Arnold II, heer van Steyn

Is your surname van Steyn?

Research the van Steyn family

Arnold II, heer van Steyn's Geni Profile

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Arnold van Steyn

Also Known As: "van Steijn", "van Stijn", "van Stein", "Arnold II van Stein"
Birthdate:
Death: circa 1274 (51-67)
Immediate Family:

Son of Arnold I. Heer van Steyn en Elsloo and NN van Beusichem
Husband of Margaretha van Grimbergen, vrouwe van Boorsheim and Elisabeth van Limburg-Monchau
Father of Sophie von Stein; Helwiges von Stein; Teutonic Knight, Jacob van Stein, Heer van Kessenich and Arnold III, heer van Steyn

Occupation: Heer van Steyn, Heer van Stein
Managed by: George J. Homs
Last Updated:

About Arnold II, heer van Steyn

http://www.coolen-online.be/index.htm?genealogie/genealogie_front_NL.htm&5

M : Arnold II Van Stein, Geboren/Born Ongev/About 1210 Zoon van / Son of : Arnold I Van Stein & NN (van Bosinchem) Van Bloemensteyn

Relat(ie/ed)

F : Margareta Van Grimbergen Dochter van / Daughter of : Heer Arnold III Van Grimbergen & Sophia Van Altena Kinderen/Children ; 1: (Sophie) Van Stein (* ) 2: Arnold III Van Stein (* )

https://www.facebook.com/permalink.php?id=413510472079196&story_fbid=413512928745617 ... Arnold II , diende onder de Graaf van Loon in 1288 en nam deel aan de beroemde slag van Woeringen waar hij ook tot Ridder werd geslagen. Zijn moed en wapenfeiten zijn bezongen door Jan van Heelu. Hij trouwde in Holland met Vrouwe Margaretha van Renesse en werd aldus leenman van Graaf Floris V. De herinnering aan Heer Arnold II leeft voort in Steyn bij Gouda, dat naar hem is genoemd. Heer Arnold van Steyn, zetelde in de Raad van Heer Walram van Valkenburg, samen met de Heren Goswinus van Haren, Johannes van Hafkesdale, en Raso van Prenthagen, getuige een akte van 9 mei 1273. Zijn opvolger Heer Arnold III was Brabants gericht. ...

view all

Arnold II, heer van Steyn's Timeline