Moshe Menachem Goldberg

Is your surname Goldberg?

Research the Goldberg family

Moshe Menachem Goldberg's Geni Profile

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Moshe Menachem Goldberg

Polish: Moszek Mendel Goldberg
Also Known As: "Moszek Mendel"
Birthdate:
Death: 1888
Jerusalem, Jerusalem District, Israel
Place of Burial: גוש- "סגור", חלקה-א
Immediate Family:

Son of Shmaya Goldberg
Husband of Pesia (Peshe) Goldberg
Father of המקובל הרב הגאון שמחה גולדברג; Rachel Nussbaum and Abram Haim Goldberg

Managed by: Itzhak Meir Weinman
Last Updated:

About Moshe Menachem Goldberg

רבי משה מנחם (משה מנדל) בר שמעיה גולדברג זצל . היה שו"ב בדז'יקוב ובמיליץ. ידידו של הרב נפתלי חיים מז'יקוב . לעת זיקנותו בשנת תרמ"ב נסע אל ידידו רבי נפתלי חיים מז'יקוב לארץ ישראל ובסוף נשאר ונשתקע. נפטר בכט אלול שנת תרמח 05/09/1888. ומנוחתו כבוד בהר הזיתים. החלקה שנקראת "סגור" שורה ז' קבר 26

חלקה "סגור" או סגורה נמצאת ליד מערת הנביאים במרומי למעלה בהר בזיתים לא רחוק ממלון - שבע קשתות

( Seven Arches Hotel)בפסגת הר הזיתים

לפני כמה שנים שיפצו כמה מנכדיו את ציונו ובנו מצבה חדשה

view all

Moshe Menachem Goldberg's Timeline