דמויות היסטוריות

Started by Private User on Monday, May 23, 2011

Participants:

Showing all 6 posts
Private User
5/23/2011 at 11:04 PM

בכל העצים נתקלים בדורות הקודמים באנשים מפורסמים שמופיעים בהמון עצים בדרך כלל
מדובר ברבנים מפורסמים וכדומה.

היה רצוי לאחד את כל הרישומים של אותו אדם לאחד וכל מי שמגיע לדמות כזאת יוכל רק להתחבר לאותו האדם ולא להוסיף אותו שוב ושוב ולהקשות על כולם.

אשר,
אתה מאד צודק. האמת היא שהמצב היום **הרבה הרבה** יותר טוב ממה שהיה. לפני כשנה היו כ-50 העתקים של החתם-סופר. פעם היו כ-200!! העתקים של העץ התנ"כי היום יש פחות מ-10, מרביתם חדשים לגמרי... אם אתה מוצא העתקים כאלה אתה מוזמן להביא אותם לידיעת ה"אוצרים" ונשתדל למזג אותם בהקדם, מלבד שלושת האוצרים הישראליים, יש עוד 2-3 שמתעסקים מדי פעם בחלקים ההיסטוריים של העץ היהודי.

לגבי העתקים נוספים שאנשים חדשים מוסיפים, זהו בעיה מאד כואבת בג'ני. המערכת כל הזמן מחפשת פתרונות לדבר. אבל העניין כלל לא פשוט,

זאת גם אחד הסיבות שיצרנו את ה"פרויקט" של גני-ישראל - כדי להסביר את המנגנון למשתמשים חדשים עוד לפני שהם יוצרים את הבעיה. כמוכן יש משתמשים רבים שרוצים "עץ משלהם" ולא מבינים את צורת העבודה השיתופית.

http://www.geni.com/projects/Geni-Israel

Private User
5/24/2011 at 2:03 AM

לשמואל

תודה ושלום רב

דוגמאות:
חכם צבי 15 פרופילים עדיין

שאול ואהל עדיין יש 7

5/24/2011 at 2:23 AM

ובל נשכח כפילויות בעברית ובאנגלית
לחוד
:-)

אשר,
אתה מוזמן לייצור קשר עם המנהלים של עצים אלו, להציע להם עזרה במיזוג העצים ולרוץ עם זה. כל אחד יכול! כך בעצם התחלתי את איחוד העצים בתנ"כיים, שנים לפני שהיו אוצרים. הייתי מציע לך למזג את כל אלו *חוץ* מהעץ הראשי, שמסומן ב-
MP
ולא כל ה-15 שאתה מוצא הם אותו האדם, אבל כן יש כפילויות

Showing all 6 posts

Create a free account or login to participate in this discussion