Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Netherlands ‧ ‪2012 ‧ Summer Paralympics

« Back to Projects Dashboard

Project Tags

de wedstrijden zijn begonnen... !

Na een prachtige OPENINGS-CEREMONIE. Alle sporters wensen we deze dagen VEEL SUCCES, VOLDOENING en VRIENDSCHAP. Maak van deze sportieve uitdaging 'n kracht- & inspiratie-bron voor je verdere leven.

Netherlands ‧ ‪2012 ‧ Summer Paralympics

GOUD

  • Esther VERGEER - tennis
  • Marcel van de VEEN - Udo HESSELS - Mischa ROSSEN- zeilen -Sonar klasse
  • Marlou van RHIJN - atletiek 200m T44 - uit Purmerend - 'Blade Babe' - wereldrecord 26,18
  • Lisette TEUNISSEN - 50 meter rugslag (S4 tijd 51,51.

ZILVER

  • Amy SIEMONS 200m wheelen vrouwen -klasse T34- tijd: 34,16 sec.
  • Magda TOETERS - 100 meter schoolslag,

BRONS

  • Desiree VRANKEN - 200m wheelen vrouwen -klasse T34- tijd: 34,85 sec.
  • Marc EVERS - 100 meter schoolslag - zwemmen

DEELNEMERS

atletiek

  • Jelmar BOS ‧ ‧ [ ⌘]
  • Ronald HERTOG ‧ ‧ [ ⌘]
  • Iris PRUYSEN ‧ ‧ [ ⌘]
  • Marlou van RHIJN ‧ ‧ [ ⌘]
  • Stefan RUSH ‧ ‧ [ ⌘]
  • Henk SCHUILING ‧ ‧ [ ⌘]
  • Amy SIEMONS ‧ ‧ [ ⌘]
  • Marije SMITS ‧ ‧ [ ⌘]
  • Suzan VERDUIJN ‧ ‧ [ ⌘]
  • Desireé VRANCKEN ‧ ‧ [ ⌘]
  • Kenny van WEEGHEL ‧ ‧ [ ⌘]

CP voetbal

  • heren team

handboogschieten

  • Johan Wildeboer

paardensport

  • Frank Hosmar
  • Gert Bomer
  • Petra van de Sande
  • Sanne Voets

rolstoelbasketbal

  • dames team

rolstoeltennis

  • Robin AMMERLAAN
  • Marjolein BUIS
  • Tom EGBERINK
  • Jiske GRIFFIOEN
  • Aniek van KOOT
  • Maikel SCHEFFERS
  • Esther VERGEER
  • Ronald VINK

tafeltennis

  • Tonnie HEIJNEN
  • Gerben LAST
  • Wendy SCHRIJVER
  • Kelly van ZON

wielrennen

  • Kathrin GOEKEN
  • Bastiaan GRUPPEN
  • Joleen HAKKER
  • Alyda NORBRUIS
  • Rinne OOST
  • Jetze PLAT
  • Johan REEKERS
  • Laura de VAAN

zeilen

  • Udo HESSELS
  • Mischa ROSSEN
  • Thierry SCHMITTER
  • Marcel van de VEEN

zitvolley

  • Anne Raben
  • Djoke van Marum
  • Elvira Stinissen
  • Jolanda Slenter
  • Josien ten Thije
  • Karin Harmsen
  • Karin van der Haar
  • Marieke de Ruijter
  • Paula List
  • Rika de Vries
  • Sanne Bakker

zwemmen

  • Chantal MOLENKAMP
  • Lisa den BRABER
  • Lisette TEUNISSEN
  • Magda TOETERS
  • Marc EVERS
  • Marije OOSTERHUIS
  • Marlou van der KULK
  • Maurice DEELEN
  • Michael SCHOENMAKER
  • Michel TIELBEKE
  • Mike van der ZANDEN
  • Mirjam de Koning - PEPER
  • Romy PANSTERS

Nominaties NOC*NSF

  • Paardrijden-dressuur : Frank HOSMAR - Gert BOLMER - Glasten KRAPELS - Lisa den BRABER - Lisette TEUNISSEN - Maurice DEELEN - Michael SCHOENMAKER - Mike van der ZANDEN - Mirjam de Koning-PEPER -
  • ZWEMMEN : Petra van der SANDE