Elisabeth le Bleu

Is your surname le Bleu?

Research the le Bleu family

Elisabeth le Bleu's Geni Profile

Records for Elisabeth le Bleu

4,678 Records

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Share

Elisabeth le Bleu

Also Known As: "Elizabeth Bleu", "Isabeau Le Bleu"
Birthdate:
Birthplace: Marcq-en-Baroeul, Nord-Pas-de-Calais, France
Death: Died in France
Immediate Family:

Wife of David le Febre and Henry Valle Raire
Mother of Daniel le Fébre; David le Fébre; Marie le Fébre SM/PROG; Pierre le Febre, SV/PROG and Marie Valle Raire

Managed by: Brett Evan Smith
Last Updated:

About Elisabeth le Bleu

Elizabeth Bleu, geboren rond 1621, overleden te Fort de Lincq op 23 maart 1678 (56 of 57 jr).

Vermeld als moeder 1676 van Daniel le Févre. | O: Elizabeth le Bleu, agée de 56 ou 57 ans, femme de Henry Raire, dec. au fort de Lincq le 23e; get. David le Févre, Marie Raire.

Zij was gehuwd (1) met David le Févre, overleden voor 1657.

Zijn vrouw heeft dochter bij tweede man in 1657 | Vermeld als overleden bij huwelijk dochter Marie, 1673 | vermeld als overleden bij huwelijk zoon Daniel, 1676.

Uit dit huwelijk:

1 : Daniel, geboren te Marck (62-Guînes) rond 1646, wonende aldaar.

Getuige 1680 bij huwelijk halfzuster Marie Raire.

Hij is getrouwd te Guînes (62) op 1 november 1676 voor de kerk met Elizabeth Fournier, geboren te Desvres (62-Boulonnais) rond 1636, wonende te Marck (62-Guînes), waarschijnlijk dochter van Claude Fournier en Suzanne du Crocq.

David le Febure en Elizabeth Fournier getuigen bij overlijden van Suzanne du Crocq wed. Claude Fournier; deze is dus kennelijk haar moeder. |

   (Zij was weduwe van Pierre Maguel, overleden voor 1676, zoon van NN Maguel.)

2 : David, geboren te Marck (62-Guînes) rond 1646, wonende aldaar.

       Getuige 1676 bij huwelijk broer Daniel.
   Hij is getrouwd te Guines {dtb Guines} op 26 november 1684 voor de kerk met Marie Claire Tourbier, geboren te St Gain (en Artois) rond 1656, wonende te Marck (62-Guînes), dochter van Pasquier Tourbier en Clare de Hennin.

3 : Marie, geboren te Marck (62-Guînes) rond 1651.

   Zij is getrouwd te Guines {dtb Guines} op 8 oktober 1673 voor de kerk met Charles Pruvost, geboren te Dombroy (prez de l'Ille) rond 1650, wonende te Duinkerken = Dunkerque (59), zoon van Henry Pruvost en Jeanne de Viffe.

Zij was gehuwd (2) met Henry Raire.

   Getuige 1676 als stiefvader van Daniel le Févre. | Getuige 1680 bij huwelijk dochter Marie, samen met haar halfbroer Daniel le Févre.

Uit dit huwelijk:

4 : Marie, geboren te Marck (62-Guînes) rond 1657.

   Zij is getrouwd te Guines {dtb Guines} op 15 september 1680 voor de kerk met Jean Liennard, geboren rond 1642, wonende te le Cochoise (prés d Ardres), zoon van Martin Liennard en Clairette la Chévre.
       Getuige 1679 bij huwelijk zuster Marie; idem 1679 bij huwelijk broer Luc; bij huwelijk 1680 weduwnaar, maar naam vrouw niet vermeld

- "Transcript of the Registers of the Protestant Church at Guisnes, from 1668 to 1685", William Minet, 1891 for Huguenot Society of London on http://www.grijsbaard.nl/Guines/HZ003424.HTM


Elisabeth Leleu (not Bleu) born ca 1621..Died 23/03/1678

Married x1 to David Lefebvre, who was a surgeon....

Children:

  • Daniel born in Marcq, ca 1646..m: Elisabeth Fournier, on 01/11/1676, at the Temple in Guines.....

  • David born ca 1647, in Marcq..married Marie-Claire Tourbier, on 20/11/1684 at the Temple in Guines.....

  • Marie, who married Charles Pruvost on 08/10/1673 at the Temple in Guines.....


Married x2 to Henri Valle Reire..

Child:

  • Marie Valle Reire, who married Jean Lienart..They went on to have several children, of whom records of their descendants were in the Pas-de Calais region of France until at least 1795...

http://gw.geneanet.org/arnac?lang=fr&pz=jacques+gerard+yves&nz=chanis+1&ocz=0&p=elizabeth&n=le+bleu

view all

Elisabeth le Bleu's Timeline

1621
1621
Marcq-en-Baroeul, Nord-Pas-de-Calais, France
1646
1646
Age 25
France
1647
1647
Age 26
Marcq, Guînes
1651
1651
Age 30
Calais, Pas-de-Calais, Nord-Pas-de-Calais, France
1657
1657
Age 36
France
1678
March 23, 1678
Age 57
France
????
????