Is your surname Ojaperv?

Research the Ojaperv family

Liso Ojaperv's Geni Profile

Records for Liso Ojaperv

549 Records

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Liso Ojaperv (Kabel)

Also Known As: "Liiso", "Ojaperw"
Birthdate: (80)
Birthplace: Orava, Põlva County, Estonia
Death: October 27, 1924 (80)
Immediate Family:

Daughter of Peeter Kersna Kabel and Katto (Sonne) Kabel
Wife of Andre Ojaperv
Mother of Tio Kabel; Gustav Ojaperv; Tijo Raud; Juula Hakk; Tannil Ojaperv and 5 others
Sister of Jaan Kabel; Ann Haar; Marri Kabel; Tijo(Tiiu) Kabel; Lotta Kabel and 2 others

Managed by: Private User
Last Updated:
view all 21

Immediate Family

About Liso Ojaperv

http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1271.1.226:75?306,794,126,50,0

http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1271.1.226:87?383,1641,185,38,0

Saaga EAA.1271.1.254:165


‹ Tagasi perenime „Ojaperv“ juurde

Kas sinu perenimi on Ojaperv? Uuri Ojaperv perelugu Alusta nüüd oma puu sisestamist Isiku Liso Ojaperv isikukirje Genis

Võta ühendust haldajaga
Vaata sugupuud

Records for Liso Ojaperv 549 Records Jaga oma sugupuud ja fotosid isikutega keda sa tunned ning armastad

Loo oma sugupuu Internetis Jaga fotosid ja videosid Nutikate kokkulangevuste „Smart Matching“™ tehnika Tasuta! Hakka peale!

Liso Ojaperv (Kabel) Muud nimed, hüüdnimed: "Liiso", "Ojaperw" Sünniaeg: 03. jaanuar 1844 (80) Sünnikoht: Orava Surm: 27. oktoober 1924 (80) Lähedased: Vanem(ad): Peeter Kabel ja Katto Kabel Abikaasa(d): Andre Ojaperv Laps(ed): Tio Kabel; Gustav Ojaperv; Tijo Raud; Juula Hakk; Tannil Ojaperv ja veel 5 Õve(d): [Mõtsa Juusi] Jaan Kabel; Ann Haar; Marri Kabel; Tijo(Tiiu) Kabel; Lotta Kabel ja veel 1 Haldaja: Private User Viimati värskendatud: 24. mai 2018 Vaata isikukirjet täies mahus vaata kõiki 20 Lähedased

x ex-partner

Tio Kabel daughter

Andre Ojaperv husband

Gustav Ojaperv son

Tijo Raud daughter

Juula Hakk daughter

Tannil Ojaperv son

Karl Ojaperv son

Jaan Ojaperv son

Jakob Ojaperv son

Emilie Haaviste ← Haar daughter

Mari Ojaperv daughter About Liso Ojaperv http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1271.1.226:75?306,794,126,50,0

http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1271.1.226:87?383,1641,185,38,0

Vastseliina PR 1820-1903,lk 1621.pere OJAPERW Saaga EAA.1271.1.254:165

vaata kõiki 13 Isiku Liso Ojaperv ajajoon 1844 3. jaanuar 1844 Birth of Liso Orava 1861 18. jaanuar 1861 Vanus: 17 Birth of Tio Kabel 1862 20. september 1862 Vanus: 18 Birth of Jaan Ojaperv Vastseliina ms 1865 10. märts 1865 Vanus: 21 Birth of Gustav Ojaperv Orava 1867 22. detsember 1867 Vanus: 23 Birth of Tijo Raud Orava Parish, Orava , Põlva, Eesti 1871 13. märts 1871 Vanus: 27 Birth of Jakob Ojaperv 1873 9. mai 1873 Vanus: 29 Birth of Juula Hakk 1876 21. veebruar 1876 Vanus: 32 Birth of Tannil Ojaperv Orava 1878 12. märts 1878 Vanus: 34 Birth of Mari Ojaperv

view all 13

Liso Ojaperv's Timeline

1844
January 3, 1844
Orava, Põlva County, Estonia
1861
January 18, 1861
Age 17
1862
September 20, 1862
Age 18
Vastseliina ms
1865
March 10, 1865
Age 21
Orava
1867
December 22, 1867
Age 23
Orava Parish, Orava , Põlva, Eesti
1871
March 13, 1871
Age 27
1873
May 9, 1873
Age 29
1876
February 21, 1876
Age 32
Orava
1878
March 12, 1878
Age 34