Waldemar / Voldemar Lemmingson / Lemmiksoo

public profile

Is your surname Lemmingson / Lemmiksoo?

Research the Lemmingson / Lemmiksoo family

Waldemar / Voldemar Lemmingson / Lemmiksoo's Geni Profile

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Waldemar / Voldemar Lemmingson / Lemmiksoo

Also Known As: "Lõmmikson", "Waldemar", "Woldemar", "Valdemar", "Voldemar", "Lemmingson", "Lemmiksoo"
Birthdate:
Death: February 06, 2021 (97)
Immediate Family:

Son of Jaan Lemmiksoo and Emma Emile Lemmiksoo
Husband of Private
Father of Private; Private; Private User; Private and Private
Brother of Karl Lemmiksoo

Managed by: Private User
Last Updated:
view all

Immediate Family

About Waldemar / Voldemar Lemmingson / Lemmiksoo

Soomepoiss.

LEMMIKSOO (Saksamaal LEMMINGSON, Waldemar), Voldemar, Jaan, m, s. 19.02.1923 Tartumaa, Tartu v. Tartu, õppis TÜ arstiteaduskonnas. Soome armeesse 18.08.1943, nooremleitnant, rindel Rajajoel 47. Jalaväerügemendi III Pataljonis ja 6. Jalaväerügemendis, lõpetas ohvitserikursused, tagasi Eestisse 19.08.1944. Saksa sõjaväes, nooremleitnant, 20. Grenaderide Tagavarapataljoni põhikompanii, Klooga õppelaagris, osales 23.09.1944 Keila lahingus, sai raskesti haavata, taandus Saksamaale. Jäi elama Saksamaale, lõpetas ülikooli arstina, kaitses doktorikraadi, professor ja silmakliiniku juhataja, elab Kalsruhes. [ERA.R-67.2.10,84; Nh, sp]


Teistel andmetel sünd: 29. veebruar 1923

view all

Waldemar / Voldemar Lemmingson / Lemmiksoo's Timeline