Geni Sanitar

Is your surname Sanitar?

Research the Sanitar family

Geni Sanitar's Geni Profile

Records for Geni Sanitar

99 Records

Share your family tree and photos with the people you know and love

 • Build your family tree online
 • Share photos and videos
 • Smart Matching™ technology
 • Free!

Share

Geni Sanitar

Immediate Family:

Son of <private> Sanitar

Last Updated:
view all

Immediate Family

  • <private> Sanitar
   parent

About Geni Sanitar

Olen Jaak Tulp´i mestimise abimees. Küsimused minu tegevuse kohta, peregrupi- ja koostöökutsed ning abipalved palun saata Jaak Tulp´ile. Mulle võiksid kirjutada ka siis kui oled isoleeritud puu haldaja või üks haldajatest ja tahad, et aitaksin sind suure puuga liituda. Kui on näha, et ma olen sisse logitud ja tegutsen parasjagu Sinu läheduses puus ja midagi on viltu, siis palun ka mulle sellest kiiresti teada anda. Tihtipeale on probleem selles, et profiilides puuduvad viited algallikatele ja konfliktide puhul pean info puudulikkuse tõttu usaldama oma sisetunnet ja lähtuma nähtavate ebaloogilisuste järgi. Küsitavaid mestimisi ja vasteid ma üldjuhul ei kinnita. Minu eesmärk on lõpule viia korrektsed mestimised, lahendada kaua rippuma jäänud vastuolulised andmed, lõpuni viia pooleldi mestitud puu harude mestimised ja lahendada kõikvõimalikud puu struktuuriprobleemid, mis on kaua seisma jäänud mitteaktiivsete haldajate pärast. Kui näed mind kusagil külge haagituna, siis ei ole mõtet paanitseda. OIen seal kus olen selleks, et saaksin oma tööd teha. Veel üks palve....palun tehke puu konflikti alguseks olev profiil avalikuks seni kuni puu konflikt on lahendatud, see hõlbustab mu tööd. Oleks ka hea kui te oma haldusalas olevat puu osa regulaarselt kontrolliks, et vältida eelpool nimetatud põhjustel juhuslikult valesti tehtud valikute jäämist puusse.

Geni hiljutiste sisuliste põhimõtete muutmise tõttu ei ole tasuta liitunud kasutajal (Geni Basic) ja ka Geni Plus konto omanikul võimalik mestimisi algatada. Mõnda aega on võimalik neid siiski kinnitada, pole teada kui kauaks. Liitunud kasutaja profiili teise topeltprofiiliga mestida kolmanda isiku poolt on võimalik ainult siis kui liitnud kasutaja on andnud selleks loa oma pererühmale. Kommentaariks! Olukord on aga rohkem kui kentsakas, sest tasuta liitunud kasutajal seda õigust vaikimisi rakendatud ei ole. Samas aga ei ole tasuta liitunud kasutajal ka õigust mestimisi ise teostada. Mismoodi on sellistes tingimustes võimalik tagada korrektne ja üheseltmõistetav maailmapuu!

Oleks hea kui:

 • Annaksid pererühmale õiguse muuta oma isikukirjet SIIT. Pane linnuke "luban pererühma liikmel muuta minu andmeid" ja salvesta valik. See annab võimaluse toimetamiseks sinu ja sinu otseste sugulaste profiilide korrastamisel ja liitmisel ilma teiste toimetusi takistamata. Palu seda teha ka teistel sinu perega liitunud kasutajatel.
 • Kirjutaksid nimed kujul - Eesnimi Perenimi, mitte väike- või suurtähtedega. Täidaksid ka sünni- ja surmaaja ning kohanimede lahtrid.
 • Ei küsitaks kas me oleme sugulased? Geni on maailmapuu ja seetõttu on kõik persoonid Genis läbi otsese suguluse või läbi abielude (hõimlaste) teineteisega seotud. Iseasi kelle läbi ja kui lähedalt või kaugelt.
 • Topeltprofiilide esinemisel oma puus ei asuks neid kustutama vaid otsiksid võimalusi kuidas need mestida. Teises profiilis võib sisalduda info mida sinu profiilis ei ole. Kustutamisel läheks info kaotsi.
 • Pööraksid mestimiskeskuses tähelepanu kõigile neljale sakile "Topeltkanded", "Mestimistaotlused", "Vastuolud puus" eriti aga viimasele "Vastuolud andmetes" Sellest on vastasel korral kujunemas täpsustamata andmete surnuaed.
 • Kirjutaksid alati neiupõlvenime sünninime kasti, mitte sulgudesse perekonnanime järgi.
 • Profiilifotol ei oleks kujutatud peale persooni enda mitte ühtegi teist isikut. Kui veidi mõelda siis fotol, kus on kujutatud näiteks ema lapsega või vanaema lapselapsega. Võib tekkida arusaamatus kas profiiliomanik on laps või tema vanaema.

Veel:

 • Selleks, et näha sinu puuosasse sattunud hallide profiilide sisu tuleb nende profiilide haldaja(d) võtta pererühma ja sõlmida koostöö. Pererühma kutse ja kutse koostööle saad saata nupu "Tegevused" alt. Enne aga ei juhtu midagi kui taotluse saanu nõustub sellega.
 • Hall kastike "X arv kokkulangevusi andmebaasides" persooni profiilidel on arusaamatu peibutus, millele ei saa ligi ka siis kui endale Geni PRO kasutaja võtta. Selle andmebaasi kokkulangevuste sirvimise eest nõutakse veel täiendavat liitumist. Neis andmebaasides olevad andmed aga ei kajasta üldjuhul eestlastega seotud andmeid vaid on ameerikapõhine.
 • Roheline nupp seevastu näitab kokkulangevusi Geni suure puu sees.
 • Kes on hädas oma sugulaste profiilide kokkumestimisega siis võib mulle kirjutada.

NB! Kindlasti veendu, suhtle ja ole kindel, et liidetavad profiilid kuuluvad ühele ja samale isikule.