Neringai Čerškutei Ladygienei labai reikalinga jūsų visų pagalba.

Started by Inga Zemeliene(Čerškutė) on Friday, August 19, 2011

Participants:

8/19/2011 at 4:13 AM

Svajonė – išgirsti žodį “mama”

Jos mažasis sūnus Justukas gyvena tylos pasaulyje: jis nėra girdėjęs brangiausio žmogaus balso. Su savo mažuoju sūneliu obelietė Neringa Čerškutė-Ladygienė kalbasi šiltu žvilgsniu, lūpų šypsniu. O Justukas bando jai atsakyti keista, tik jam vienam težinoma kalba. Ar yra vilties mažyliui išgirsti mamos balsą? „Taip, - atsidūsta ji. – Justukui reikia atlikti labai brangią kochlearinės implantacijos operaciją.“

Nė neįtarė
Justukas skaičiuoja trečius metukus. Jis negirdėjo nė vienos lopšinės, nors dainavo jas mama kas vakarą. Jam nepažįstamas nei tėčio, nei mamos balsas, jis nėra girdėjęs vyresniojo brolio juoko. Kaip ir dauguma jo amžiaus vaikų, berniukas turėtų būti linksmas ir smalsus kodėlčiukas, tačiau kol kas jis nekalba. „Vaikai girdi juos supančių žmonių kalbą ir patys mėgina tarti žodžius. O mano sūnus negali mokytis: jis kurčias. Nevaikiškai rimtomis akutėmis jis žiūri į mane ir bando suprasti, ką noriu jam perteikti“, - sunkiai tramdydama ašaras žodžius dėlioja mažylio mama.

Siekdama išsklaidyti bet kokius įtarimus dėl galimybės aukotojų lėšos panaudoti ne pagal paskirtį, šeima prašo geradarius aukas pervesti į Lietuvos kochlearinių implantų naudotojų asociacijos sąskaitą SEB banke. Aukojant būtina nurodyti, kad parama skiriama Justui Ladygai. Lietuvos kochlearinių implantų naudotojų asociacijos sąskaitos NR LT477044060003893608, kodas 70440, įmonės kodas 136039433.

AČIŪ.

Create a free account or login to participate in this discussion