Priidik [Vaisi Vainu] Sildre ← Swilberg

Is your surname Sildre ← Swilberg?

Research the Sildre ← Swilberg family

Priidik [Vaisi Vainu] Sildre ← Swilberg's Geni Profile

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Related Projects

Priidik [Vaisi Vainu] Sildre ← Swilberg

Also Known As: "Svilberg"
Birthdate:
Death: March 13, 1942 (81) (vanaduse nõrkus)
Immediate Family:

Son of Johan [Weddoma] Swilberg and Marri Swilberg
Husband of Leenu Sildre ← Swilberg
Father of Johannes Sildre ← Swilberg; Priidu Swilberg; Toomas Swilberg; Marie Sildre ← Swilberg; Poisslaps Swilberg and 1 other
Brother of Lena Swilberg; Juhhan Swilberg; Thomas Swilberg; Kustas Swilberg; Jaan Swilberg and 1 other

Managed by: Jaanus Luuse
Last Updated:

About Priidik [Vaisi Vainu] Sildre ← Swilberg

Vallavalitsuse dokumendid

Kogukonna nimejuhataja http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.2170.1.7:48?1616,1622,884,104,0

Kogukonna nimejuhataja http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.2170.1.8:44?2890,1708,558,186,0

Kogukonna nimejuhataja http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.2170.1.11:64

Perekonnakiri http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.2170.1.12:109

Väkkekutsumise nimekiri http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.2170.1.50:6

Vallaelanike nimekirjad http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.2170.1.13:9

Vallaelanikud kategooriate järgi http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.2170.1.9:26

Vallaelanikud kategooriate järgi http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.2170.1.9:28

Vallaelanikud kategooriate järgi http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.2170.1.9:34

Vallaelanikud kategooriate järgi http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.2170.1.9:35

Passiregister 1913-1918 http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.2170.1.100:55?597,3601,5111,... kirjes on näidis ka käekirjast allkirja näol

Vallavalitsuse perekonna raamat (koos ...; TLA.567.1.10; 1922-1926 http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=TLA.567.1.10:22?2762,3053,1560,1...

Vallavalitsuse perekonna raamat (koos ...; TLA.567.1.10; 1922-1926 http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=TLA.567.1.10:111?1210,1389,1083,...

Vallavalitsuse perekonna raamat (koos ...; TLA.567.1.10; 1922-1926 http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=TLA.567.1.10:116?650,597,3854,200,0

Vallavalitsuse elanike registreerimise raamat.; TLA.567.1.11; 1926-1939 http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=TLA.567.1.11:53?498,630,3385,187,0

Kirikuraamatud

Sündinute nimekirjad http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.7:61

Personaalraamat http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.36:13

Personaalraamat http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.36:14

Personaalraamat http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=elk.48.0.23:210?186,464,552,69,0

Poeg Johannes (vallaslaps - sündis enne abielu)

Meetrikaraamat http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.12:67 =

Sündinute nimekirjad http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.7:549

Kihlatute, mahakuulutatute ja abiellujate nimekirjad http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.8:71 =

Meetrikaraamat http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.12:126

Poeg Priidu

Meetrikaraamat http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.12:93 =

Sündinute nimekirjad http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.7:579

Poeg Toomas

Meetrikaraamat http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.12:108

Sündinute nimekirjad http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.7:597

Tütar Marie

Sündinute nimekirjad http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.24:37

Poeg nimeta

Sündinute nimekirjad http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.24:64

Tütar Julie

Sündinute nimekirjad http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.5369.1.24:79

Surm

Surnute nimekirjad ?

Matmise raamat http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=elk.48.0.12:105?181,1321,1963,106,0

view all

Priidik [Vaisi Vainu] Sildre ← Swilberg's Timeline

1861
March 2, 1861
1888
May 22, 1888
Padise vald, Harju maakond
1890
January 2, 1890
1891
June 23, 1891
1895
February 8, 1895
1897
November 1, 1897
1898
December 18, 1898
1942
March 13, 1942
Age 81
March 28, 1942
Age 81