Nicolay Kerbedis

Is your surname Kerbedis?

Research the Kerbedis family

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Nicolay Kerbedis

Lithuanian: Mikalojus Valerijonas Kerbedis, Russian: Николай-Валерий Станиславович Кербедз, Polish: Mikołaj Walerian Kierbedź h. Ślepowron, Latin: Nicolai Valerian Kierbedź
Also Known As: "Николай-Валерьян"
Birthdate:
Birthplace: Санкт-Петербург, Санкт-Петербург, Russian Empire
Death: 1872 (19-20)
Immediate Family:

Son of Stanislovas Aleksandras Kerbedis and Marija Kerbedienė
Brother of Mykolas Vincentas Kerbedis; Valerijonas Kerbedis; Eugenija Marija Aurelija Kerbedienė; Stanisław Kierbedź h. Ślepowron and Zofija Dimšienė
Half brother of Paulina Kerbedytė

Occupation: inžinierius, priklausė dvarai Brahinios, Oltažavo, Pakiršinių. palikuonių neturėjo
Managed by: Галина Олеговна Л...
Last Updated:

About Nicolay Kerbedis

Mikalojus Kerbedis (Николай) was born on December 11, 1852, in St. Petersburg, Russian Empire. This birth date is stated on the monument in the old cemetery in Vilani, Latvia and on the act of baptism of Nikolas by Tsar Nikolas I.

Apie Mikalojus Valerijonas Kerbedis (Lietuvių)

"... Lenkų tyrinėtojas R. Kolodziejčikas 1962 m. paskelbė mokslinį straipsnį apie lenkus, įstojusius studijuoti į minėtą institutą. Lentelėje pateikė duomenis apie 1871 m. priimtus studentus. 13-uoju numeriu buvo pažymėtas Mykolas Kerbedis, tuomet turėjęs 16 metų, surinkęs 13 balų. Jis buvo ką tik baigęs Peterburgo gimnaziją. Prie jo pavardės – instituto vadovybės pastaba: „Kerbedžio sūnus“. Greičiausiai tai 1876 m. institutą baigęs Stanislovo Kerbedžio sūnus Mykolas (1854–1932). Po to jis dirbo Vladikaukazo geležinkelyje.

Įdomu, kad 5-uoju numeriu buvo pažymėtas 18-metis Mikalojus Kerbedis, surinkęs 25 balus. Prie jo pavardės tyrinėtojas taip pat aptiko vadovybės prierašą: „Kerbedžio sūnus“. Galimas dalykas, kad tai Mykolo brolis..."

Source: http://www.panrs.lt/leidiniai/liet_kult_dalis.pdf

view all

Nicolay Kerbedis's Timeline

1852
December 11, 1852
Санкт-Петербург, Санкт-Петербург, Russian Empire
1853
February 10, 1853
Sankt Petersburg, gorod Sankt-Peterburg, St. Petersburg, Russian Empire
1872
1872
Age 19