topelt profiilid

Started by Alar Välba on Saturday, December 18, 2010

Participants:

Showing all 5 posts
12/18/2010 at 12:21 PM

Kuidas sisestada isikuid, kes on abielus oma venna naise õega, nii, et vältida topelt profiilide teket?

Private User
12/18/2010 at 12:34 PM

sisestad profiilid mingil viisil ja siis lohistad nad kokku teisel viisil - puu vaates klõpsad "veel" - > lohista kastike uude kohta - nüüd tekib väike popup - selle pealt kukutad ta järgmisse kohta - nt. oma abikaasa pääle - nüüd küstakse, kes ta on - vastad, et abikaas.
teine võimalus on, et teed ikkagi kaks profiili ning siis mestid nad (nt. analoogsel meetodil, ent küsimusele vastad, et tegu sama inimesega.

12/18/2010 at 1:30 PM

Mis mõttes topelt?
Kui isik on Genis üks kord siis pole ta topelt.
Kui mõtled puuvaates rohelist 2x siis see tähendab et isikut NÄIDATAKSE kaks korda (ta ise pole topelt) ja seda tehakse enamasti selgema ülevaate saamiseks. Levinuim juhtum - kellegi on kaks või rohkem abielu, igas neist mitu last ja võib olla ka juba lapselapsi, siis Geni näitab sellist isa või ema mitu korda, iga pere juures eraldi.

12/18/2010 at 1:43 PM

Kui keegi on oma kälimehe vend (näiteks), siis nagu ka väljendist näha on, tekib suletud ring. Igal sellise puhul näitab Geni isikut puus kahes kohas (põnevamatel juhtudel võimalik et ka enamates kohtades). Muidu ei joonistuks puud hästi välja.
Kuid alati sõltub see vaatamispunktist. Kui vaatad selle isiku enda puud, siis midagi erilist ei näe, sest topeldus jääb nö nurga taha.

12/18/2010 at 3:36 PM

Aitähh! Saingi kokku

Showing all 5 posts

Create a free account or login to participate in this discussion