Kas tehnilised probleemid?

Started by Private User on Wednesday, August 10, 2011

Participants:

Showing all 8 posts
Private User
8/10/2011 at 5:05 AM

Tere ja vabandan kohe ette, et ei ole arutelusid jälginud ja seetõttu ei tea, mis toimub. Üritasin hommikul sisestada paari oma esiema ja -isa - aga ei õnnestunud. Kõigil varem kui ~1800 sündinud inimestele ei saa õdesid - vendi, mehi - naisi, vanemaid lisada.
Kollased nooled (ja just ainult neil, enne ~1800 sündinutel) ka puuduvad. Peale hommikut pole olukord muutunud.
Jana

8/10/2011 at 5:49 AM

Proovige neid isikuid kes enne 1800 sündinud on "nooremaks" muuta - kas siis õnnestub?

Lauri

8/10/2011 at 5:53 AM

JAH. On sarnane tehniline probleem täna!

Private User
8/10/2011 at 6:16 AM

Ei sünniaja muutmine ei muutnud midagi - kollaseid noolekesi ei ilmunud tagasi
Jana

8/10/2011 at 8:54 AM

Tegu oli Geni tehnilise probleemiga - nüüd on korras.

8/12/2011 at 2:36 AM

Tere!
Genis jälle msikit juhtunud: tahad mestida isenda loodudu topeltprofiili, siis ilmub see PRO asi ette - "Osta ja maksa". Söödan otsingusse nime, et võrredla kas on sama inimene ja kui nimele vajutan jälle sama asi, ilmub PRO ette mis jälle küsib raha ja pakubPRO-d
Kas geni hakkab muutuma ahistavaks siinsetele uurijatele ja tekitab segadust. Kui oled just mitte väga oskaja siin genis, võtab nõutuks, et mis on järgmine samm ja milliseks hakkab geni kasutamine muutuma?

Private User
8/12/2011 at 3:07 AM

Arvan, et kui need kollased nooled kadusid paar päeva tagasi esimest korda, siis valmistas Geni ette oma muutusi, et pakkuda sulle kogu aeg PRO kontot.
Nüüd saab toimetada ainult pereringi piires., väljaspool ei saa lisada/mestida/otsida/taotlusi esitada jne.
Arvan, et variante on 3 :
1. Viga on sees selles, et kui klikid, et ei soovi ja Jätka, siis peaks minema edasi kas siis mestimisele või lisamisele, aga praegu läheb tagasi ja midagi ei saa teha. Kui see on viga siis tõenäoliselt see varsti parandatakse.
2. Kui see pole viga, siis pole enam Genis midagi teha, sest siis ei saa ka enam praegu pooleliolevaid mestimisi lõpetada räkimata kellegi lisamisest (kasvõi oma 8. vanaisa).
3. Tuletatakse meelde PRO konto valikut jõulisemalt ja varsti see agressiivne taktika lõpetetakse. Kas siis neil napib raha või on liiga vähe liitujaid ?

Positiivne see muutus igatahes pole. Arvan sama mida Arne teises foorumis, saatke veateateid, päringuid, küsimusi.....Kui neile ei vastata, siis on selge, et siin pole enam midagi teha (kui just maksta ei taha).
Aga paraku sellise käitumise peale võib ju küsida, et kui maksad, siis mõne aja pärast kui ainult vähesed PROd alles jäävad ja jälle raha juurde vaja, siis muudetakse mingid funksioonid eritasu alla ja maksa juurde....

8/12/2011 at 6:14 AM

Nüüd ongi nii, et tavakasutaja(mitte Pro) ei saa enam profiile lisada kolmandast põlvkonnast kaugemale. Ega ka otsida. Mestida ei saa üldse. Enda poolt lisatud profiile saab vaadata-muuta (otsida ei saa :) ).

Ühesõnaga andmete haldamine ja sugupuu uurimise muudab see genis igatahes võimatuks.

Kas keegi teab head alternatiivi?

Pole probleem võtta pro kasutaja, aga siis peaks tegema seda ka koostöö partnerid ja enamus geni kasutajaid. Koostöö on oluline.

Showing all 8 posts

Create a free account or login to participate in this discussion