Aleksandro Justino Paplausko (1823-1903) palikuonių susitikimas 2012 06 03

Started by Robertas Audėjus on Monday, November 28, 2011

Participants:

Profiles Mentioned:

Showing all 3 posts
11/28/2011 at 8:55 AM

Informacija visiems Aleksandras Justinas Paplauskas vaikaičiams, provaikaičiams ir t..
@Janina Grigaravičienė visus A.J.P. palikuonis kviečia į giminės susitikimą.
Vieta: Gelvonai ir Janinos sodyba netoli Gelvonų.
Laikas: 2012 06 03
Vakar Janina buvo sukvietus A.J.P. vaikų palikuonių atstovus. Iki šiandien tarpusavio kontaktus atradom Petro, Aleksandro, Felicijono, Vincento ir Annos atšakos. Iki susitikimo galbūt pavyks atrasti kontaktus ir su daugiau atšakų.
Giminės susitikimo metu planuojamas bendras dalyvavimas mišiose, o po to jei bus tinkamas oras važiuotume į sodybą kur bendrai pietautume ir bendrautume lauke. Pietums matyt visiems tinkamiausias būdas bus atsivežti maisto visiems su savimi. Jei oras bus prastesnis, gal sugalvosim kokį atsarginį variantą.
Taigi jei turite kokių idėjų ar pasiūlymų dėl šiuo susitikimo, tai dalinkitės.
Tikslų laiką ir vietą susiderinsime vėliau. Be to, Janina minėjo, kad susitikimas bus šeštadienį, o šeštadienis yra birželio 2d. Bet manau tas detales susiderinsim vėliau.

5/17/2012 at 10:55 AM

Nauja info apie planuojamą susitikimą.
Naujas ir galūtinis laikas ir dienotvarkė:
Susitikimo laikas 2012-06-30 šeštadienį
Pradžia - 12 val. Gelvonų bažnyčioje mišios.
Po to važiuojam į Pyplių kapines kur yra palaidotas AJP ir kiti Paplauskai. Palaidojimo vieta nežinoma. Todėl bus pastatytas ąžuolinis kryžius Paplauskų giminės atminimui.
Po to važiuosim į susitikimo iniciatorės ir organizatorės Janinos Grigaravičienės sodybą Alekniškyje.
http://bit.ly/LaWLLe
Ten bandysim susipažinti, pasidalinsim turima informaciją apie protėvius Paplauskus, bus atskirų giminių prisistatymas, bendrausime. Kas turite pasiimkite su savimi senų nuotarukų, dokumentų ar laiškų. Tai gali būti įdomu pamatyti jūsų giminaičiams. Maistą atsivežam visi su savimi. Yra pasiūlymas pasiimti palapines ir nakvoti sodybos teritorijoje. Susitikimo išlaidų kaina vienam žmogui kol kas nepaskaičiuota, bet planuojam, kad ji neturėtų viršyti 20 Lt vienam suaugusiam žmogui (tai išlaidos už mišias, kryžiaus padarymą ir pastatymą, pavėsinės nuomą (jeigu reikės) ir pan.) Tiksli kaina bus paskaičiuota susitikimo dieną - išlaidas padalinsim iš dalyvaujančių skaičiaus.
Kas skaitote šią informaciją - pasidalinkite ja su savo giminaičiais.

6/25/2012 at 11:10 AM

Dar kartą primenu apie susitikimą, kuris įvyks jau šį šeštadienį, t.y. birželio 30 d. Pradžia Gelvonų bažnyčioje 12 al. Priminkite tiems, kurie neskaito pranešimų internete.
Sodybos šeimininkė dar prašė paskelbti, kad sodybos teritorijoje esančiame 1 ha tvenkinyje galima žvejoti, maudytis, jei kas turite galite pasiimti pripučiamą valtį.

Showing all 3 posts

Create a free account or login to participate in this discussion