Berte Jonsdatter Odde

Is your surname Odde?

Research the Odde family

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Berte Jonsdatter Odde (Indjordet)

Also Known As: "Berthe", "Johnsdatter", "Innjorda", "Innjordet", "Birte", "Birthe", "Bergit", "Birgit"
Birthdate:
Death: June 14, 1905 (67)
Åsen
Immediate Family:

Daughter of John Jonsen Indjordet and Anne Rolfsdotter Injordet
Wife of Aanon Olsen Bjorland
Mother of Ole Aanonsen Odde; John Aanonsen Odde; Anders Aanonsen Bjorland; Sigrid Aanonsdatter Åvitsland; Jon Aanonsen Bjorland and 3 others
Sister of Asborg Jonsdotter Odde; Guro Jonsdatter Indjordet; Astrid Jonsdotter Indjordet; Anne Johnsdatter Raustøl; John Jonson Indjordet and 2 others

Managed by: André Nordbø
Last Updated:

About Berte Jonsdatter Odde

For etterkommere / for descendents: [https://www.facebook.com/groups/1877942815862711/]
Dåp
Census 1900, 1910

VI tror bildet jeg lastet opp er Berte og mannen. Det har vært brukt på MyHeritage av flere, men med feil navn på mannen. Bildet har jeg funnet også i min familie, men ingen visste hvem det var. Dermed er det neppe mine tippoldeforeldre. Men søsteren til tippoldemoren kan nok være trolig. Jeg har også funnet bilde av Asborg og mannen i familien - Ann.

Det er også masse feil generelt på MyHeritage angående disse søstrene. Så la være å confirm matcher derfra. Bruk Geni som fasit foreløpig. Vi går igjennom fakta og bilder på Facebook gruppen og retter på Geni. MyHeritage profiler må ta dataene herfra.

view all 11

Berte Jonsdatter Odde's Timeline

1837
November 2, 1837
1856
January 2, 1856
Evje, Aust-Agder, Norway
1860
1860
Evje, Aust-Agder, Norway
1863
1863
Evje, Aust-Agder, Norway
1867
May 16, 1867
Evje, Aust-Agder, Norway
1870
1870
Evje, Aust-Agder, Norway
1874
May 8, 1874
Evje, Aust-Agder, Norway
1876
September 11, 1876
Evje, Aust-Agder, Norway
1881
1881
Evje, Aust-Agder, Norway