MALKŪNAI Mykolas Cibulskas

Is your surname Cibulskas?

Research the Cibulskas family

MALKŪNAI Mykolas Cibulskas's Geni Profile

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

MALKŪNAI Mykolas Cibulskas

Polish: Michał Cybulski, Latin: Cybulski, Lithuanian: MALKŪNAI Mykolas Stepono ir Kotrynos Cibulskas
Also Known As: "Michal Cibulski", "Michal Cybulski", "Mikalojus"
Birthdate:
Death: after 1875
Immediate Family:

Son of Steponas Cibulskas and Kotryna Cibulskienė
Husband of Marcelė Cibulskienė and Marcelė Cibulskienė
Father of Private; Maciej Cibulski; Marcelė Cibulskaitė; USA ? Mykolas Cybulski; Stanislovas Cibulskas and 4 others
Brother of Jan Cybulski; Jerzy Cybulski; Kazimieras Cibulskas; Tomasz Cybulski; Jurgis Cibulskas and 1 other

Managed by: Private User
Last Updated:

Apie MALKŪNAI Mykolas Stepono ir Kotrynos Cibulskas (Lietuvių)

1834 m. surašymas. Malkūnai. Cibulskas Steponas, Tichono sūnus 43 m., Sūnūs: Tomas 16 m., Kazimieras 12 m., Mykolas 8 m., Jurgis 4 m.

1852 m. surašymas. Malkūnai. Cibulskas Mykolas 24 m., žmona Narkeliūnaitė Marijona 21 m., sūnus Stanislovas 1 m. Cibulskaitė Marijona 16 m., Cibulskienė Kotryna, našlė 55 m., Karačionka Feliksas 36 m. Klimaševskis Konstantinas 13 m.

1856 m. surašymas. Malkūnai. Kazimieras Cibulskas 30 m., ž. Stanėnaitė Kristina 27 m., sūnus Pranas Cibulskas 4 m., dukros: Marcelija Cibulskaitė 6 m., Juozapota 1 m., kartu gyvena Mykolas Cibulskas 26 m., ž. Marijona Narkeliūnaitė 23 m., sūnus Jonas Cbulskas 2 m., kartu Marijona Cibulskaitė 18 m., Karačionok 38 m.

1858-02-05 pirmos žmonos mirtis. Malkūnai. Mirė Cibulskienė Narkeliūnaitė Marijona, 30 m. Liko vyras Cibulskas Mykolas, vaikai: Stanislovas, Anelė, Grasilda? Elžbieta

1858 m. surašymas (+1850). Malkūnai. IV troba. Cibulskas Kazimieras, Stepono (28) 36 m., žmona Kristina, Jono 30 m., sūnus Juozas (0) 1 m., dukros: Marcelė 9 m., Juzefa 4 m., Kazimiero brolis Mykolas (24) 32 m., jo sūnus Stanislovas (0) 7 m., dukros: Anelė 6 m., Grasilda 4 m., Kazimiero mama Kotryna, Jono 66 m., kartu Trukanas Motiejus Krištapo 23 m., darbininkė Aliona Jono N, darbininkas Macvejonoš Jokūbas Filipo (N) 56

1858 m. po vasario -IEŠKOMA SANTUOKA SU RAMELYTE MARCELE

1859-03-01 sūnaus Liudviko gimimas Nr.34. Malkūnai. Cibulskas Liudvikas. Tėvai: Cibulskas Mykolas ir Ramelytė Marcelė. Krikšto tėvai: Cibulskas Jurgis ir Kristina, Kazimiero žmona Cibulskienė

1865 m. surašymas. Malkūnai. Cibulskas Kazimieras 50 m., žmona Stanėnaitė Kristina 46 m., sūnus Juozas 6 m., Dukros: Marcelė 15 m., Juozapota 8 m., kartu gyvena Cibulskas Mykolas 42 m., žmona Marcelė Ramelytė 32 m., sūnus Mykolas 1 m., Dukros: Anelė 12 m., Grasilda 10 m., Marcelė 2 m., kartu gyvena Pranas Valodka 21 m., Marijona Trukanova 51 m., vyras: Juozas Trukanas 52 m., sūnus: Krištapas 14 m., dukra Agota 20 m., kartu Mykolas Trukanas 7 m., Dorata Apyvalaitė 40 m., Agota Jusytė 15 m.

1875 m. surašymas. Malkūnai.Cibulskas Kazimieras 56 m., žmona Stanėnaitė Kristina 47 m., sūnus Juozas 17 m., dukros: Marcelė 20 m., Juzefa 18 m, brolis Mykolas 47 m., žmona Ramelytė Marcelė 40 m., sūnūs: Motiejus 7 m, Mikalojus 5 m, dukros: Anelė 21 m., Grasilda 17 m., Marcelė 11 m.

view all 13

MALKŪNAI Mykolas Cibulskas's Timeline

1823
1823
1851
July 28, 1851
Malkūnai, Ignalinos rajono savivaldybė, Utenos apskr., Lithuania
1852
1852
Malkūnai, Ignalinos rajono savivaldybė, Utenos apskritis, Lithuania
1854
1854
Malkūnai, Ignalinos rajono savivaldybė, Utenos apskritis, Lithuania
1855
August 28, 1855
Malkūnai, Ignalinos rajono savivaldybė, Utenos apskritis, Lithuania
1866
1866
Malkūnai, Ignalinos rajono savivaldybė, Utenos apskritis, Lithuania
1867
July 10, 1867
Malkūnai, Ignalinos rajono savivaldybė, Utenos apskritis, Lithuania