1916 Kohila)
  2. Jaan Grüner (01.XI1840 Ridala - 6. IV 1927 Haapsalu)
  3. Mihkel Kuuskmann (9.X1837 Anija - 26.V1899 Anija)
  4. Joosep Lepmann (13.VIII1837 Niibi - 5.II1867 Niibi)
  5. Hindrek Liinat (Hinrik Linat) (30.XII1841 Vigala - 25.VI1923 ? Vigala)
  6. Jaan Meier (24. XI 1838 Kullamaa - 23. XI 1917 Tallinn) 1862-1877 Tuudi kooli juhataja
  7. Otto Metsmann (10.Xi1843 Oiderma - 22. VII 1918 Pärnu) 1870-1875 koolmeister Vatla koolis Pajuma külas Läänemaal
  8. Aadam Oder (Odar) (3.IV1837 Kohtla - Venemaa)
  9. Mart Põder (Hirsch) (29. X 1837 Kalju - 15. I 1908 Tallinn)
  10. Anton Reimann (25.XI1839 Palivere - 24.IV 1908 Haapsalu)
  11. Karl Gustav Reinfeld (11.I 1839 - 14.XI 1898 Maardu)
  12. Tiitrih Über (13.III 1841 Kohtla v - 24. XI 1930 Vaivara)

III lend (1861-1864)

  1. Hans Aunberg
  2. Hindrik Kelner ei lõpetanud
  3. Mart Langthal (4.X1841 - 11.VII1913 Tln)
  4. Villem Lehmann (22.IX1837 Märjamaa - 19.IV1882 Märjamaa)
  5. Jaan Meinvaldt (26.XI1844 Laitse - 11.IV1915 Kuijõe)
  6. Tõnis Neider (26.VIII1843 Ridala - 13.IX1915 Ridala)
  7. Juhan Reinans (3.III1845 Sinalepa - 14.VIII 1906 Ridala)
  8. Mihkel Rõemus (2.X 1844 Sinalepa - ...) - ei lõpetanud
  9. Jüri Spuhl (15. II 1844 - 13. X 1906)
  10. Friedrich Stein
  11. Jüri Topmann (27. XII 1844 Tolli - 12. IV 1920 Tln)
  12. Johannes Vakker (Wacker) (4. XII 1843 Teenuse - 14. VIII 1911 Viimsi)

IV lend (1864-1867)

  1. Jaan Baumann -ei lõpetanud
  2. Gustaw Dombo (Toompuu) (19. V 1846 Emmaste - II 1915 Tln)
  3. Mihkel Gildemann I (25. III 1846 Vigala - 2. X 1873 Hanila)
  4. Mihkel Gildemann II
  5. Kaarel (Karl) Habermann (2. VIII 1840 Liivi - 7 või 15. XI 1887)
  6. Hans Kask - ei lõpetanud
  7. Jüri Kivistik (30. III 1844 Raasiku - 11. XII 1918 Raasiku)
  8. Juhan Kumael (6. VI 1842 Ungru - 16. III 1924 Ungru)
  9. Juhan Kätmann (21. I 1847 Niibi - 1927 Niibi)
  10. Mart Käärt (Keerd / Kärth) (16. XI 1847 Kirbla - 1927 Tartu)
  11. Mart Laube
  12. Madis Liedenberg (26. X 1846 Vigala - 20. II 1925)
  13. Mihkel Liivmann (9. IX 1846 Käina - 5. I 1925 Tln)
  14. Jaan Mänd (27. IX 1844 Konuvere - 5. I 1923 Haljala)
  15. Juhan Mäns (10. XII 1847 Käina - 5. VI 1882 Läänemeri)
  16. Jaan Nebokat (24. VIII 1844 Haeska - 02. IX 1908 Riia) 1867-1870 ja 1878-1882 töötas Kuuda seminaris õpetajana (õpetas eesti keelt uues kirjaviisis), 1871-1878 Siberi asundustes rändköster, 1882-1891 Riias eestikeelse põllumajandusliku nädalalehe "Kündja" vastutav toimetaja ja kuni surmani L.Schnakenburgi kirjastuse ning Liivimaa talurahvaasjade komisjoni tõlk.
  17. Madis Peelbaum (Haljala - Peterburg ?)
  18. Jaan Reeder (Reder) (8. I 1847 Saulepi - 16. II 1900 Kadrina)
  19. Siim Rooba (11. IX 1844 Roosna-Alliku - ...)
  20. Herman Tiedemann (14. IV 1844 Tolli - 1. IX 1911 Tln)
  21. Hannus Treimann (... - ca 1866) -suri enne lõpetamist
  22. Kustav Umda (13. X 1846 Taebla - 30. IV 1896 Sutlepa)
  23. Tõnis Wiltah (Wildtag) (12. XI 1845 - 15. II 1921)

V lend

  1. Wilhelm Theodor Alt V 1867-1870
  2. Jaan Andock 15.III 1849 Kabala 31.XII 1879 Rapla V 1867-1870
  3. Juhan Binnerdorf V 1867-1870
  4. Wabian Dreschler 3.VIII1847 Hulja 1927 Narva V 1867-1870
  5. Gustav Eslon (12.VII 1846 Kuusalu - 27. X 1916 Tln) 1867--1870 kooliõpetaja Väänas, Kolga-Kõnnus, Nehatus
  6. Jaan Feldmann (Weltmann) 18.IX1841 Kullamaa 1.XII 1925 V 1867-1870
  7. Aleksander Greenberg 9.I 1850 Kiltsi 21.VII1928 Tln V 1867-1870
  8. Peet Harjak 24.XI1848Vaemla 31.VIII 1893 V 1867-1870
  9. Jüri Arnak (Harnack) 9.IX1846Valgu 10.X 1886 V 1867-1870
  10. Jüri Hergauk 13.X1848 Rapla Jüri V 1867-1870
  11. Wilhelm Kastanie Vaemla Tln V 1867-1870
  12. Karl Kirschbaum jun 19.III1848 1.VII1904 Türi V 1867-1870
  13. Karl Kokk 30.XI1849 Võhmuta 2.VIII1925 Ambla V 1867-1870
  14. Mart Krupp (Kruup) 14.X1846Karkuse 16.X1917 Tln V 1867-1870
  15. Karl Laurmann 30.IX1843 Lümandu 20.III1898 Tln V 1876-1870
  16. Martin Leo 1.XI1844 Haimre 1927 Loksa ? V 1867-1870
  17. Jaan Mahoni 8.II1848 Kehtna 31.VII1928 Tallinn V 1867-1870
  18. Mihkel Martinson 4. II1847 Käru 8.X1876 Käru V 1867-1870
  19. Friedrich Michelson 30.V1849 Laupa 26.I1908 Valtu V 1867-1870
  20. Jüri Niphart (Nippart) 1. IV 1848 Paeküla 7,XI1897 Tln V 1867-1870
  21. Siim Oja V 1867- ei
  22. Mihkel Paal 6.I 1849 Kirbla 25.I 1917 Koeru V 1867-1870
  23. Aleksander Raudkepp (24. VIII 1849 Karkuse - 6. III 1935 Tallinn) 1870-1871 õpetaja Sõmerul, 1871-1873 Kurna vallakirjutaja, 1873-1881 Ambla kihelkonnakooli õpetaja, 1875-1881 Ambla köster, 1881 õpetaja Rakveres, 1882-1914 köster-kooliõpetaja Krimmis.
  24. Joosep Rezold 7.IX 1847 Virumaa 1909 Tomsk IV 1867-1871
  25. Jaan Seersant 12.VIII 1847 Sikeldi 1918 Venemaa V 1867-1870
  26. Juhan Simsohn 3.IV 1848 Riisipere Ridala ? V 1867-1870
  27. Mihkel Soon 2.II 1848 Tolli 31.XII 1906 Kuuda V 1867-1870
  28. Mihkel Weismann 25. II 1848 Uue-Varbla - 1. II 1889 Saulepi V 1867-1870

VI lend

  1. Gustav Achtsika 14.IX 1850 3.III 1877 VI 1870-1873
  2. Eduard Awik (Aavik) 27.II 1852 Alavere 31. V 1938 Tallinn VI 1870-1873
  3. Tõnu Böttcher VI 1870-1873
  4. Karl Dalton VI 1870-1873
  5. Toomas Eintreu 9.X1851 Kuusalu 2. II 1948 Kõnnu VI 1870-1873
  6. Joosep Hoffmann VI 1870-1873
  7. Habs Jackumberg-Jaagumägi 2.IV 1852 Ülgase 6.IX 1927 Jõelähtme VI 1870-1873
  8. Jaan Jammer VI 1870-1873
  9. Kaarel Karell VI 1870-1873
  10. Mart Karotom 17.VI 1850 VI 1870-1873
  11. Konstantin Kreek (Gustav Gree) 18.XI1852 Haapsalu 18.XI1917 Vormsi VI 1870-1873
  12. Jakob Kruusmann 25.IV 1849 Paaderma VI 1870-1873
  13. Aleksander Metting VI 1870-1873
  14. Karl Mühlbach 29.IX1852 Tln ? Venemaa ? VI 1870-1873
  15. Jaan Münth 13.I1843 Võhmuta 6.IV 1917 Tln VI 1870-1873
  16. Hans Neumann 30.IX1849 Tapa 23.I 1924 VI 1870-1873
  17. Hans Ollin VI 1870-1873
  18. Tõnis Pepik (Peppik) 17.I 1853 Haimre Rakvere VI 1870-1873
  19. Peeter Quarnström 23.XI 1849 Reigi 21.IV 1930 Hps VI 1870-1873
  20. Priidik Randfeld (Randpõld) 4.III1850 Läänemaa 3. IX 1933 Hps VI 1870-1873
  21. Johannes Rikko 19.IX 1852 Vääna 1.III 1924 Keila VI 1870-1873
  22. Priidik Sõitja 11.I 1854 Palivere 6. I 1935 Lähtru v VI 1870-1873
  23. Juhan Tasmuth Loodna VI 1870-1873
  24. Hindrik Teimann VI 1870-1873
  25. Hans Thuberg 10.II 1852 Kuusalu 2.X 1885 Kuuda VI 1870-1873
  26. Juhan Wilmansen VI 1870-1873
  27. Juhan Wolde VI 1870-1873

VII lend (1873-1876)

  1. Hans Bach
  2. Juhan Blumer
  3. Gustav Bolens ei lõpetanud
  4. Tõnis Elwei 31. III 1855 Konuvere - 17. III 1922 Juuru
  5. Johannes Feldberg ei lõpetanud
  6. Tõnis Helmann
  7. Karl Herodes
  8. Jaan Holm
  9. Hans Hübe 9. VI 1853 Vigala - 3. V 1918 Rapla
  10. Aadu Kaubi 1855? - 1916
  11. August Kremann
  12. Mihkel Kruup
  13. Juhan Kuuskmann
  14. Madis Lauri (Laur) 7. IV 1855 - 26. XII 1914
  15. Madis Lõõtsmann
  16. Johannes Mickifer 31. X 1853 19. VII 1936
  17. Jaan Mittus
  18. Juhan Möller
  19. Jüri Nessel
  20. Toomas Neuvald ei lõpetanud
  21. Jüri Oldekop
  22. Madis Paalis (Palis)
  23. Mihkel Paulberg
  24. Aleksander Petrees
  25. Juhan Puurfeld 16. I 1854 - 14. V 1918
  26. Jaan Randmann
  27. Kristof Raudkepp
  28. Juhan Renthoff (Rentov)
  29. Jüri Römmel
  30. Priidik Saarberg ei lõpetanud
  31. Mart Siedermann 8. VIII 1856 Piirsalu - 15. II 1903 Tallinn VII 1876-1879 ?
  32. Juhan Toots
  33. Aleksander Treu
  34. Gottlieb Treuhold
  35. Jaan Treumann 9. II 1854 - 1. III 1924 Virtsu
  36. Jaan Uustalu 5. III 1853
  37. Aadu Weide 12. XI 1852 Haeska
  38. Jaan Weidermann (5. X 1853 Kullamaa - 29. IV 1932 Laiküla, Martna khk) 1876-1909 Vaikna (Üdrumaa) vallakooli õpetaja
  39. Madis Weimer
  40. Jaan Väli kreisieksam

VIII lend

  1. Mihkel Mihkli p Albert 20.IX 1855 VIII 1876-1879
  2. Villem Grossberger 29.IV1858 Maarja-Magdalena VII 1876-1880 ??? Lend, aastad
  3. Hindrik Hallik 21.XII1858 Vigala VIII 1876-1879
  4. Madis Holm 9.XI 1856 Vigala VIII 1876-1879
  5. Aadu Kalde 12.IV 1857 XI 1908 VIII 1876-1879
  6. Jüri Korpmann 8.I1857 Nurme VIII 1876-1879
  7. Mart Laurik 14.VI1856 Lihula VIII 1876-1879
  8. Priidik Lemberg 12.VII1858 VIII 1876-1879
  9. Jakob Neumann 30.VI1859 L-Risti VIII 1876-1879
  10. Karl Puusepp 30.VII 1859 Karuse VIII 1876-1879
  11. Mihkel Tammer VIII 1876-ei
  12. Priidik Truu 19.X 1856 VIII 1876-1879
  13. Tõnu Waldmann 14. IX 1856 Nissi VIII 1876- ei lõpetanud
  14. Juhan Weiler 22. X 1856 5. IV 1878 Türi Kirna VIII 1876-suri
  15. Jakob Wessart 8.XI 1855 Piirsalu VIII 1876-1879

IX lend

  1. Kristjan Borkwell 16.VI 1860 Ambla IX 1877-1879
  2. Johannes Einstruck 3.XI1860 Kuusalu 16. I 1950 Kõnnu IX 1877-1879
  3. Tõnu Grandberg 18. VII 1860 M-Mag IX 1877-1879
  4. Jaan Haman (Aman) 4. XI 1860 Haimre 20. XII 1923 Tallinn IX 1877-1879
  5. Juhan Härg 22.X 1860 Türi IX 1877- ei lõpetanud
  6. Jaan Kiisk 27.X1857 Karuse IX 1877-1879
  7. Madis Lillefeld Vigala IX 1877-1879
  8. Jüri Nerwa 10. I 1858 Vigala IX 1877-1879
  9. Jakob Nessel 23. II 1859 7. X 1907 ? IX 1877-1879
  10. Jaan Palm 25.VII 1857 Vigala ca 1881 IX 1877-1879
  11. Karl Quarnström 20.II 1856 Reigi IX 1877-1879
  12. Anton Saaberg 6.V 1857 Kullamaa IX 1877-1879
  13. Aadu Toom (Thom) 19.XI 1856 Vigala IX 1877-1879
  14. Hindrik Uritam 5.IX 1856 Mihkli 1930 IX 1877-1879
  15. Hans Weidermann 1.VII 1858 Kullamaa IX 1877-1879

X lend

  1. Magnus Bils X 1878-1880
  2. Karl Ewing X 1878-1880
  3. Karl Karell X 1878-1881
  4. Karl Kochmann (Kohtmann) X 1878-1880
  5. Peeter Krieg 4.VI1859 Hagudi X 1878-1880
  6. Jaan Laurik 28.VI 1859 18.XII 1919 X 1878-1880
  7. Elias Sacharewitsch 13. VII 1860 7. III 1925 X 1878-1880
  8. Karl Sumpak X 1878-1881
  9. Jaan Simmermann (Zimmermann) 19. X 1859 Haimre 9. VI 1890 X 1878-1880
  10. Gustav Tamberg X 1878-1880
  11. Juhan Tiits (Tietz) 25. X 1858 16. VI 1895 X 1878-1880
  12. Jüri Uuskam 8. IV 1858 20. VII 1932 X 1877-1879
  13. Jüri Waldmann 28. III 1858 Järvak X 1878-1880

XI lend

  1. Jaan Beipmann XI 1879-1881
  2. Eduard Hacker 11.VI 1862 Harku 4.IX 1907 Piirsalu XI 1879-1881
  3. Aleksander Heidenthal XI 1879-1881
  4. August Jors XI 1879-1881
  5. Otto Jors VI 1879-1881
  6. Jakob Karotom 14.VI 1860 4.I 1942 XI 1879-1881
  7. Mihkel Lemmerkänd XI 1879- ei lõpetanud
  8. Madis Maal XI 1879-ei
  9. Mihkel Multram 10. IV 1863 Karuse XI 1879-1881
  10. Jaan Püü 26. II 1860 XI 1879-1881
  11. Aadu Redlich XI 1879- ei lõpetanud
  12. Juhan Rosenblatt XI 1879-1881
  13. Mart Tammert Kullamaa? XI 1879-1881
  14. Jakob Toompea XI 1879-1881
  15. Jaan Uritam 11. XI 1858 2. III 1934 XI 1897-1881
  16. Karl Vaher XI 1879-1881

XII lend

  1. Priidik Binnerdorf 01.IX 1859 02.III 1937 XII 1880-1882
  2. Jüri Getreu XII 1880-1882
  3. Jaan Kiisk jun XII 1880-1882
  4. Jüri Laurik XII 1880-1882
  5. Friedrich Lorenzonn XII 1880-1882
  6. Ernst Malmberg 20.VI 1859 18.XII 1926 XII 1880-1882
  7. Jüri Miil XII 1880-1883
  8. Madis Mittus 1896 Sikeldi XII 1880-1882
  9. Karl Oniks XII 1880-1882
  10. Jaan Pielbusch XII 1880-1882
  11. Jüri Tarkpea XII 1880-1882
  12. Johann Waldmann XII 1880-1882
  13. Juhan Wenzel XII 1880-1882
  14. Karl Wiipsi XII 1880-1882

XIII lend

  1. ? Brever XIII 1883-eksternina
  2. Aleksander Erikson XIII 1881-1883
  3. Mihkel Grossberger XIII 1881-1883
  4. Jaan Kallas XIII 1881-1883
  5. Gustav Kromel 25.X 1861 Kullamaa XIII 1881-1883
  6. Mihkel Laur XIII 1881-1883
  7. Hans Melles XIII 1881-1883
  8. ? Männi XIII 1881-ekstern
  9. Jüri Palk XIII 1881-1883
  10. Matatias Palm XIII 1881-1883
  11. Jaan Semidor XIII 1881-1883
  12. Karl Tiigenberg 26. VI 1864 Lähtru 13. II 1929 Vaikna XIII 1881-1883
  13. Mihkel Tõnissohn XIII 1881-1883
  14. Jaan Walt XIII 1881-1883

XIV lend

  1. Hans Bergsohn XIV 1882-1884
  2. Otto Eermann 19. II 1864 XIV 1884-1886
  3. Madis Ester 5. X 1862 Vigala XIV 1882-1884
  4. Karl Grossberger XIV 1882-1884
  5. Karl Leo XIV 1882- ei lõpetanud
  6. Jaan Piperal XIV 1882-1884
  7. Hinrik Redlich XIV 1882-1884
  8. Magnus Tomberg XIV 1882-1884
  9. Adolf Treude XIV 1882-1884
  10. Johannes Wihalem 11. VII 1865 Hageri - 1930 XIV 1882-1884

XV lend

  1. Mihkel Ääremann 14.IX 1863 XV 1883-1885
  2. Karl Altberg 10.08.1863 Kernu 13.01.1940 XV 1883-1885
  3. Gustav Apfelbaum XV 1885 kroonu
  4. Gustav Adolf Bach (eestistatud Jõelaid) (12. III 1865 Lokuta - 11. II 1942 Käru) 1885-1886 Paide kirikukooli õpetaja, 1886 - 1895 Udeva vallakooli õpetaja ja vallakirjutaja, 1895-1906 Väinjärve vallakirjutaja
  5. Jakob Blumfeld 28.II1863 XV 1883-1885
  6. Hindrik Böckler XV 1883-1885
  7. Jüri Erik 6.IX1863 Juuru 14. VI 1904 Kose XV 1883-1885
  8. Hindrik Juhkama 12.VIII1865 XV 1883-1885
  9. Hans Kirnmann XV 1883-1886
  10. Hans Kitwel XV 1883- kreisieksam
  11. Villem Leithal 9. III 1864 Lähtru 25. XI 1945 Liivi XV 1883-1885
  12. August Leithammel 30.VIII 1866 Loksa XV 1883-ekstern
  13. Tõnis Nerep 12.IV1863 XV 1883-1885
  14. Juhan Nurm 1866 1949 XV andis kreisieksami
  15. Mihkel Oldekop 2.II 1863 XV 1883-1885
  16. Johannes Rodemann 12.III 1865 XV 1883-1885
  17. Mihkel Roosileht 14.XII 1864 XV 1883-1885
  18. Heinrich Tiidermann 30. V 1863 14. IX 1904 XV 1883-1885
  19. Mihkel Treuhold 25.XII 1864 XV 1883-1885
  20. Mart Wigor(Wiedorf) 5. XII 1863 XV 1883-1885
  21. Jüri Wäntu 24.IV 1864 8. II 1933 XV 1883-1885

XVI lend

  1. Karl Freudenthal XVII 1884-1886
  2. Madis Heimann XVII 1884-1886
  3. Joosep Janter 20.VI1867 XVII 1884-1886
  4. Mart Karotom jun 18.XI 1863 8.VI 1944 XVII 1884-1886
  5. Peeter Körm XVI 1884-1886
  6. Mihkel Neumann (27.III1866 Ambla - 6.V 1941 Tln) 1886-1896 vallakooli õpetaja Riisiperes, Alaveres, Kodasool ja Vohnjas. 1896–98 töötas Tartus Postimehe toimetuses. Oli aktiivne karskusliikumise tegelane, 1897–98 Eesti Karskuse Seltsi aastaraamatu toimetaja. 1898 ostis Neumann ajalehe Virmaline, andis seda 1900–1905 välja Tallinnas nime all Uus Aeg. 1905. aasta revolutsiooniliste sündmustega seoses ajaleht suleti, 1907–09 oli väljaandja Peterburis vangis. Avaldas rohkesti vene, soome, saksa ja inglise keele õppe- ning sõnaraamatuid, samuti populaarteaduslikke raamatuid haridusest, tervishoiust, ketserikohtutest, maadlemisest, fakiiridest jms. Lisaks kirjutas ta mitu luulekogu
  7. Madis Oviir (Owir) 6.IX 1865 22. XI 1944 XVI 1884-1886
  8. Kustas Pudini XVI 1884-1886
  9. Aleksander Raik XVI 1884-1886
  10. Hans Schneide 5.II 1866 XVI 1884-1886
  11. Jaan Steinberg 26.X 1866 Esna ca 1937 Järvamaa XVI 1884-1886
  12. Tõnis Tondi 1864 1903 XVI 1884-1886
  13. Kustas Wäljamäe 28. II 1865 13. III 1927 XVI 1884-1886

XVII lend

  1. Kristof Bachmann XVII 1885- ei lõpetanud
  2. Juhan Federmann XVII 1885-1887
  3. Karl Freudenthal jun XVII 1885- ei lõpetanud
  4. Konrad Hallist XVII 1885-1887
  5. Jüri Hansar XVII 1885-1887
  6. Tõnis Hibus XVII 1885-1887
  7. Madis Husermann XVII 1885-1887
  8. Aadu Kalde jun ? XVII 1885- ei lõpetanud
  9. Mihkel Kamarik XVII 1885-1887
  10. Karl Kippar XVII 1885-1887
  11. Jüri Kirnmann XVII 1885-1887
  12. Mihkel Laasi XVII 1885- ei lõpetanud
  13. Kustas Laurik 1.IX 1866 26.IV 1945 Hps XVII 1885-ei lõpetanud
  14. Mihkel Linnamägi XVII 1885-1887
  15. Juhan Nõmberg 1864 Saku XVII 1885-1887
  16. Toomas Reeder ca 1886 XVII 1885- ei lõpetanud
  17. Peeter Reikmann 06.IV 1869 Reigi 18.XI 1937 Hps XVII 1885-1887
  18. Hans Reimann XVII 1885-1887
  19. Anton Reinwald XVII 1885-1887
  20. Jüri Rokk (Rock) 10.IV 1867 Vigala 9. IV 1949 Omsk XVII 1885-1887
  21. Aleksander Sandat 8.III1863 XVII 1885-1887
  22. Jüri Schellbach 3.XII1866 XVII 1885-1887
  23. Jüri Tiits 7. I 1869 30. IV 1949 XVII 1885-eri
  24. Ludvig Treude XVII 1885-1887
  25. Kustas Waller XVII 1885- ei lõpetanud
  26. Juhan Võrk XVII 1885- ei lõpetanud

E

  1. Prits (Fritz) Altberg 30 IX 1839 - 3 III 1920 eri 1866 erakorraline eksam
  2. Toomas Stein 10.XII 1841 Rakvere 24.IV 1919 Anija eri 1866