Cornelis Bastiaanzn den Hollander - bijzondere voorvader

Started by Kees den Hollander on Thursday, August 9, 2018
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Cornelis Bastiaanszn den Hollander (1709-1780) is een wel heel bijzondere stamvader van mij. Ten eerste is hij mijn 6e overgrootvader van vaders kant uit het huwelijk van Cornelis en zijn 3e vrouw: Anna van Kuyk.
daarnaast is Cornelis ook mijn stamvader langs moederskant en dat ook nog eens zowel van mijn opa én mijn oma's kant. die lijn komt nl. uit zijn 1e huwelijk met Dingena Blommers. Uit dit huwelijk stamt mijn opa Van Dueren den Hollander van @Anthonij den Hollander (1742-1768) en mijn oma (langs haar moederskant) van diens broer Cornelis (1735-1808)
De naam Van Dueren den Hollander is later (1788) ontstaan met de geboorte van Philippus van Dueren den Hollander, zoon van Cornelis Antoniszn den Hollander (1765-1823) en Catharina Korteweg. (daarover meer bij Philippus vDdH)

Create a free account or login to participate in this discussion