Aleksander Illi

Is your surname Illi?

Research the Illi family

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Aleksander Illi

Also Known As: "Sass", "Alju", "Ihha"
Birthdate:
Death: January 25, 2000 (87)
Tallinn
Place of Burial: Rahumäe kalmistu
Immediate Family:

Son of Aleksander Illi and Marie Elisabeth Illi
Husband of Daisy Illi
Father of Mari Tuulik and Private
Brother of Maie Rooneem

Occupation: Eesti korvpallur ja treener
Managed by: Private User
Last Updated:
view all

Immediate Family

About Aleksander Illi

Oli sportlane, mängis korvpalli, käis 1936. aasta olümpiamängudel, tehnikahuvidega, astus Tartu Ülikooli matemaatika teaduskonda, kuid ei lõpetanud.

Töötas "Punases Retis", kuulus töörühma, kelle käe all valmis "Estonia" nimeline raadio, hiljem töötas Infoinstituudi direktorina, seejärel ehitas üles "Žiguli" teeninduse ja oli selle direktor kuni pensionileminekuni.

view all

Aleksander Illi's Timeline

1912
December 9, 1912
2000
January 25, 2000
Age 87
Tallinn
January 29, 2000
Age 87
Rahumäe kalmistu