Is your surname Jääger?

Research the Jääger family

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Valter Jääger (Jäger)

Also Known As: "Walter Jäger"
Birthdate:
Death: February 09, 1988 (68)
Place of Burial: Iisaku, Ida-Viru County, Estonia
Immediate Family:

Son of Oskar Jäger and Rosalie Jäger
Husband of Lilli-Leontine Jääger
Father of Private; Irma Kesler; Heldur Jääger; Private; Pille Jääger and 1 other
Brother of Salme Jäger; Helmi Jäger; Albert Jäger and Elli Jäger

Managed by: Kersti Jääger
Last Updated:
view all 13

Immediate Family

About Valter Jääger

Sündinud 10.04.1919 vana kalendri järgi

Dokumentatsiooni järgi tabati 18.12.1948 Nurme küla lähedalt metsast haarangu (täpsustuseks - tegelikult oktoobris Imatu soos, kus ühel soosaarel oli ka peidupaik) käigus ja pärast haavatasaamist vasakusse õlga. Istus Patareis. Represseeriti 06.07.1949 erinõupidamise otsusega ja karistati Vene NFSV KrK (1926) §58-1b järgi 25 aastase vabadusekaotusega. Saadeti Irkutski oblastisse, Bratski linna. Vabastati 30.mail.1956. Rehabiliteeritud 16.05.1991 Eesti Vabariigi prokuratuuri poolt.

view all 11

Valter Jääger's Timeline

1919
April 22, 1919
1943
May 27, 1943
Age 24
May 27, 1943
Age 24
1948
1948
Age 28
Iisaku, Iisaku Parish, Ida-Viru County, Estonia
1958
March 15, 1958
Age 38
1988
February 9, 1988
Age 68