puu avalikus netis

Started by Private User on Tuesday, May 24, 2011

Participants:

Showing all 4 posts
Private User
5/24/2011 at 1:02 PM

tere,
olen pannud keelud peale, et netist ei saaks mu sugupuule ligi. aga võta näpust, ikka saab ja on valed andmed, nii lapse ja ema, isa kohta. Kas on see ikka lubatud? soovin et seda ei ole saada enam googles!!!! või ongi nii, et kui juba oled seal üleval ja jäädki sinna? loodan et geni.com juhtivad isikud teevad nii, et enam ei leidu minu pere andmed googles!!!!
Liisi

5/25/2011 at 12:10 AM

NB! Praegune suhtlus on siin avalikus arutelus - siinne on nähtav ka Google kaudu.

Tere Private User
Millistest isikutest on jutt? Kas need on ikka samad kes sinu hallata (keda sina "peidad")? Võib-olla leiad sa Google abil topeltkandeid.
P.S. kui kedagi Genist kustutad, peidad jne siis läheb vähemalt nädal ennem kui Google kõik need muudatused sisse viib - ehk otsing näitab veel kaua vana seisu.

Vaata ka siia:
http://www.geni.com/search?search_advanced=open&search_extended...
ja suhtle oma isaga....

5/25/2011 at 12:24 AM

Vaata seda ka: http://www.geni.com/search?search_type=people&names=jaan+saarem...
seal on 5 erinevat haldajat (sh sinu isa 2x) kellega sul kõigiga vaja pererühma et topeltkanded mestida ja puud liita (ja hiljem privaatsust "parendada").

Private User
5/25/2011 at 2:00 AM

siis on nii, et kui teise puus on avalik siis leidub googles ikkagi, kuigi minul on peidetud. uurin assja. loodan, et aitab kui mestin topeltkanded. siis pean eraldi ülevaatama privaatsuse. teeme nii...

Showing all 4 posts

Create a free account or login to participate in this discussion