Is your surname Cibulski?

Research the Cibulski family

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Liudvik Cibulski

Lithuanian: Liudvikas Cibulskas, Polish: Ludwik Cybulski
Also Known As: "Liudvick", "Ludvik"
Birthdate:
Death: after 1920
United States
Immediate Family:

Son of Private and Elžbieta Cibulskienė
Brother of Private; Mikalojus Cibulskas; Private; Julija Černiauskienė and Private

Managed by: Private User
Last Updated:
view all

Immediate Family

About Liudvick

Išvyko į Ameriką. Iš ten siųsdavo šeimai pinigų. Ten jaunas mirė. Laiške rašyta, kad mirė skurdžiai, laidotas miesto lėšomis. Salomėja buvo paauglė (gal ~16m).

Apie Liudvikas Cibulskas (Lietuvių)

1907 m. surašymas. Malkūnai.

1909 m. surašymas. Malkūnai. Cibulskas Pranas 60 m., žmona Misiūnaitė Elžbieta 55 m., sūnūs: Liudvikas 24 m.,Mikalojus 16 m., dukros: Pranciška 25 m., Stanislava 14 m., Julija 12 m., Juzefa 9 m.

Išvyko į Ameriką po 1909. Iš ten siųsdavo šeimai pinigų. Ten jaunas mirė. Laiške rašyta, kad mirė skurdžiai, laidotas miesto lėšomis. Salomėja buvo paauglė (gal ~16m).

view all

Liudvick's Timeline

1885
1885
1920
1920
Age 35
United States