Georg Edzard Ploos Ploos van Amstel

Is your surname Ploos van Amstel?

Research the Ploos van Amstel family

Georg Edzard Ploos Ploos van Amstel's Geni Profile

Records for Georg Ploos van Amstel

3,294 Records

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Share

Related Projects

Georg Edzard Ploos Ploos van Amstel

Also Known As: "Edzart"
Birthdate:
Birthplace: Wijk bij Duurstede, Wijk bij Duurstede, Utrecht, The Netherlands
Death: Died in Nagapattinam, Tamil Nadu, India
Immediate Family:

Son of Nicolaas Adriaensz Ploos van Amstel and Allarda Huygsdr Ploos van Amstel
Husband of Aletta Liefting
Father of Isabella Constantia Ploos van Amstel
Brother of Isabella Ploos van Amstel; Adriaan Ploos van Amstel; Aletta van Bronkhorst; Agnes van Sandick; Cornelia Petronella Ploos van Amstel and 3 others

Managed by: Andre Ronald van Amstel
Last Updated:

About Georg Edzard Ploos Ploos van Amstel

Birth: Jan 7 1647 - Wijk bij Duurstede, Wijk bij Duurstede, Utrecht, The Netherlands Death: Mar 5 1692 - -Coromandel-, Nagapattinam, Tamil Nadu, India Parents: Nicolaas Adriaensz (Claes) Ploos Van Amstel, Jonkvrouw Allarda Ploos Van Amstel (geb. Van Holland) Siblings: Adriaan Dirk Ploos Van Amstel, Isabella Ploos Van Amstel, Adriaan Ploos Van Amstel, Berent Willem Ploos Van Amstel, Aletta Ploos Van Amstel, Adriaan Dirkz Ploos Van Amstel, Cornelia Petronella Ploos Van Amstel, Agnes Ploos Van Amstel

Parents: Nicolaas Adriaensz (Claes) Ploos Van Amstel, Allarda Ploos Van Amstel (geboren Van Holland) Siblings: Berend Willem Ploos Van Amstel, Aletta Van Bronkhorst (geboren Ploos Van Amstel), Agnes Van Sandick (geboren Ploos Van Amstel), Adriaan Ploos Van Amstel, Adriaan Dirk Ploos Van Amstel, Adrianus Ploos Van Amstel, Cornelia Petronella Ploos Van Amstel, Isabella Ploos Van Amstel

Birth: Jan 7 1647 - Wijk bij Duurstede, Nederland Death: Mar 4 1692 - Coromandel Negapatnam Parents: Nicolaas (Claes) Ploos van Amstel, Allarda Huygensdr Ploos van Amstel (geb. van Holland) Siblings: Adriaan Ploos van Amstel, Berend Willem Ploos van Amstel, Aletta Van Bronckhorst-Ploos van Amstel Wife: Aletta Ploos van Amstel-Liefting

Birth: Jan 7 1647 - Wijk bij Duurstede Death: Mar 4 1692 - Negapatnam (N. Indië) Parents: Nicolaas PLOOS van AMSTEL, Alarda Huygensdr van HOLLAND Sister: Aletta PLOOS van AMSTEL Wife: Aletta LIEFTING Daughter: Isabella Constantia PLOOS VAN AMSTEL

  • : Advocaat voor het Provinciaal Hof van Utrecht
  • 1672 : Kapitein van een compagnie burgervrijwilligers
  • 1674-1680 : Pensionaris van Amersfoort
  • 1675 : Raad in de vroedschap van Amersfoort
  • 1676+1677 : Burgemeester
  • 1678-1681 : Schepen
  • : Scholaster van Oudmunster
  • 1675: Regent Broederschap van de St. Joriskerk te Amersfoort
  • 1677: Regent van de Poth
  • 1688: Independent-fiscaal op de kust van Coromandel

Zie: Wapenheraut 1911 p.65 VIII. GEORGE PLOOS VAN AMSTEL, geb. te Utrecht, was eerst burgemeester van Amersfoort, daarna Scholaster van Oud-Munster, vertrok naar Ceylon, waar hij 13 Mei 1688 per schip Castricum uit Texel te Galle aankwam, werd aldaar fiscaal-independent aan de kust van Coromandel

view all

Georg Edzard Ploos Ploos van Amstel's Timeline

1647
January 7, 1647
Wijk bij Duurstede, Wijk bij Duurstede, Utrecht, The Netherlands
1692
March 5, 1692
Age 45
Nagapattinam, Tamil Nadu, India
????