[Kangru] Märt {Muska}

Is your surname {Muska}?

Research the {Muska} family

[Kangru] Märt {Muska}'s Geni Profile

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

[Kangru] Märt {Muska}

Also Known As: "Simmu / Simo Hennu vend Mert", "Kangur Mart"
Birthdate:
Death: August 15, 1816 (71-80)
Kangru talu, Veelikse mõisapiirkond, Halliste khk
Immediate Family:

Son of [Simmu] Märt and Reet
Husband of [Kangru] Maret Muska
Father of [Kangru] Kärt Murrak; Kangru Juhan {Muska}; [Rooso] Gustav {Muska}; Kangru vana Jaak {Muska}; [Saadu] Hans Muska and 4 others
Brother of Els; [Simmu] Henn; Reet and Ann

Managed by: Margus Metsanurm
Last Updated:

About [Kangru] Märt {Muska}

Leer 1762: http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1275.2.2:313?1120,565,341,46,0

Abielu 1764: http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1275.2.3:494?125,1331,964,98,0

Surm: /Kangru Jaagu isa Märt/ http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1275.2.7:315?1240,255,379,63,0

Personaalraamatud:

Hingerevisjon:

Vaderina:

Armulaualine:

Kangru talu ajaloolisel kaardil: http://xgis.maaamet.ee/xGIS/XGis?app_id=UU41&user_id=at&bbox=568499...


Kangru Märdi kasutütar Maret. Täpsem seos?

Armulaualine:

Vaderina 1775: vöörmünder Kangru Märdi tütar Els (peaks vist õde olema) http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1275.2.3:130?1318,279,645,57,0

view all 12

[Kangru] Märt {Muska}'s Timeline

1740
1740
1767
1767
Laatre ? mõisapiirkond
1769
February 21, 1769
Kangru talu, Veelikse mp, Halliste khk, Pärnumaa
1771
November 15, 1771
Veelikse (Felix), Halliste khk, Pärnumaa
1774
July 25, 1774
Veelikse (Felix), Halliste khk, Pärnumaa
1776
December 3, 1776
Veelikse (Felix) mp, Halliste khk
1779
July 10, 1779
Halliste khk
1782
March 28, 1782
Veelikse-Mõisaküla, Halliste, Pärnumaa, läks õigeusku
1784
July 25, 1784
Kangru talu, Veelikse mp, Halliste khk