Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Burgemeesters in GRONINGEN nl.

« Back to Projects Dashboard

Project Tags

view all

Profiles

Politiek ‧ Bestuur ‧ Rechtspraak ‧

Burgemeesters in de provincie GRONINGEN ‧ nl ‧

Voor Nederlandse burgemeesters van andere provincie zoekt u in Burgemeesters INGroningen nl.FrieslandDrenthe • kOverijssel • FLEVOLAND nl. • GelderlandUtrechtNoord-Holland fnadort• Zuid-HollandZeelandNoord-BrabantLimburg • Weet U slechts dat het door u beheerde profiel wel burgemeester was, maar niet waar? Gebruik dan het project • Burgemeesters in de familie om het te parkeren totdat die persoon exacter te plaatsen is. Voor diverse grote steden bestaan inmiddels aparte projectpagina's, die U vindt met de aanduiding : Burgemeesters VAN … bijvoorbeeld: Amsterdam, Groningen, Middelburg... etc.
Nota BENE ! In Nederland is de bestuurlijke indeling in de loop der tijden soms drastisch gewijzigd mede als gevolg van wets-wijzigingen 'gemeentelijke herindeling'. Gemeente-namen kunnen nu van wijken of stads-delen blijken te zijn.

Stad en Ommelanden met Ommelander kwartieren: Hunsingo - Fivelingo - Westerkwartier

► ADORP

► ADUARD

► APPINGEDAM

► BAFLO

► BEDUM

  • 1808-1812 : Jan Onnes WIERINGA ‧ ‧
  • 1812-1825 : Jan Daniël RIJKENS ‧ ‧
  • 1825-1835 : Berend PEPPINK ‧ c.1786-1857 ‧
  • 1835-1858 : Carel Willem Pieter van NAERSSEN ‧ 1811-1879 ‧
  • 1858-1860 : Antonius Haakma van ROIJEN ‧ 1830-1893 ‧
  • 1860-1873 : Jan Hendrik LEOPOLD ‧ 1802-1873 ‧
  • 1873-1878 : Wijtze J. BEKKER ‧ 1843-1917 ‧ bm.Winsum-Hennaarderadeel
  • 1878-1895 : Reinder Jacobs van BRUGGEN ‧ 1820-1907 ‧
  • 1895-1909 : Hieronijmus Ulferts SCHLEURHOLTS ‧ 1834-1913 ‧
  • 1909-1914 : Simon BERMAN ‧ 1861-1934 ‧
  • 1914-1917 : Klaas van SEVENHOVEN ‧ 1882-1937 ‧ bm.Stedum-Onstwedde
  • 1917-1944 : Minne JOUWSTRA ‧ 1883-1946 ‧ gem.secr.Ambt Hardenberg
  • 1944-1945 : Ido Gerardus TIMMER ‧ 1901-1966 ‧
  • 1945-1947 : Minne JOUWSTRA ‧ 1883-1946 ‧
  • 1947-1962 : Jan Nicolaas SPOELSTRA ‧ 1897-1986 ‧
  • 1962-1971 : Johannes Catharinus LINDEBOOM ‧ 1906-1972 ‧
  • 1971-1991 : Albert SMALLENBROEK ‧ 1926-2016 ‧ bm.Oldekerk
  • 1991-2009 : Wilte Harko EVERTS ‧ 1954 ‧ wethouder Winsum
  • 2010-2017 : Hendrikus Pieter 'Henk' BAKKER ‧ 1952 ‧ gem.secr.Groningen
  • 2017-anno : Erica van LENTE ‧ 1979 ‧

► BEERTA

  • 1811-1834 : Jan Hindriks GEERTSEMA ‧ c.1758-1839 ‧
  • 1834-1840 : Hindrik POST ‧ c.1794-1840 feb14 ‧
  • 1840-1842 : Johannes BERGHUIS van WOORTMAN ‧ 1813-1842 ‧
  • 1842-1863 : Christiaan George PLAAT ‧ 1813-1881 ‧
  • 1863-1916 : Hendrik Jan ONNES ‧ 1833-1916 ‧
  • 1916-1923 : Edzo Hommo EBELS ‧ 1889-1970 ‧
  • 1923-1940 : Jan Haijo NANNENGA ‧ 1881-1942 ‧ 1934-35:regerings-commissaris
  • 1940-1955 : Christiaan Paulus van ESSEN ‧ 1903-1972 ? ‧ bm.Goor ‧
  • 1955-1971 : Ekke de HAAN ‧ 1906-1973 ‧
  • 1971-1982 : Johannes Giezo VOSLAMBER ‧ 1916-2007 ‧ bm.Finsterwolde
  • 1982-1990 : Johanna 'Hanneke' JAGERSMA ‧ 1951 ‧
  • 1983-1984 : Ivo Willem OPSTELTEN ‧ 1944 ‧
Fusiegemeente Beerta na 1 juli 1991 'gemeente Reiderland'
  • 1990-1997 : Wim M. CORNELIS ‧ 1949 ‧ weth.Ten Boer

► BELLINGWEDDE

  • 1968-1970 : Hendrikus Johannes EIJSINK ‧ 1929 ‧ bm Bellingwolde
  • 1970-1978 : Jurjen Jan HOEKSEMA ‧ 1930-2012 ‧
  • 1979-2007 : Engbert DRENTH ‧ 1945 ‧ langstzittende (28 jr) van Ned. ‧
  • 2007-2007 : Chris ARLMAN ‧ 1944-2008 ‧
  • 2007-anno : Erik R. TRIEMSTRA ‧ 1957 ‧

► BELLINGWOLDE

► BIERUM

► Ten BOER

  • 1811-1834 : Harm de BOER ‧ c.1774-1834 jul19 ‧
  • 1834-1852 : Rutger Adolf Benthem REDDINGIUS ‧ 1801-1863 ‧
  • 1852-1854 : Albert ZEPER ‧ 1798-1865 ‧
  • 1854-1870 : Herman WOLTHERS ‧ 1825-1888 ‧
  • 1870-1873 : Ludwig August Henri de STURLER de FRIENISBERG ‧ 1841-1908 ‧
  • 1873-1900 : Wibrandus Gerardus REDDINGIUS ‧ 1843-1900 ‧
  • 1900-1906 : Ferdinand Marinus ALBARDA ‧ 1870-1945 ‧
  • 1906-1913 : Siert TRIEZENBERG ‧ 1870-1931 ‧
  • 1913-1917 : Heertje VENEMA ‧ 1885-x ‧
  • 1917-1935 : Gepko HUISMAN ‧ 1870-1950 ‧
  • 1935-1946 : Obbo Johannes SCHERPHUIS ‧ 1891-1980 ‧
  • 1947-1957 : Wijtze Reinder van der MEER ‧ 1892-x ‧ arts te Ten Boer
  • 1957-1968 : Peter Jan MOLENDIJK ‧ 1924-2015 ‧
  • 1969-1975 : Benjamin Pieter LIESE ‧ 1909-1985 ‧ bm.Wildervank
  • 1975-1978 : Julius Michilius ZANDBERGEN ‧ 1925-2008 ‧ weth.Meppel-bm.Hefshuizen
  • 1979-1984 : Jan Auko BULTENA ‧ 1927 ‧ bm.Baflo
  • 1984-1990 : Anne SYBESMA ‧ 1925-2011 ‧ bm.Adorp
  • 1990-1997 : Henderikus BLOK ‧ 1939-2007 ‧ bm.Aduard
  • 1997-2001 : Johannes Derk ALSSEMA ‧ 1949 ‧ bm.Staphorst
  • 2001-2002 : Jaap van DIJK ‧ 1939 ‧
  • 2002-2008 : H.R. 'Rika' POT ‧ 1950 ‧ weth.Marum-bm.Appingedam
  • 2009-2009 : Antje (Annet) van der HOEK ‧ 1952 ‧
  • 2009-2017 : N.A. 'André' van de NADORT ‧ 1962 ‧ weth.Steenwijk
  • 2017-anno : Frank de VRIES ‧ 1965 ‧

► DELFZIJL

► EEMSMOND

  • 1990-1997 : Albert Engelhard Jan 'Bert' SMIDT ‧ 1944 ‧
  • 1997-2001 : J.H. 'Hans' van der LAAN ‧ 1950 ‧
  • 2002-2007 : Gerhardus Duurt RENKEMA ‧ 1959 ‧
  • 2007-2007 : Jaap van DIJK ‧ 1939 ‧
  • 2007-anno : Marijke van BEEK ‧ 1953 ‧

► EENRUM

  • 1811-1812 : Evert Reenders REENDERS ‧ 1772-1829 ‧
  • 1812-1813 : Onne Jans HAZEKAMP ‧ 1764-1813 ‧
  • 1813-1826 : Jannes HAZEKAMP ‧ 1766-1826 ‧
  • 1826-1842 : Bene Roelfs EKKENS ‧ c.1767-1842 ‧
  • 1843-1851 : Pieter BRONGERS ‧ 1813 1967 ‧
  • 1852-1856 : Petrus Alting MEES ‧ ‧ bm.Kloosterburen
  • 1856-1866 : Harmannus BLAAUWPOT ‧ Scheemda c.1803-1866 jan30 ‧
  • 1866-1891 : Jan Diederik PRUISSEN ‧ c.1834-x ‧
  • 1891-1909 : Evert Reenders van der LEIJ ‧ 1835-1915 ‧ & Anna Jeltes
  • 1909-1939 : Luitje Tjaarts WIERSUM ‧ 1863-1945 ‧
  • 1939-1944 : Johannes Gerardus Rijk VOS ‧ 1901-1989 ‧ bm.Lienden - & Nelly Brand
  • 1944-1945 : J.H. MULDER ‧ ‧
  • 1945-1954 : Johannes Gerardus Rijk VOS ‧ 1901-1989 ‧
  • 1954-1964 : Antonie Martinus AMERIKA ‧ 1924-2010 ‧
  • 1964-1974 : Hendrikus 'Dick' KREIJKES ‧ 1920-2005 ‧ bm.Odoorn
  • 1975-1981 : Meint Freerk ZUIDERVEEN ‧ 1943-1981 nov27 ‧ verkeersongeval
  • 1982-1987 : Irene Marie Wilhelmina Maks-van VEEN ‧ 1944 ‧ bm.Posterholt-Sint Odiliënberg
  • 1987-1990 : Bote Siebe WILPSTRA ‧ 1946 ‧

► EZINGE

  • 1811-1813 : Klaas Olferts CLEVERINGA ‧ 1763-1834 ‧
  • 1813-1840 : Justus Bartholomeus BROUWERS ‧ 1764-1840 ‧
  • 1840-1850 : Frans Douwes FRANSSENS ‧ 1796-1859 ‧
  • 1850-1853 : Gerrit Arends ARENDS ‧ 1793-1876 ‧
  • 1854-1859 : Georg Maurits BUSMANN ‧ 1827-1864 ‧
  • 1859-1865 : Jacob Willem FOCKENS ‧ 1832-1920 ‧
  • 1865-1867 : Edsard Jacob GELDERMAN ‧ 1839-1889 ‧
  • 1867-1870 : Pieter Abraham de ROCHEFORT ‧ 1839-1923 ‧
  • 1870-1876 : Tjalling Petrus TRESLING ‧ 1844-1906 ‧
  • 1876-1877 : Sikko Berent DRIJBER ‧ 1849-1936 ‧
  • 1877-1894 : Lucas Jacobus STRATINGH ‧ c.1820-1894 ‧ bm.Hoogkerk & Jantje Tiddens
  • 1894-1896 : Cornelis Johannes CLEVERINGA ‧ 1845-1896 nov27 ‧
  • 1897-1934 : Lucas WILDERVANCK de BLÉCOURT ‧ 1867-1934 ‧
  • 1935-1941 : Dirk TORENSMA ‧ 1908-1966 ‧ bm.Menaldumadeel
  • 1941-1946 : Hendrik Adam van der ZIJL ‧ 1898-1976 ‧
  • 1946-1967 : Hendrik Jan SCHEFFER ‧ ‧ 1964:afgezet‧na jaren onenigheid
  • 1967-1968 : Jacobus Pieter MIEDEMA ‧ 1934-1994 ‧
  • 1968-1989 : Hendrik AUKES ‧ 1922-1995 ‧

► FINSTERWOLDE

  • 1802-1818 : Jan Egges HOMMES ‧ 1778-1818 apr8 ‧ maire
  • 1818-1819 : Geert Jans ONNES ‧ 1780-1819 mei19 ‧
  • 1819-1835 : Tiddo Harms BUURMA ‧ c.1766-1835 apr16 ‧
  • 1836-1850 : Jan Cornelius MULLER ‧ 1778-1859 ‧
  • 1850-1871 : Roelf Jurjens ROELOFS ‧ 1808-1871 ‧
  • 1871-1891 : Sijze Wilto SCHORTINGHUIS ‧ 1840-1931 ‧
  • 1891-1892 : Peter J. de HOOP ‧ ‧ bm.Veendam
  • 1892-1896 : Deddo HESSELINK ‧ 1864-1953 ‧
  • 1897-1901 : Jan Hendrik Herman PICCARDT ‧ 1866-1956 ‧
  • 1901-1905 : Regnerus CANNEGIETER ‧ 1872-1925 ‧
  • 1905-1914 : Eisso Gerhardus BRAAK ‧ 1867-1961 ‧
  • 1914-1923 : J. BAKKER ‧ ‧
  • 1924-1942 : Jurjen ROELOFS Ezn. ‧ 1875-1952 ‧
  • 1942-1945 : Jacobus Esso OTERDOOM ‧ 1890-1957 ‧
  • 1945-1956 : Harm TUIN ‧ 1896-1972 ‧ gem.secr.Finsterwolde-regeringscommissaris Finsterwolde
  • 1956-1957 : Ekke de HAAN ‧ 1906-1973 ‧
  • 1957-1962 : Gauke LOOPSTRA ‧ 1925-2000 ‧ bm.Vlagtwedde
  • 1963-1981 : Johannes Giezo VOSLAMBER ‧ 1916-2007 ‧ bm.Beerta
  • 1982-1988 : Diderik APPELDOORN ‧ c.1943 ‧ bm.Sleen
  • 1988-1990 : Willem HENDRIKS ‧ 1922-2003 ‧ bm.Sliedrecht

► GRIJPSKERK

  • 1811-1819 : Klaas Jans de WAARD ‧ 1776-1819 mrt11 ‧ maire/schout. 1ste doopsgez.bestuurder ooit in het gebied; boer op de Aeyckemaheerd tegenover het Piepke; verreweg de rijkste man van de gemeente; omgekomen nabij de 'Drievonder', thans het transformatorhuisje (Bosscherweg); zie grafdicht.
  • 1819-1826 : Klaas HELLINGA ‧ 1754-1826 sep17 ‧ tot 1825 schout
  • 1827-1828 : Harke Jans van HOLDINGA ‧ 1780-1828 dec2 ‧
  • 1829-1842 : Klaas Klaassens de WAARD ‧ 1787-1852 ‧ zv.Klaas Jans de Waard
  • 1842-1851 : Hendrik Guichart ABRESCH ‧ 1812-1882 ‧
  • 1851-1861 : Albert Jacobs HESSELINK ‧ 1821-1899 ‧
  • 1861-1867 : Gerrit Jan Hillegondus EBBINGE WUBBEN ‧ 1834-1908 ‧
  • 1867-1890 : Roelf Bartelds van HOLDINGA ‧ 1826-1890 okt3 ‧
  • 1891-1893 : Harm Harms BUINING ‧ 1827-1893 ‧
  • 1893-1905 : Hindrik Homan BINDERVOET ‧ 1840-1905 sep11 ‧
  • 1905-1916 : Klaas Pieters FERINGA ‧ 1850-1916 ‧
  • 1916-1935 : Roelof BAKKER ‧ 1880-1935 ‧
  • 1936-1952 : Adrianus van de NADORT ‧ 1887-1955 ‧
  • 1944-1945 : M.S. BROUWER ‧ ‧
  • 1952-1960 : Klaas KOSTER ‧ 1910-1980 ‧ bm.Grootegast
  • 1961-1980 : Aart Hendrik Marie MULDER ‧ 1927-1998 ‧ bm.Loenen
  • 1981-1988 : Wybe Johan de GRAAF ‧ 1944 ‧ bm.Axel
  • 1988-1990 : Pieter BEISHUIZEN ‧ 1930-2016 ‧

► GRONINGEN - Zie aparte projectpagina

► GROOTEGAST

  • 1811-1820 : Ipo Frederik HOMMES ‧ x-1820 mei4 ‧
  • 1820-1855 : Jacob HAVINGA ‧ ‧
  • 1855-1862 : Jasper GANDERHEIJDEN ‧ 1825-1906 ‧
  • 1862-1873 : Frederik van der REE ‧ ‧
  • 1873-1892 : Berend HAZENBERG ‧ c.1822-1892 ‧
  • 1892-1893 : Gerhardus Hozeas KRULL ‧ 1850-1908 ‧
  • 1893-1896 : Cornelis van NIJMEGEN SCHONEGEVEL ‧ 1861-1941 ‧
  • 1896-1901 : Jan BOLT ‧ ‧
  • 1901-1909 : Dirk Jan Jacob HELLEMA ‧ 1872-1947 ‧
  • 1910-1930 : Wolter BONNEMA ‧ 1864-1930 ‧
  • 1930-1943 : Daniël van der MUNNIK ‧ 1895-1974 ‧
  • 1943-1945 : Egbert PIETERS ‧ ‧ kassier Boerenleenbank Leek
  • 1945-1960 : Daniël van der MUNNIK ‧ 1895-1974 ‧
  • 1960-1975 : Klaas KOSTER ‧ 1910-1980 ‧ bm.Grijpskerk
  • 1975-1989 : Jan VERBREE ‧ 1940 ‧
  • 1989-1990 : Dirk HAITSMA ‧ 1922-1996 ‧
  • 1990-2016 : Kornelis Bertus DIJKSTRA ‧ 1954-2016 jun7 ‧ bm.Oldehove
  • 2016-anno : Ard van der TUUK ‧ ‧

► HAREN

► HARKSTEDE

  • 1811-1818 : Johannes POELMAN ‧ ‧ maire-na1814 schout
  • 1818-1821 : Jacob WOELESIUS ‧ ‧

► HEFSHUIZEN

  • 1979-1990 : Julius Michilius ZANDBERGEN ‧ 1925-2008 ‧

► HOOGEZAND-SAPPEMEER

  • 1949-1951 : Hendrik de WIT ‧ 1888-x ‧ bm.Hoogezand- lid GS Groningen
  • 1952-1958 : Harm ROELFSEMA ‧ 1909-2003 ‧ lid GS Groningen
  • 1958-1974 : Gerardus BOEKHOVEN ‧ 1909-2002 ‧
  • 1975-1989 : Antonie Martinus AMERIKA ‧ 1924-2010 ‧ bm.Appingedam
  • 1989-2000 : Jacob Leendert Dirk van der LINDE ‧ 1938 ‧ bm.Made en Drimmelen
  • 2000-2007 : Mirjam SALET ‧ 1952 ‧ bm.'s-Gravendeel-Spijkenisse
  • 2008-2012 : Yvonne P. van MASTRIGT ‧ 1965 ‧ bm.Winsum-lid GS Groningen
  • 2013-2017 : Petrus Marinus Maria de JONGE ‧ 1952 ‧

► HOOGEZAND

► HOOGKERK

► SAPPEMEER

► KANTENS

  • 1811-1819 : Aldert Sebes SLUIS ‧ 1756-1826 ‧ 1811:maire ‧ 1814:schout
  • 1819-1859 : François PLAAT ‧ 1788-1859 ‧
  • 1859-1899 : Jan Witkop van ROIJEN ‧ 1831-1910 ‧
  • 1899-1918 : Popko Aljes VENHUIS ‧ 1848-1934 ‧ 1881-1896:raadslid ‧ 1896-1899: weth.Kantens ‧
  • 1918-1926 : Jacob Hessel DETHMERS ‧ 1873-1930 ‧
  • 1926-1927 : Harm SMEDEMA ‧ 1876-1927 ‧
  • 1927-1943 : Jan Remge Doornbos CLEVERING ‧ 1878-1947 ‧
  • 1944-1945 : Jan de GRAAF ‧ ‧
  • 1945-1968 : R.A.W. CLEVERINGA ‧ ‧ Rudolph Arnoldus Willem?
  • 1968-1975 : Cornelis BERNARD ‧ 1934 ‧ bm.Usquert-Schoorl
  • 1976-1988 : Jan KRUIZE ‧ ‧ bm.Usquert
  • 1988-1990 : P.J. HUMMELEN ‧ ‧ bm.Usquert

► KLOOSTERBUREN

  • 1811-1846 : Hindrik Klasen BORGMAN ‧ 1778-1846 apr13 ‧
  • 1846-1851 : Wolther WOLTHERS ‧ 1814-1870 ‧
  • 1851-1856 : Petrus Alting MEES ‧ ‧ bm.Eenrum
  • 1856-1892 : Jacob WATERBOLK ‧ 1816-1893 ‧
  • 1892-1913 : Pieter LEIMA ‧ c.1851-1913 jul30 ‧
  • 1913-1932 : Sebo Eltjo WOLDRINGH ‧ 1866-1960 ‧ afgebeeld op De Paardenkeuring door Otto Eerelman
  • 1932-1945 : Hendrik SCHOLTENS ‧ 1880-1966 ‧
  • 1946-1967 : Marinus Hinderikus BOERLAND ‧ 1905-1967 ‧
  • 1967-1980 : W.B.H. BOS ‧ 1925 ‧ bm.Putte
  • 1981-1989 : Jan A. LEEGWATER ‧ 1937 ‧

► LEEK

► LEENS

► LOPPERSUM

► De MARNE

  • 1990-1998 : Johannes Pieter Harm BRUINS SLOT ‧ 1945-2014 ‧
  • 1998-2010 : Joan A.J. STAM ‧ 1945 ‧ weth.Groningen
  • 2010-anno : F.H. 'Koos' WIERSMA ‧ 1955 ‧

► MARUM

  • 1811-1831 : Hendrik/Hindrik Tjibbes IDSINGH ‧ ‧ landbouwer te Marum
  • 1831-1843 : Herman Pieter WICHERS ‧ 1798-x ‧
  • 1843-1845 : Ferdinand Folef von INN und KNIPHAUSEN ‧ 1804-1884 ‧
  • 1845-1847 : Wolther WOLTHERS ‧ 1814-1870 ‧
  • 1847-1853 : Jean François OBBES ‧ Adam x ‧
  • 1853-1853 : Homme DIJKEMA ‧ c.1800-1853 sep4 ‧
  • 1853-1874 : Eiso de Wendt ALBERDA van EKENSTEIN ‧ 1821-1890 ‧
  • 1874-1877 : Hector van SMINIA ‧ 1826-1898 ‧
  • 1877-1879 : Lubbartus WITKOP ‧ ‧
  • 1879-1884 : Carolus Justus LEWE van ADUARD ‧ 1852-1917 ‧
  • 1884-1908 : Albertus HOUWINK ‧ 1840-1908 ‧
  • 1908-1916 : Marcus QUINTUS ‧ 1871-x ‧
  • 1916-1919 : Johannes Adrianus van TIENHOVEN ‧ 1881-1965 ‧ bm.Dodewaard-Hoek
  • 1919-1937 : Geert OOSTERHUIS ‧ ‧ gem.secr.Leek
  • 1937-1943 : Dirk van GEEL ‧ x-1943 okt3 ‧ geb.Oudshoorn
  • 1943-1943 : Michiel Jakobs BUREMA ‧ ‧ bm.Hoogkerk
  • 1944-1945 : Hillebrand Roelf Barteld GROENEWOLD ‧ x-1945 apr15 ‧ begr.Bilthoven
  • 1945-1975 : Jacob Willem 'Koos' ALBERDA van EKENSTEIN ‧ 1912-1975 okt15 ‧
  • 1976-1981 : Klaas WEIDE ‧ 1931-2005 ‧ weth.Leeuwarden-bm.Haren
  • 1982-1991 : Siebe TORENSMA ‧ 1926-2016 ‧
  • 1991-1996 : Nieschen Elisabeth GERRITSMA ‧ 1939-2017 ‧ weth.Delden-bm.Haren
  • 1997-2005 : Jan Wicher KOK ‧ 1942 ‧ bm.Peize
  • 2005-2012 : Tjeerd van BEKKUM ‧ 1966 ‧ weth.Berkel en Rodenrijs-Smallingerland
  • 2012-2013 : Janny Griet VLIETSTRA ‧ 1948 ‧ GS.Drenthe
  • 2013-anno : Henk KOSMEIJER ‧ 1960 ‧

► MEEDEN

  • 1812 : Popko Meints SMID ‧ 1767-1846 dec31 ‧ maire
  • 1812-1819 : Ayolt Menses TONKES ‧ 1780-1848 ‧ maire ‧ 1814:schout ‧
  • 1819-1846 : Popko Meints SMID ‧ 1767-1846 ‧ schout ‧ bm.2e maal
  • 1846-1847 : Henrikus Luitjens BOUMAN ‧ 1792-1877 ‧
  • 1847-1863 : Gerhard NAUTA ‧ 1821-1900 ‧ bm.Muntendam ‧ 1883-1900 lid PS Groningen - advocaat
  • 1863-1905 : Kornelis VENEMA ‧ 1824-1911 ‧
  • 1905-1923 : Hieronimus Kornelis VENEMA ‧ 1877-1957 ‧
  • 1923-1956 : Hindrik Hofstee AUKEMA ‧ 1893-1956 feb-17 ‧ betovergrootvader Willem Boelken was bekend patriot
  • 1956-1967 : Jacobus Goedhardus BORGESIUS ‧ 1919-1992 ‧
  • 1968-197x : T. ALBERTS ‧ ‧
  • 1980-1990 : Geert Hendrik HUT ‧ 1940-2001 ‧ bm.Menterwolde-Oosterbroek

► MENTERWOLDE

  • 1990-1996 : Geert Hendrik HUT ‧ 1940-2001 ‧ bm.Meeden-Oosterbroek
  • 1997-2003 : Meia LANTINGA ‧ c.1948 ‧ bm.Smilde
  • 2003-2004 : Lo P.A. van KATS ‧ 1944 ‧ oud-griffier PS.Groningen
  • 2004-2005 : Fijke LIEMBURG ‧ 1952-2006 ‧ weth.Haren ‧
  • 2005-2007 : Meindert SCHOLLEMA ‧ 1950 ‧ bm.Pekela
  • 2007-anno : Eduard Alexander van ZUIJLEN ‧ 1962 ‧ lid PS Groningen

► MIDDELSTUM

  • 1811-1815 : Edzard Jacob baron LEWE van MIDDELSTUM ‧ 1783-1856 ‧ 1811:maire ‧ 1814:schout Middelstum
  • 1815-1859 : François PLAAT ‧ 1788-1859 ‧
  • 1859-1907 : Jan Witkop van ROIJEN ‧ 1831-1910 ‧
  • 1907-1909 : Jan Oost ELEMA ‧ 1843-1909 ‧
  • 1909-1943 : Fokke van ANKEN ‧ 1879-1944 mrt3 ‧
  • 1944-1945 : Jan de GRAAF ‧ 1900-1980 ‧
  • 1946-1963 : Fokke ERINGA ‧ 1898-1994 ‧
  • 1963-1973 : Willem BLANKEN ‧ 1923-2009 ‧ gem.secr.Smilde ‧ bm.Brederwiede
  • 1973-1984 : Leendert Marinus STEKETEE ‧ 1923-2002 ‧ gem.secr.Duiveland
  • 1984-1989 : A.H. (Henk) den BOON ‧ 1948 ‧ bm.Veere
  • 1989-1990 : Wim GROENEVELD ‧ c.1921 ‧

► MUNTENDAM

  • 1811-1844 : Roelf Jans GIEZEN ‧ 1770-1844 mei15 ‧ maire/schout
  • 1844-1850 : Otto Jans BUITENHOF ‧ 1777-1851 ‧
  • 1850-1863 : Gerhard NAUTA ‧ 1821-1900 ‧ bm.Meeden ‧ 1883-1900:lid PS Groningen ‧ advocaat
  • 1863-1905 : Kornelis VENEMA ‧ 1824-1911 ‧
  • 1905-1942 : Roelf Eijes TORRINGA ‧ 1877-1960
  • 1942-1944 : Willem POT ‧ 1888-1963
  • 1944-1945 : Detmer ten HAVE jr. ‧ 1895-1974 ‧ bm.Zuidbroek
  • 1945-1945 : J.H. HEIKENS ‧ ‧
  • 1945-1946 : Jan Stoffer GRUBEN ‧ 1902-1966 ‧ ridder OON
  • 1946-1958 : Gerrit GROENENDAAL ‧ 1907 ‧ bm.Kuinre-Blankenham
  • 1958-1966 : Freerk TJABERINGS ‧ 1919-2001 ‧
  • 1966-1966 : Jacobus Goedhardus -koos- BORGESIUS ‧ 1919-1992 ‧
  • 1966-1974 : Wim G. VERKRUISEN ‧ 1927-2009 ‧
  • 1974-1980 : Dick G. van den NOORT ‧ 1944-1989 ‧
  • 1980-1988 : Harm Haijo APOTHEKER ‧ 1950 ‧ weth.Loppersum - bm.Veendam
  • 1988-1990 : Hedde Jacob BOEREMA ‧ 1920-2001 ‧

► NIEUWE PEKELA

  • 1811-1814 : Jan BOELENS ‧ 1758-1846 ‧ maire
  • 1814-1823 : Klaas Lammerts TIKTAK ‧ 1765-1844 ‧ schout
  • 1823-1853 : Jacob Harms de WEERD ‧ 1782-1859 ‧
  • 1853-1872 : Kornelius Mennes BROUWER ‧ 1797-1876 ‧ raadslid Nieuwe Pekela
  • 1873-1875 : Maurits Aernoud Diederik JOLLES ‧ 1847-1925 ‧
  • 1875-1881 : Josua Nicolzon WASSENAAR ‧ 1848-1887 ‧ bm.Idaarderadeel
  • 1881-1895 : Kornelis Egberts DIK ‧ 1849-1926 ‧ gem.secr.Nieuwe Pekela
  • 1895-1917 : Freerk Hindriks BOELS ‧ 1845-1919 ‧
  • 1917-1923 : Sijo Kornelius Haitsma MULIER ‧ 1887-1963 ‧ bm.Neede
  • 1923-1932 : Hieronimus Kornelis VENEMA ‧ 1877-1957 ‧
  • 1932-1942 : Jolke SIDERIUS ‧ 1890-1969 ‧ bm.Termunten
  • 1943-1945 : Theunis HEEG ‧ 1904-1992 ‧
  • 1945-1958 : Gerardus BOEKHOVEN ‧ 1909-2002 ‧
  • 1959-1980 : Tale EVENHUIS ‧ 1915-2013 ‧ bm.Nieuwolda
  • 1980-1987 : Frederik J. 'Ed' TJABERINGS ‧ 1945 ‧
  • 1987-1989 : Lucas Johan (Luuk) BARTELDS ‧ 1932-2016 ‧

► NIEUWESCHANS

  • 1811-1814 : Elzard Harmannus ENGELKENS ‧ ‧ maire/schout
  • 1814-1827 : Waalko Hindriks WAALKENS ‧ x-1827 nov26 ‧ schout ‧
  • 1828-1829 : Jan Eeldriks KUIPER ‧ x-1829 aug28 ‧
  • 1830-1835 : Luiken Pieters DIJKEMA ‧ x-1835 aug15 ‧
  • 1836-1841 : Adam Adolfs ter COCK ‧ c.1783-1844 apr20 ‧
  • 1841-1842 : Johannes BERGHUIS van WOORTMAN ‧ 1813-1842 ‧
  • 1842-1843 : Lubbert Jans NIELAND ‧ 1785-1843 ‧
  • 1843-1850 : Bineus Gerhardi SISSINGH ‧ 1803-1865 ‧
  • 1850-1862 : Christiaan George PLAAT ‧ 1813-1881 ‧
  • 1863-1864 : Otto van RIEMSDIJK ‧ 1835-1898 ‧
  • 1864-1902 : Hindrik MULDER ‧ 1827-1909 ‧
  • 1902-1913 : Cornelis François JAS ‧ 1875-1968 ‧
  • 1914-1923 : Eisso Gerhardus BRAAK ‧ 1867-1961 ‧
  • 1923-1940 : Geert WISMAN ‧ ‧ bm.Meppel
  • 1941-1942 : Aalderikus Jacob DRENTH ‧ 1905-1973 ‧
  • 1942-1945 : Willem SNATER ‧ 1904-1974 ‧
  • 1945-1945 : Harm TUIN ‧ 1896-1972 ‧ bm.Finsterwolde
  • 1945-1964 : Teije de JONG ‧ ‧
  • 1964-1970 : Gerrit HENSENS ‧ 1930 ‧ bm.Havelte
  • 1971-1980 : Ties Jan KOEK ‧ 1939-2014 ‧ bm.Winschoten
  • 1980-1981 : Pieter van der ZAAG ‧ 1940 ‧ bm.Midwolda
  • 1981-1990 : Chris ARLMAN ‧ 1944-2008 ‧ bm.Pekela

► NIEUWOLDA

  • 1811-1819 : Andreas Poppes WEDDA ‧ ‧
  • 1820-1841 : Pieter Harms HERMANS ‧ x-1841 jan14 ‧
  • 1841-1849 : Harm Pieters HERMANS ‧ x-1849 aug13 ‧ zv.voorgaande
  • 1850-1852 : Eppo Hindriks EPPENS ‧ ‧
  • 1852-1859 : Reint Hemmes DALLINGA ‧ c.1800-1859 mei14 ‧
  • 1859-1881 : Jans EPPENS ‧ x-1881 jan5 ‧
  • 1881-1920 : Hendrik WAALKENS ‧ 1841-1920 ‧
  • 1920-1931 : Frederik TJABERINGS ‧ 1892-1967 ‧
  • 1931-1935 : Rudolph Albert CLEVERINGA ‧ 1885-1981 ‧
  • 1935-1952 : Gerhard Hindrikus POST CLEVERINGA ‧ 1904-1972 ‧
  • 1953-1959 : Tale EVENHUIS ‧ 1915-2013 ‧ bm.Nieuwe Pekela
  • 1959-1983 : Willem KRIKKEN ‧ 1921-1995 ‧
  • 1983-1989 : Lubertus PIT ‧ 1941 ‧

► NOORDBROEK

  • 1811-1813 : Habbo Sibolts HOVINGA ‧ x ‧ maire ‧
  • 1813-1827 : Tjakko Jacobs HUISMAN ‧ x-1827 feb4 ‧ schout
  • 1827-1842 : Habbo Sibolts HOVINGA ‧ x ‧ voor 2e maal ‧
  • 1842-1848 : Wicher Pieters MIDDEL ‧ 1777-1855 ‧ gem.secr.Noordbroek ‧
  • 1848-1852 : Gijsbert REINDERS ‧ 1824-1852 sep29 ‧
  • 1853-1856 : Rudolph Albert CLEVERINGA ‧ 1821-1903 ‧
  • 1856-1893 : Derk Doekes DIJKSTRA ‧ 1828-1906 ‧
  • 1893-1897 : Harmannus GAAIKEMA ‧ 1866-1942 ‧
  • 1897-1920 : Bernhard Frederik Johannes HEERSPINK ‧ 1864-1920 ‧
  • 1920-1946 : Siert EDEMA ‧ x ‧
  • 1945-1946 : Johan Anko TEENSTRA ‧ 1908-1995 ‧
  • 1946-1965 : Albert OMTA ‧ 1914-2008 ‧ bm.Oosterbroek ‧

► NOORDDIJK

  • 1811-1825 : Oncko de REHDEN van SWINDEREN ‧ 1773-1851 ‧ lid PS Groningen
  • 1825-1856 : Jacobus VELDMAN ‧ 1782-1856 sep6 ‧
  • 1856-1859 : Jan Jacobus VELDMAN ‧ 1808-1892 ‧ zv.Jacobus Veltman- lid GS Groningen
  • 1859-1867 : Cornelis de MAREES van SWINDEREN ‧ 1828-1867 ‧
  • 1867-1873 : Ludwig August Henri de STURLER de FRIENISBERG ‧ 1841-1908 ‧
  • 1873-1876 : Willem Jan QUINTUS ‧ 1845-1891 ‧ griffier rechtbank Groningen
  • 1876-1879 : Willem Arnold Hendrik GELDERMAN ‧ 1835-1895 ‧ bm.Woudrichem
  • 1879-1914 : Godfried Carel JORISSEN : 1859-1928 ‧ na discussie met gem.raad over stichting school in Waterhuizen
  • 1914-1916 : Jan CORNELISSEN ‧ 1883-x ‧ bm.Schagen
  • 1916-1925 : Johan Cornelis MOLLERUS ‧ 1888-1965 ‧ bm.Vreeswijk
  • 1926-1945 : Abel Iwema BAKKER ‧ 1884-1960 ‧ gem.secr.Marum -24mei 1945 geschorst door Militair Gezag Appingedam en op 10 oktober 1945 per Koninklijk Besluit ontslagen wegens zijn houding in WWII
  • 1945-1961 : Kornelis KUIPERS ‧ 1908-1980 ‧ in oorlog gevangen in concentratiekamp Wegeleben. Direct bij terugkeer per 24 mei 1945 aangesteld als waarnemend bm.Noorddijk. 20 april 1946 aangesteld als (gewoon) burgemeester door Hare Majesteit -bm.Slochteren
  • 1962-1968 : Peter Jan MOLENDIJK ‧ 1924-2015 ‧
  • 1968-1969 : Kornelis KUIPERS ‧ 1908-1980 ‧

► OLDAMBT

  • 2010-2010 : Marten ZIJLSTRA ‧ 1944-2014 ‧ bm.Termunten ‧
  • 2010-2018 : Pieter SMIT ‧ 1963-2018 ‧ weth.Zoetermeer ‧
  • 2018-anno : H.K. 'Rika' POT ‧ 1950 ‧

► OLDEKERK

  • 1811-1818 : Justus Hendrik Ludovicus d'AULNIS de BOUROUILL ‧ 1777-1832 ‧ heer van Bijma-vanwege onuitsprekelijkheid naam in volksmond 'Donnie' genoemd
  • 1819-1827 : Arend Fops STAAL ‧ 1745-1838 ‧ landbouwer uit Oldekerk
  • 1827-1844 : Frederic Hendrik d'AULNIS de BOUROUILL ‧ 1805-1885 ‧ heer van Bijma, oudste zv.Justus Hendrik Ludovicus d'A.d.B.
  • 1844-1845 : Nicolaas van HASSELT ‧ heer van Bijma
  • 1845-1856 : Roelof Antonius QUINTUS ‧ 1816-1894 ‧ heer van Bijma (door hem gekocht)-bm.Zuidhorn
  • 1856-1858 : Daniel Adriaan SIXMA van HEEMSTRA ‧ ‧
  • 1858-1888 : Cornelis ROMELINGH ‧ ‧
  • 1888-1892 : Hendrik Arnoldus AALFS ‧ 1861-1945 ‧ bm.Vries
  • 1892-1927 : Johann Heinrich SCHUTTER ‧ ‧ gem.secr.Oldekerk.
  • 1927-1939 : Harmannus Harms HAZENBERG ‧ 1873-1953 ‧
  • 1939-1942 : Martinus RITZEMA ‧ 1910-1945 ‧
  • 1942-1945 : Stephanus Hendrik Louwe WOLDRINGH ‧ 1889-1965 ‧ uit Zoutkamp - zoon stierf vlak voor zijn aanstelling in dienst van de Waffen SS aan het Oostfront
  • 1945-1946 : Gerrit GROENENDAAL ‧ ‧ bm.aangesteld door militair gezag
  • 1946-1961 : Jan Heinrich BOERMA ‧ ‧ verzetsstrijder-in 1961 afgezet -in 1962 veroordeeld wegens verboden wapenbezit, verduistering en valsheid in geschrifte tot 6 maanden voorwaardelijk met een proeftijd 3 jr
  • 1961-1962 : Klaas KOSTER ‧ 1910-1980 ‧ bm.Grootegast
  • 1962-1971 : Albert SMALLENBROEK ‧ 1926-2016 ‧ bv.minister Jan Smallenbroek-bm.Bedum
  • 1972-1983 : Jan Koob SLOMP ‧ 1934 ‧ bm.Gramsbergen
  • 1984-1989 : Koert POST ‧ 1941 ‧

► ONSTWEDDE

► OOSTERBROEK

  • 1965-1979 : Albert OMTA ‧ 1914-2008 ‧ bm.Noordbroek
  • 1980-1990 : Harm TEES ‧ 1946-2013 ‧ bm.Westerschouwen-Vledder
  • 1990-1991 : Geert Hendrik HUT ‧ 1940-2001 ‧ bm.Meeden-Menterwolde

► OUDE PEKELA

  • 1811-1849 : Petrus Johannes HUISINGA ‧ 1770-1857 ‧ maire-schout-bm.
  • 1849-1888 : Tjakko BORGESIUS ‧ 1816-1888 apr13 ‧ 1850-1867:ook secr.
  • 1888-1894 : Johannes Jacobus van BAKKENES ‧ 1843-1894 ‧
  • 1894-1917 : Jan Gerrit HEERES ‧ 1845-1922 ‧
  • 1917-1918 : Roelof van WERING ‧ 1873-1918nov4 ‧
  • 1919-1943 : Jan SNATER ‧ 1878-1955 ‧
  • 1943-1945 : Heino TUINIER ‧ 1896-1976 ‧ bm. in oorlogstijd
  • 1945-1945 : Jan SNATER ‧ 1878-1955 ‧
  • 1945-1951 : Harmannus SCHOLTENS ‧ 1895-1960 ‧
  • 1952-1957 : Andries Antonius Henricus STOLK ‧ 1914-2000 ‧ bm.Tiel
  • 1957-1973 : Jan Adolphe Cornelis van BURG ‧ 1924-2010 ‧ bm.Purmerend
  • 1974-1978 : Sake van der PLOEG ‧ 1920-1985 ‧
  • 1978-1979 : Dirk Gerrit van den NOORT ‧ 1944-1989 ‧ bm.Muntendam
  • 1979-1990 : Albert Engelhard Jan SMIDT ‧ 1944 ‧

► PEKELA

  • 1990-1999 : Chris ARLMAN ‧ 1944-2008 ‧ bm.Nieuweschans-Harlingen
  • 1999-2015 : Meindert SCHOLLEMA ‧ 1950 ‧ weth.Loppersum
  • 2015-anno : Jaap KUIN ‧ ‧

► REIDERLAND

  • 1990-1997 : Wim M. CORNELIS ‧ 1949 ‧ weth.Ten Boer-Opsterland
  • 1997-1998 : Gijsbert Johan 'John' te LOO ‧ 1928-2017 ‧ bm.Leeuwarden
  • 1998-2001 : Ab MEIJERMAN ‧ 1949 ‧ bm.Veendam
  • 2001-2007 : Bart HORSELING ‧ 1948 ‧ weth.Weesp~bm.Weesp
  • 2007-2009 : Lo P.A. van KATS ‧ 1944 ‧ oud-griffier PS Groningen

► SCHEEMDA

  • 1811-1813 : Harm HESSE ‧ ‧
  • 1813-1816 : Jan Mennes ter HASEBORG ‧ ‧ Steenfabrikant ‧
  • 18x-v1825 : Tonko Harms BARLAGEN ‧ ‧ Kerkvoogd/landbouwer ‧
  • 1826-1844 : Ubbo Evers STHEEMAN ‧ ‧ notaris ‧
  • 1844-1850 : Albert Egges STHEEMANN ‧ ‧
  • 1850-1856 : Hendrick PICCARDT ‧ 1818-1895 ‧
  • 1856-1863 : Koert Willems SIJPKENS ‧ 1798-1863 ‧
  • 1863-1873 : Focko Herman BUSEMAN ‧ 1819-1897 ‧ & Cornelia Ebelina Cleveringa 1830-1898
  • 1873-1902 : Jacobus Arnoldus de BEER ‧ x-1902 okt23 ‧
  • 1902-1906 : Douwe Jan Carel ROMKES ‧ ‧
  • 1906-1912 : Jan GROTENHUIS ‧ ‧
  • 1912-1923 : Everhardus S. WIJK ‧ ‧
  • 1923-1932 : Eisso Gerhardus BRAAK ‧ 1867-1961 ‧
  • 1932-1942 : Hieronimus Kornelis VENEMA‧ 1877-1957 ‧
  • 1942-1945 : Addo Paul HOVINGA ‧ 1892-1972 ‧
  • 1945-1952 : Sieto Robert KNOTTNERUS ‧ 1913-1984 ‧
  • 1953-1968 : Gerhard Hindrikus Post CLEVERINGA ‧ 1904-1972 ‧
  • 1968-1971 : Bouke BEUMER ‧ 1934 ‧
  • 1971-1985 : Willem Cornelis Cornelis WALING ‧ 1922-1985 ‧
  • 1985-1990 : Aalje POST ‧ 1918-2003 ‧
  • 1990-1999 : Jan A. LEEGWATER ‧ 1937 ‧ bm.Kloosterburen ‧
  • 2000-2009 : G.M.C. Truida Jonkman-JANSEN ‧ 1949 ‧

► SIDDEBUREN

  • 1811-1825 : Eppo Martens~Emme Remkes HUISMAN ‧ ‧
  • 1825-1825 : Klaas Jacobs BOEREMA ‧ 1780-1838 ‧

► STADSKANAAL

  • 1969-1976 : Sieto Robert KNOTTNERUS ‧ 1913-1984 ‧
  • 1977-1985 : Auke Antonie BECKERINGH van RHIJN ‧ 1920 ‧
  • 1985-1992 : Frederik -frits- BRINK ‧ 1946 ‧
  • 1992-1996 : Hendrik REBEL ‧ 1937-1998 ‧
  • 1996-2009 : Jurrien Jaap STAVAST ‧ 1944 ‧
  • 2009-anno : Baukje A.H. GALAMA ‧ 1957 ‧

► SLOCHTEREN

  • 1808-1811 : Hendrik de SANDRA VELDTMAN ‧ 1756-1816 ‧
  • 1811-1813 : Johan Hora SICCAMA ‧ 1778-1829 ‧ maire
  • 1814-1845 : Aries Nanning DIJKHUIZEN ‧ 1773-1850 ‧ schout/bm.
  • 1845-1856 : Hendrik Geerts MAATHUIS ‧ 1792-1870 ‧
  • 1856-1859 : Geerardus DIJKHUIZEN ‧ 1829-1859 ‧
  • 1859-1883 : Nanning Theodoricus WILDEMAN ‧ 1798-1885 ‧
  • 1883-1895 : Jan Hero KOLK ‧ 1845-1925 ‧
  • 1895-1925 : Harm Everts BROEKEMA ‧ 1850-1933 ‧
  • 1925-1940 : Evert Jan THOMASSEN à THUESSINK van der HOOP van SLOCHTEREN ‧ 1875-1952 ‧
  • 1941-1944 : H. DUURSMA ‧ ‧
  • 1944-1945 : B.P. JANSEMA ‧ ‧ Berend Pieter ??
  • 1945-1945 : Gerardus Simon Xaverius GARRELTS ‧ 1902-1973 ‧
  • 1945-1946 : Tjeerd KROL ‧ ‧
  • 1946-1956 : Obbo Johannes SCHERPHUIS ‧ 1891-1980 ‧
  • 1956-1961 : Harm TUIN ‧ 1896-1972 ‧ bm.Finsterwolde
  • 1961-1972 : Kornelis KUIPERS ‧ 1908-1980 ‧ bm.Noorddijk
  • 1973-1984 : Otto van DIEPEN ‧ 1932-2016 ‧
  • 1985-2000 : Jan B.M. LEBBINK ‧ c.1941 ‧
  • 2000-2011 : Cornelis Lambertus Hendrikus Bernardus VERSTEGEN ‧ 1948 ‧
  • 2011-2017 : Geert-Jan ten BRINK ‧ 1961 ‧
  • 2017-anno : Rein Wiebe MUNNIKSMA ‧ 1950 ‧

► STEDUM

  • 1808-1827 : Johannes BEBINGH ‧ c.1756-1827 ‧
  • 1828-1831 : Jan BRUGMA ‧ ‧ notaris ‧ afgezet omdat hij inwoners aanried niet in te tekenen op rijksgeldlening t.b.v. o.a. strijd tegen Belgische Revolutie
  • 1832-1852 : Siert Jans DOORNBOS ‧ ‧ landbouwer op 't Grote Woel ‧
  • 1852-1872 : Siemen Derks JENSEMA ‧ 1804-1880 ‧
  • 1872-1877 : Cornelius van BERESTEIJN ‧ c.1834-1894 ‧ bm.Zuidbroek.
  • 1877-1911 : Meint Tjaarts MARRINGA ‧ ‧ landbouwer.
  • 1911-1914 : Klaas van SEVENHOVEN ‧ 1882-1937 ‧ opgestapt na conflict over ontslag mr. Beishuizen van Garsthuizen ‧ bm.Bedum ‧
  • 1914-1932 : Jan Dirk JENSEMA ‧ 1861-1933 ‧
  • 1932-1941 : Guillaume KUIJPER ‧ 1878-1941 ‧
  • 1942-1943 : Arnold Hommo JENSEMA ‧ 1903-1945 ‧
  • 1943-1945 : Klaas Hendrik BRONTSEMA ‧ 1897-1965 ‧
  • 1945 : D. TRIEZENBERG ‧ ‧ aanstelling Militair Gezag
  • 1946-1955 : Fokko OMTA ‧ 1910-1989 ‧ commandant BS ‧ inspecteur over de interneringskampen in het noorden ‧ bm.Wieringermeer ‧
  • 1955-1967 : Meindert Klaas POOL ‧ 1918-1997 ‧ bm.Westdongeradeel.
  • 1968-1990 : Sieto Robert MELLEMA ‧ 1920-2012 ‧ organisator paardenconcoursen ‧ ivm tijd die hij hierin stak werd van hem ook wel gezegd dat hij 'in zijn vrije tijd bm.Stedum' was

► TERMUNTEN

  • 1811-1813 : Eiso HAGENOUW ‧ c.1745-1813 mei3 ‧ maire
  • 1813-1836 : Roelf Pieters TJASSENS ‧ c.1767-1836 dec18 ‧
  • 1836-1848 : Dirk ROESSINGH ‧ 1811-1875 ‧
  • 1848-1854 : Sjouke Harkema BEKKER ‧ 1814-1854 mei8 ‧
  • 1854-1857 : Pieter Aisses TOXOPEUS ‧ 1803-1858 ‧
  • 1858-1866 : Johannes ter HAAR van BINGUM ‧ c.1817-1866 aug18 ‧
  • 1866-1880 : Albert Botjes BOTJES ‧ c.1811-1880 mrt26 ‧
  • 1880-1893 : Fokko Arends TOXOPEUS ‧ 1829-1894 ‧
  • 1893-1922 : Garrelt Evert GARRELTS ‧ 1847-1927 ‧
  • 1922-1927 : Albert JONKEREN ‧ 1884-1947 ‧ bm.Sappemeer
  • 1927-1932 : Jolke SIDERIUS ‧ 1890-1969 ‧ bm.Nieuwe Pekela
  • 1932-1945 : Rense van der LEY ‧ ‧
  • 1945-1970 : Tamme Jan van KAMPEN ‧ 1905-1975 ‧ gem.secr.Muntendam
  • 1970-1976 : Rudolf Gerrit BOEKHOVEN ‧ 1940 ‧
  • 1976-1977 : Otto van DIEPEN ‧ 1932-2016 ‧ bm.Slochteren
  • 1977-1990 : Martin ZIJLSTRA ‧ 1944-2014 ‧

► UITHUIZEN

  • 1811-1813 : Jacob Jacobs MULDER ‧ x-1813 apr10 ‧ maire
  • 1813-1814 : Abel Jans BELIUS ‧ 1783-1845 ?? ‧
  • 1814-1818 : Hindrikus van ZALEN ‧ x-1818 jan6 ‧ schoolmeester Usquert-schout Usquert
  • 1818-1851 : Derk Hendriks NANNINGA ‧ 1787-1860 ‧
  • 1852-1853 : Johannes OFFERHAUS ‧ 1823-1905 ‧ kantonrechter
  • 1853-1865 : Jozua Jans ROUAAN ‧ ‧
  • 1865-1882 : Arnoldus NANNINGA ‧ 1813-1883 ‧
  • 1882-1914 : Gerardus BAKKER ‧ c.1856-x ‧ bm.Uithuizermeeden & Meiske Meenken
  • 1914-1938 : Hinderikus HOVINGA ‧ ‧ knotnerus?
  • 1938-1968 : Abraham BRINKMAN ‧ 1908-1968 ‧
  • 1969-1979 : Gerrit HUITSING ‧ 1928-2014 ‧

► UITHUIZERMEEDEN

  • 1811-1814 : Siert Tammes HUIZINGA ‧ ‧ maire
  • 1814-1821 : Willem Christiaans SMIT ‧ ‧ schout
  • 1821-1835 : Albert Pieters BOUMA ‧ 1765-1846 ‧ eerst schout, daarna burgemeester
  • 1836-1849 : Theodorus van SWINDEREN ‧ 1815-1861 ‧
  • 1850-1855 : Gerhardus BAKKER ‧ c.1821-x ‧ & Woldina Elisabeth Steenhuis
  • 1855-1861 : François Johan KAPPEYNE van de COPPELLO ‧ ‧
  • 1861-1865 : Johan Lohman JANSSONIUS ‧ 1832-1913 ‧
  • 1865-1889 : Hendrik JONKERS ‧ ‧ bm.Oldehove
  • 1889-1895 : Gerardus BAKKER ‧ c.1856-x ‧ bm.Uithuizen
  • 1896-1903 : Jan Berents WESTERDIJK ‧ 1860-1934 ‧ bm.'t Zandt-lid GS Groningen
  • 1903-1906 : Georg August Max KALLENBACH ‧ 1867-1934 ‧
  • 1906-1915 : Pieter VENHUIZEN ‧ 1859-1915 jun4 ‧ bm.'t Zandt
  • 1915-1919 : Willem Petrus Jacobus Duval SLOTHOUWER ‧ 1883-1970 ‧
  • 1919-1931 : Tjeerd KROL ‧ ‧ gem.secr.Uithuizermeeden-lid GS Groningen-2de Kamerlid
  • 1931-1942 : Derk BRONS ‧ 1898-1946 ‧
  • 1942-1942 : SIELINGA ‧ ‧
  • 1943-1945 : H. HOMAN ‧ ‧
  • 1945-1946 : Derk BRONS ‧ 1898-1946 ‧
  • 1946-1946 : R.E. SIEMENS ‧ ‧
  • 1946-1957 : Barend Hendrik KOOMANS ‧ 1911-1974 ‧ bm.Rijnsburg
  • 1957-1975 : Arend DROST ‧ 1918-1996 ‧
  • 1974-1979 : Jacobus van VEEN ‧ 1913 ‧

► ULRUM

  • 1811-1812 : Roelf MULDER ‧ ‧ maire
  • 1812-1823 : Hendrik Everts NOORDHUIS ‧ 1765-1824 ‧
  • 1823-1825 : Jannes Jans BAZUIN ‧ ‧
  • 1825-1831 : Gijsbertus van der LEIJ ‧ 1794-1831 ‧
  • 1832-1846 : Harmannus BAZUIN ‧ c.1786-1854 okt11 ‧
  • 1846-1870 : Wolther WOLTHERS ‧ 1814-1870 ‧
  • 1870-1891 : Lammert Helprigs DIJKHUIS ‧ 1839-1914 ‧ 1888:lid PS Groningen-1891:lid GS Groningen Ridder ONL
  • 1891-1915 : Jan van JULSINGHA ‧ 1841-1924 ‧
  • 1915-1944 : Willem Hendrik HARTEVELT ‧ 1882-1961 ‧
  • 1944-1945 : J.J. DIJKHUIS ‧ ‧
  • 1945-1946 : Willem Hendrik HARTEVELT ‧ 1882-1961 ‧
  • 1946-1960 : Huibert OTTEVANGER ‧ 1911-1996 ‧
  • 1960-1965 : Ruurd FABER ‧ 1912-1992 ‧ bm.Leens
  • 1965-1975 : Derk Johan KRAJENBRINK ‧ 1930-2005 ‧ bm.Enkhuizen.
  • 1975-1988 : Cees van der VLIET ‧ c.1944 ‧ bm.Valburg
  • 1988-1989 : Berend van der WAL ‧ 1928-1998 ‧

► USQUERT

  • 1811-1818 : wie? †1818 onderwijzer ‧ na ovl.opgevolgd door adjoint-maire ‧
  • rond 1825 : Van CLOOSTER ‧ ‧ ⌘
  • c1838-1838 : Lubbert Lammerts van CLOOSTER ‧ 1761-1838 ‧
  • 1839-1852 : François PLAAT ‧ 1788-1859 ‧
  • 1852-1885 : Pieter Francois Leonard PLAAT ‧ 1816-1885 ‧
  • 1886-1898 : Steven Edzo Broeils BIEREMA ‧ 1819-1908 ‧
  • 1898-1901 : Ferdinand Marinus ALBARDA ‧ 1870-1945 ‧
  • 1901-1936 : Tammo Egge WELT - 1868-1958 ‧ op schilderij De Paardenkeuring ‧
  • 1937-1942 : Lucas Franciscus BRITZEL ‧ 1885-1942 ‧
  • 1942-1944 : H. SIELING ‧ ‧ koopman ‧ bm.Appingedam
  • 1944-1945 : W. DIJK ‧ ‧
  • 1945-1955 : J. GEERLING ‧ ‧
  • 1955-1971 : Kornelis DIJKEMA ‧ 1922-1992 ‧
  • 1971-1975 : Cornelis BERNARD ‧ 1934 ‧ bm.Kantens-Schoorl ‧
  • 1976-1988 : Jan KRUIZE ‧ 1936 ‧ bm.Kantens ‧
  • 1988-1990 : P.J. HUMMELEN ‧ ‧ bm.Kantens ‧

► VEENDAM

  • 1811-1813 : Hindrik J.M. HULSINK ‧ ‧ schout
  • 1813-1848 : Tjark Jans GIEZEN ‧ 1776-1848 ‧ maire/schout
  • 1848-1880 : Deddo Harms BOSSCHER ‧ 1808-1885 ‧ foto beeldbank groningen
  • 1880-1888 : Arent MAGNIN ‧ 1825-1889 ‧
  • 1888-1891 : Willem VOORMOLEN ‧ 1856-1909 ‧
  • 1892-1907 : Petrus Jacobus de HOOP ‧ 1862-1952 ‧
  • 1907-1910 : Ubbo WILKENS ‧ 1865-1921 ‧ mede-opr. fa.DUINTJER, WILKENS, MEIHUIZEN & Co. ‧
  • 1910-1916 : Eltjo Aldegondus van BERESTEIJN ‧ 1876-1948 ‧
  • 1920-1921 : Ubbo WILKENS ‧ ‧
  • 1921-1939 : Fokke Jacobs de ZEE ‧ ‧
  • 1939-1963 : Johan Anne HOOGKAMP ‧ 1898-1975 ‧
  • 1963-1976 : Albertus Nicolaas NAP ‧ 1911-1983 ‧
  • 1976-1987 : Rudolph Gerrit BOEKHOVEN ‧ 1940 ‧
  • 1988-1993 : Harm Haijo APOTHEKER ‧ 1950 ‧
  • 1993-1994 : Gijsbert Johan te LOO ‧ 1928-2017 ‧
  • 1994-2000 : Cornelis Marinus de VOS ‧ 1946 ‧
  • 2001-2013 : Ab MEIJERMAN ‧ 1949 ‧
  • 2013-anno : Sipke Bartele SWIERSTRA ‧ 1951 ‧

► VLAGTWEDDE

  • 1811-1837 : Jan Berends HOMMES ‧ 1765-1837 ‧
  • 1837-1844 : Johannes Sixtus Gerhardus KONING ‧ 1809-1888 ‧
  • 1844-1860 : Frederik ROESSINGH ‧ 1817-1891 ‧
  • 1860-1866 : Tonnis Klaas LAND ‧ 1810-1869 ‧
  • 1866-1868 : Arnold Hendrik KONING ‧ 1839-1926 ‧
  • 1868-1887 : Lodewijk Hendrik van SONSBEECK ‧ 1831-1903 ‧
  • 1887-1888 : Johannes Jacobus van BAKKENES ‧ 1843-1894 ‧
  • 1888-1889 : Eelse Alles KINGMA ‧ 1859-1935 ‧
  • 1889-1892 : Gerhardus Hozeas KRULL ‧ 1850-1908 ‧
  • 1892-1896 : Evert Johannes BRINKHUIS ‧ 1862-1908 ‧
  • 1897-1918 : Cornelis Fledderus BOELKEN ‧ 1867-1953 ‧
  • 1918-1922 : Jan BUISKOOL ‧ 1875-1937 ‧
  • 1922-1946 : Fredrik Adolf BEINS ‧ 1862-1968 ‧
  • 1946-1962 : Hendrik WAALKENS ‧ 1897-1980 ‧
  • 1962-1973 : Gauke LOOPSTRA ‧ 1925-2000 ‧
  • 1973-1979 : Harmannus -mans- FLIK ‧ 1925-2011 ‧
  • 1979-1986 : Pieter ROSCAM ABBING ‧ 1939 ‧
  • 1986-1986 : Abraham Adriaan Jacob GOLDBERG ‧ 1922-2005 ‧
  • 1986-2001 : Herman Adam EUVERINK ‧ 1939 ‧
  • 2001-2002 : Louis Jacobus LYKLEMA ‧ 1946 ‧
  • 2002-2008 : Jan BROERTJES ‧ 1953 ‧
  • 2008-2009 : Gerrit OOSTING ‧ 1941-2012 ‧
  • 2009-anno : Leontien A.M. KOMPIER ‧ 1958 ‧

► WARFFUM

  • 1808-1812 : Doje Pieters van ZEEBURGH ‧ 1779-1820 ‧
  • 1812-1846 : Krijn Jacobs RITZEMA ‧ 1777-1860 ‧
  • 1846-1852 : Jan ARKEMA ‧ 1791-1863 ‧ chirurgijn
  • 1852-1885 : Pieter Francois Leonard PLAAT ‧ 1816-1885 ‧
  • 1886-1915 : Adam Klazes BIJLSMA ‧ 1843-1915 ‧
  • 1915-1947 : Willem Jan Hendrik HOEN ‧ 1882-1959 ‧
  • 1947-1952 : Tekke NABRING ‧ 1902-1952 ‧ 1946-1952 lid PS Groningen ‧
  • 1953-1957 : Willem Jacob 'Molly' GEERTSEMA ‧ 1918-1991 ‧ ‧
  • 1957-1971 : Simon de WAARD ‧ 1905-1996 ‧
  • 1970-1977 : Ayolt KLOOSTERBOER ‧ 1915-2015 ‧
  • 1978-1988 : Eric Johan Carl KAMERLING ‧ 1943 ‧ ‧
  • 1988-1989 : Abraham Adriaan Jacob GOLDBERG ‧ 1922-2005 ‧

► WEDDE

  • 1811-1856 : Sixtus Gerhardus ECKRINGA ‧ ‧
  • 1856-1859 : Eduard KONING ‧ ‧
  • 1859-1876 : Eilardus MEURS ‧ ‧
  • 1876-1877 : Evert BUTTINGER ‧ ‧ bm.Zuidhorn
  • 1877-1879 : Johannes Jacobus CANNEGIETER ‧ ‧ bm.Ferwerderadeel
  • 1879-1895 : Albertus Petrus ter MEULEN ‧ x-1895 feb15 ‧ bm.Aduard-Bellingwolde
  • 1895-1911 : Simon Pompeus ter COCK ‧ c.1849-1911 jun11 ‧
  • 1911-1935 : Harm Pieter Herman WAALKENS ‧ 1867-1954 ‧
  • 1935-1946 : Hendrik WAALKENS ‧ 1897-1980 ‧
  • 1946-1952 : Berend NAUTA ‧ 1906-1988 ‧ bm.Harlingen
  • 1952-1962 : Theunis Pieter ZWART ‧ 1919-2006 ‧ bm.Leek
  • 1963-1966 : Jacob Paul BOERSMA ‧ ‧ raadslid Groningen-bm.Brouwershaven
  • 196x-1968 : Hendrikus Johannes EIJSINK ‧ 1929 ‧

► WILDERVANK

  • 1812-1838 : Tjaarda de COCK ‧ ‧
  • 1838-1874 : Hendrikus Johannes ENGELKES ‧ 1811-1874 ‧
  • 1874-1889 : Jan Melchior MEIHUIZEN ‧ 1813-1890 ‧
  • 1889-1894 : Eelze Alles KINGMA ‧ 1859-1935 ‧
  • 1894-1898 : Tjaarda de COCK BUNING ‧ ‧
  • 1899-1915 : Uge UGES ‧ ‧
  • 1915-1939 : Djurre Pieter TEENSTRA ‧ 1876-1939 ‧
  • 1939-1942 : Hendrik de WIT ‧ 1888-x ‧
  • 1943-1945 : Gerhardus HULZEBOS ‧ ‧
  • 1945-1946 : Hendrik de WIT ‧ 1888-x ‧ [http://nl.wikipedia.org/wiki/Hendrik_de_Wit_(politicus) ⌘]
  • 1947-1969 : Benjamin Pieter LIESE ‧ 1909-1985 ‧

► WINSCHOTEN

  • 1808-1836 : Eisso POST ‧ 1760-1855 ‧ 1808-1811:voorzitter raad ‧ maire-schout ‧
  • 1837-1854 : Herman Johan ENGELKENS ‧ 1797-1884 ‧
  • 1854-1866 : Gerardus Azings VENEMA ‧ c.1808-1873 ‧
  • 1866-1875 : Albert KOOPS Lzn ‧ ‧
  • 1875-1878 : Maurits Aernoud Diederik JOLLES ‧ 1847-1925 ‧
  • 1878-1885 : Wubbo POTT Azn ‧ ‧
  • 1885-1889 : Gerhardus van KREGTEN ‧ 1835-1913 ‧
  • 1889-1906 : Hillebrand Jacob WICHERS ‧ 1859-1920 ‧
  • 1906-1936 : Harbert Ido SCHÖNFELD ‧ 1861-1937 ‧
  • 1936-1942 : Alexander Jacobus ROMIJN ‧ ‧
  • 1942-1945 : Aalderikus Jacob DRENTH ‧ 1905-1973 ‧
  • 1945-1962 : Alexander Jacobus ROMIJN ‧ ‧
  • 1962-1971 : Auke de BOER ‧ 1918-2014 ‧
  • 1972-1979 : Gijsbert Johan te LOO ‧ 1928-2017 ‧
  • 1980-1986 : Ties Jan KOEK ‧ 1939-2014 ‧ bm.Nieuweschans-Rheden
  • 1986-1995 : Jacob Johan POSTMA ‧ 1932-2014 ‧
  • 1995-2009 : Janny Griet VLIETSTRA ‧ 1948 ‧
  • 2009-2010 : Pieter van der ZAAG ‧ 1940 ‧

► WINSUM

  • 1811-1816 : Jacobus Daniëls BOUER ‧ ‧
  • 1816-1830 : Stephanus Henderikus NUMAN ‧ c.1783-1830 ‧
  • 1831-1862 : Geuchien Bartelts HOPMA ‧ 1788-1869 ‧
  • 1862-1865 : Jasper GANDERHEIJDEN ‧ 1825-1906 ‧
  • 1865-1871 : Jan SCHEPEL Hzn. ‧ 1833-1909 ‧
  • 1872-1873 : Wijtze J. BEKKER ‧ ‧ bm.Bedum, Hennaarderadeel en Achtkarspelen
  • 1873-1878 : Hendrik Willem WIERDA ‧ 1808-1894 ‧
  • 1878-1918 : Enno WIERDA ‧ 1849-1921 ‧
  • 1918-1930 : Hendrik Barteld BROMMERSMA ‧ ‧
  • 1930-1937 : Joost Johannes Gerardus BOOT ‧ 1902-2002 ‧
  • 1937-1941 : Kier BOSCH ‧ 1908-1965 ‧
  • 1941-1945 : Reiner Willem KEISER ‧ 1903-1967 ‧ bm.Doesburg-Brummen
  • 1945-1965 : Kier BOSCH ‧ 1908-1965 ‧
  • 1965-1971 : Jacobus Pieter MIEDEMA ‧ 1934-1994 ‧
  • 1972-1978 : Hendrik Cornelis KLEEMANS ‧ 1936 ‧ bm.Kampen
  • 1978-1984 : Harm Jan Egbert BRUINS SLOT ‧ 1948 ‧
  • 1984-1988 : Jaap J. SPROS ‧ 1941 ‧
  • 1989-1990 : Frederik Hendrik von MEIJENFELDT ‧ 1919-2000 ‧
  • 1990-2004 : Adriaan Abraham DEES ‧ 1942 ‧
  • 2004-2004 : Joop R.A. BOERTJENS ‧ 1948 ‧
  • 2004-2008 : Yvonne P. van MASTRIGT ‧ 1965 ‧ bm.Hoogezand-Sappemeer
  • 2008-2008 : Jaap van DIJK ‧ 1939 ‧
  • 2008-anno : M.A.P. 'Rinus' MICHELS ‧ 1954 ‧
  • 2010-2011 : Pieter van der ZAAG ‧ 1940 ‧

► 't ZANDT

  • 1811-1814 : Ate ROUAAN ‧ ‧ deurwaarder ‧
  • 1814-1820 : Hindrik Helperi KIMM ‧ x-1820 apr13 ‧ vermoord na ruzie
  • 1820-1844 : Harm Cornelis EENKEMA ‧ 1772-1846 ‧
  • 1844-1856 : Enno Ebels CLEVERINGA ‧ 1801-1870 ‧
  • 1856-1863 : Anthonius LIJPHART ‧ 1828-1890 ‧ griffier Kantongerecht Winschoten
  • 1863-1876 : Herman Frederik DEEL ‧ ‧ bm.Avereest ‧ notaris in Slochteren ‧ & HOEKEMA
  • 1876-1886 : Tjalling Petrus TRESLING ‧ 1844-1906 ‧
  • 1886-1889 : Nicolaus Westendorp BOERMA ‧ 1830-1914 ‧ chirurgijn-vroedmeester ‧
  • 1889-1891 : Scato GOCKINGA ‧ 1851-1943 ‧
  • 1892-1896 : Jan Berends WESTERDIJK ‧ 1860-1934 ‧ bm.Uithuizermeeden ‧ lid Eerste Kamer ‧
  • 1896-1897 : Willem de SITTER ‧ 1869-1945 ‧
  • 1897-1901 : Pieter VENHUIZEN ‧ 1859-1915 ‧
  • 1902-1908 : Hendrik Albertus Reinold JONKERS ‧ ‧ bm.Klaaswaal-Numansdorp-Elburg-Ophemert
  • 1909-1933 : Luurt Harms COOLMAN ‧ 1865-1934 ‧ 1911:bouwopdracht Burgemeesterswoning ‧
  • 1933-1946 : Enno Ebels CLEVERINGA ‧ 1876-1947: verdronken in 't Zandstermaar ‧
  • 1946-1973 : Johan Anko TEENSTRA ‧ 1908-1995 ‧
  • 1973-1978 : Pieter Emo BRONS ‧ 1913-2003 ‧
  • 1978-1986 : Hendrik Arie van der MUNNIK ‧ 1938 ‧ bm.Bierum-Tholen
  • 1986-1990 : Willy Arendina Snoeck Henkemans-BRUIJNES ‧ 1939-2011 ‧

► ZUIDBROEK

  • 1811-1813 : Lucas Wichers WILDERVANCK ‧ 1772-1835 ‧
  • 1813-1825 : Eppe Edzes TONKES ‧ ‧
  • 1825-1855 : Eppo Harms BOER ‧ ‧
  • 1856-1877 : Rudolph Albert CLEVERINGA ‧ 1821-1903 ‧
  • 1877-1883 : Cornelius van BERESTEIJN ‧ c.1834-1894 ‧ bm.Stedum-Capelle a/d IJssel
  • 1883-1886 : Dirk Nicolaas WENTHOLT ‧ c.1857-x ‧ & Johanna Geertruida Greven
  • 1887-1894 : Sape Talma STHEEMAN ‧ 1854-1907 ‧
  • 1894-1897 : Hebbe HEBBES ‧ 1850-1931 ‧
  • 1897-1916 : Bernhard Wilhelm SIEMENS ‧ 1861-1917 ‧
  • 1916-1919 : Willem Fredrik TROMP MEESTERS ‧ 1887-1944 ‧ & Diederica Elisabeth Greven
  • 1919-1931 : Geert SNEL ‧ ‧
  • 1931-1943 : Harmannus Everardus BUURMA ‧ 1876-1950 ‧
  • 1943-1945 : Detmer ten HAVE jr. ‧ 1895-1974 ‧ bm.Muntendam
  • 1945-1961 : Leendert STEENHUIS ‧ 1896-1975 feb4 ‧ & Berendina Alina Westrup
  • 1961-1965 : Freerk TJABERINGS ‧ 1919-2001 ‧

► ZUIDHORN

  • 1808-1811 : Pieter BINDERVOET ‧ c.1769-1822 ‧
  • 1811-1811 : Hindrik JANS ‧ ‧
  • 1811-1813 : P. DRIESSEN ‧ ‧
  • 1813-1849 : Frans Izaäk ABRESCH ‧ 1783-1852 ‧
  • 1849-1851 : Hendrik Guichart ABRESCH ‧ 1812-1882 ‧
  • 1851-1852 : Roelof Antonius QUINTUS ‧ 1816-1894 ‧
  • 1852-1866 : Arnoldus GELDERMAN ‧ 1808-1867 ‧
  • 1867-1877 : Edsard Jacob GELDERMAN ‧ 1839-1889 ‧
  • 1877-1893 : Evert BUTTINGER ‧ 1823-1893 ‧
  • 1893-1896 : Jan Meinderts WIERINGA ‧ 1834-1896 ‧
  • 1896-1917 : Dirk Marten KRUISINGA ‧ 1855-1917 ‧
  • 1917-1934 : Gerrit de VRIES ‧ 1866-1945 ‧
  • 1935-1950 : Rudolph Albert CLEVERINGA ‧ 1885-1981 ‧
  • 1950-1969 : Albert Willem STRONKHORST ‧ 1912-1993 ‧
  • 1969-1976 : Haije SYBESMA ‧ 1938-2018 ‧
  • 1977-1984 : Dirk Jan van der ZAAG ‧ 1945 ‧ bm.Vriezenveen ‧
  • 1985-1990 : Adriaan Abraham DEES ‧ 1942 ‧
  • 1990-2003 : Leendert Jan KLAASSEN ‧ 1950 ‧ bm.Midwolda ‧
  • 2003-2011 : Egbertus FENNEMA ‧ 1944 ‧
  • 2011-2017 : L.K. 'Bert' SWART ‧ 1956-2017 ‧
  • 2017-anno : Grietje de Vries-LEGGEDOOR ‧ 1955 ‧