Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.
view all

Profiles

 • Madis Haug (1863 - 1918)
  Haug 1893-1906: Tütre abielu: -------------------- Sünd: Kihlus: Abielu:
 • Arnold Eduard Vimb (1912 - 1952)
  Vimb 1907-31:
 • Johannes Luige (1888 - 1914)
  Sünd: Kihlus: Kihlus: Abielu: Surmakirje: Randvere kalmistu. Üldosa, III kvartal, 6-20 Johannes Luige sünd c 1890 surm c 1914
 • Johanna Elisabeth Kivikangur (1905 - 2001)
  Sünd: Kurg 1907-1931 Randvere kalmistu:
 • Gustav Kivikangur (1906 - 1978)
  Randvere kalmistu:

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Randvere kalmistu" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

Randvere Peetri kirik on ehitatud aastatel 1848-1852, kalmistu rajatud aastal 1803. EELK Randvere kogudus tegutseb iseseisvana aastast 1823.

Randvere kalmistu

sticker_new_right.gif Maetu otsing

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- sticker_new_right.gif Randvere kalmistu projektil puudub projektifoto. Kui sul on foto sellest kalmistust, mida sooviksid Genis jagada, siis on see rohkem kui teretulnud.