Rabbi Shmuel of Brisk

Is your surname Hillels?

Connect to 11 Hillels profiles on Geni

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Rabbi Shemuel Hillels

Hebrew: הקצין רבי שמואל היליס, המכונה ר' שמואל ר' משה ר' הללש
Also Known As: "מבריסק"
Birthdate:
Death: 1629 (53-63)
Brest Litovsk, Belarus
Immediate Family:

Son of Rabbi Moshe Hillels and wife of Moshe Hillels
Husband of Leifshe Hilles
Father of Miryam Charif; Rabbi Avraham; Rabbi Moshe Wolf מאך, ABD Sharigrod and Rabbi Naftali Herz Ashkenazi, of Zolkiew
Brother of Rabbi . Hillels; Rabbi Aharon Zelig Hillels and wife, Shmuel Treves

Occupation: פרנס ועד ארבע ארצות ומנהיג הקהילה ב
Managed by: Private User
Last Updated:

About Rabbi Shmuel of Brisk

See [http://www.hebrewbooks.org/pdfpager.aspx?req=40345&st=&pgnum=63]

https://tablet.otzar.org/#/b/174002/p/-1/t/1660582949934/fs/wajViGU...

פרנס ועד ארבע ארצות ומנהיג הקהילה בבריסק, בן לאחת המשפחות המיוחסות והנודעות ביהדות פולין ,נפטר בשנת שפ"ט 1629


GEDCOM Source

אילן היוחסין העולמי של Geni MyHeritage אילן היוחסין העולמי של Geni נמצא ב-www.Geni.com. האתר Geni הוא בבעלות MyHeritage ומתופעל על ידה. Collection 40000 MH:S500006

GEDCOM Source

https://www.myheritage.co.il/research/collection-40000/%D7%90%D7%99... 4 שמואל היליס מבריסק, מבריסק<br>מין: זכר<br>מקצוע: http://www.pedhatzur.net/biography11.htm<br>פטירה: 1629 - Brest Litowsk<br>אב: Moshe Hillels, of Brisk<br>אם: Mrs. Moshe Hillels (לבית Caro)<br>ילדים: מרים חריף (לבית Bat Shmuel D'Brisk), Avraham לא ידוע, Moshe Wolf לא ידוע, Naftali Hirz לא ידוע<br>אחים ואחיות: Hillel לא ידוע, Aharon Zelig לא ידוע, wife, Shmuel Treves


GEDCOM Source

אילן היוחסין העולמי של Geni MyHeritage אילן היוחסין העולמי של Geni נמצא ב-www.Geni.com. האתר Geni הוא בבעלות MyHeritage ומתופעל על ידה. Collection 40000 MH:S500006

GEDCOM Source

https://www.myheritage.co.il/research/collection-40000/%D7%90%D7%99... 4 שמואל היליס מבריסק, מבריסק<br>מין: זכר<br>מקצוע: http://www.pedhatzur.net/biography11.htm<br>פטירה: 1629 - Brest Litowsk<br>אב: Moshe Hillels, of Brisk<br>אם: Mrs. Moshe Hillels (לבית Caro)<br>ילדים: מרים חריף (לבית Bat Shmuel D'Brisk), Avraham לא ידוע, Moshe Wolf לא ידוע, Naftali Hirz לא ידוע<br>אחים ואחיות: Hillel לא ידוע, Aharon Zelig לא ידוע, wife, Shmuel Treves

GEDCOM Source

הגר עופרי-אור עופרי-אור Web Site אילן יוחסין MyHeritage אתר משפחתי: עופרי-אור Web Site אילן יוחסין: 364343031-2 Smart Matching 364343031-2 MH:S500001

GEDCOM Source

https://www.myheritage.co.il/person-1504156_170157202_170157202/%D7... 3 התווסף על ידי אישור התאמה חכמה

https://app.otzar.org/pages/?&pagenum=147&book=168748

view all

Rabbi Shmuel of Brisk's Timeline