Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Burgemeesters in ZEELAND nl.

« Back to Projects Dashboard

Project Tags

view all

Profiles

  • Dimmen Lodder (1921 - 2008)
    1966-1970 : Burgemeester BORSSELE - Zeeland 1956-1970 : Burgemeester ELLEWOUTSDIJK - Zeeland 1956-1970 : Burgemeester DRIEWEGEN - Zeeland : Burgemeester 's-Gravendeel
  • Hans Heinrich Schuller (1908 - 1994)
    1936-1948 : Burgemeester SINT-MAARTENSDIJK - Zeeland 1946-1948 : Burgeemeester SCHERPENISSE - Zeeland 1948-1973 : Burgemeester MAARTENSDIJK - Utrecht
  • Petrus Johannes Keijzer (1905 - 1966)
    1933-1937 : Burgemeester WEMELDINGE - Zeeland 1937-1943 : Burgemeester GOEDEREEDE - Zuid-Holland 1943-1947 : Burgemeester SPIJKENISSE - Zuid-Holland 1947-1966 : Burgemeester PAPENDRECHT - Zuid-Ho...
  • Hendrik Joseph Maria Stieger (1922 - 2011)
    1952-1960 : Burgemeester HOEDEKENSKERKE - Zeeland 1960-1987 : Burgemeester DRUNEN - Noord-Brabant 1970-1971 : Burgemeester UDENHOUT - Noord-Brabant
  • Lodewijk Edouard Diederik Sebastiaan von Bönninghausen tot Herinckhave (1909 - 2005)
    1947-1959 : Burgemeester IJZENDIJKE - Zeeland 1959-1974 : Burgemeester TERHEIJDEN - Noord-Brabant
Politiek ‧ Bestuur ‧ Rechtspraak

BURGEMEESTERS ~ SCHEPENEN ‧ prov ZEELAND-NLD ‧ 1851-heden ‧

Voor Nederlandse burgemeesters van andere provincie zoekt u in Burgemeesters INGroningen nl.FrieslandDrentheOverijssel • FLEVOLAND nl. • GelderlandNoord-Holland • ceZuid-HollandZeelandNoord-BrabantLimburg • Weet U slechts dat het door u beheerde profiel wel burgemeester was, maar niet waar? Gebruik dan het project • Burgemeesters in de familie om het te parkeren totdat die persoon exacter te plaatsen is. Voor diverse grote steden bestaan inmiddels aparte projectpagina's, die U vindt met de aanduiding : Burgemeesters VAN … bijvoorbeeld: Amsterdam, Middelburg, Vlissingen... etc.
Nota BENE ! In Nederland is de bestuurlijke indeling in de loop der tijden soms drastisch gewijzigd mede als gevolg van wets-wijzigingen 'gemeentelijke herindeling'. Gemeente-namen kunnen nu van wijken of stads-delen blijken te zijn. Anno 2012 telt Zeeland c.381.500 inwoners en 13 burgemeesters-posten.
De topografie van de provincie Zeeland kende -van ooit tot toen- onder-verdeling naar 'regio's'. Bovendien is de samenhang tussen de diverse bevolkings-gemeenschappen sociologisch sterk beinvloed door de 'schier-eilanden-structuur' van dit deel van de 'Lage Landen'. De Zeeuwsche eilanden kregen door de DELTA-werken steeds vaker directe verbindingen met het 'vaste land' en werden zo ook beter bereikbaar.

⚑ : zie ook lijst Ontrouw & Zuivering

▶ AAGTEKERKE

▶ AARDENBURG

▶ ARNEMUIDEN

▶ AXEL

Krachtens 'de Unie van Neusen, Axel en Biervliet' 1590-1794 was de burgemeester van Axel tevens burgemeester van Neusen, Biervliet en omliggend gebied. Als iemand uit Axel burgemeester was, dan was iemand uit (Ter)Neusen voorschepen (1e wethouder?) en omgekeerd. Biervliet was lid van de Unie van 1590 tot 1643.

  • 1588- : Peter de BRUYNE ‧ ‧
  • 1591- : Laurens de MUELENAER ‧ ‧
  • 1593- : Jan SERLIPPENS ‧ ‧
1594-1600 : twee burgemeesters
  • 1594 : Willem de MAKERE + Cornelis GOVAERT ‧
  • 1595 : Mathijs van DOORNE + Jan SERLIPPENS ‧
  • 1596 : Nicolaes AERNOUTS + Maillaert LIEBAERT ‧
  • 1598 : onbekend
  • 1599 : Pieter de BRUYNE + Jacob VERNACHT
  • 1600~1605~1607~1609~1611~1615 : Nicolaes AERNOUTS ‧
  • 1602 : Jan SERLIPPENS ‧
  • 1604 : Cornelis GOVAERT ‧
  • 1606 : Passchier de VRIENT ‧
  • 1608 : Maillaert LIEBAERT ‧
  • 1610+1612 : Jan SERLIPPENS ‧
  • 1613~1617~1619~1621~1623~1625~1627~1629~1631~1633~1635~1637~1639~1641~1643 : Jan de CRAUWELAER ‧
  • 1614 : Passchier de VRIENDT ‧
  • 1616 : Jan BOEL ‧
  • 1618+1620 : Passchier de VRIENDT ‧
  • 1622 : Maillaert LIEBAERT ‧
  • 1624 : Joos COMBLET ‧
  • 1626 : Jan BOEL ‧
  • 1628 : Matheus DASSEVAEL ‧
  • 1630 : Maillaert LIEBAERT ‧
  • 1632 : Jan BOEL ‧
  • 1634 : Daniël de WISPELAER ‧
  • 1636+1638 : Pieter DASSEVAEL ‧
  • 1640 : Daniël de WISPELAER ‧
  • 1642+1644 : Joos COMBLET ‧
  • 1645 : Reijnier MUIJTTE ‧ ‧
  • 1646 : Paulus Geleijns DECKER ‧
  • 1647 : Johannes CLAUS ‧
  • 1648 : Paulus Geleijnsen DECKER ‧
  • 1649 : Johannes CLAUS ‧
  • 1650 : Pieter DASSEVAEL ‧
  • 1651 : Johannes CLAUS ‧
  • 1652 : Pieter DASSEVAEL ‧
  • 1653 : Paulus de CRAUWELAER ‧
  • 1654 : Johan PIRON ‧
  • 1655~1657/ 1661/ 1665/ 1667/ 1669/ 1671/ 1672/ 1673  Paulus de CRAUWELAER ‧
  • 1656 : Paulus Geleijns DECKER ‧
  • 1658 : Johan PIRON ‧
  • 1659 : Johannes CLAUS ‧
  • 1660 : Guijllame BOVIE ‧
  • 1662 : Johan PIRON ‧
  • 1663 : Johannes CLAUS ‧
  • 1664 : Pieter DASSEVAEL ‧
  • 1666 : Paulus Geleijnsen DECKER ‧
  • 1668 : Pieter DASSEVAEL ‧
  • 1670+1674 : Paulus Geleijnsen DECKER ‧
  • 1675 : Isaäc de RIDDER ‧
  • 1676~1680~1694~1696~1698~1699~1701~1703~1707~1709 : Adriaen LAMMENS 
  • 1677 : Paulus Geleijnsen DECKER ‧
  • 1678~1682~1684~1686~1688~1690~1692 : Jan de CRAUWELAER-II
  • 1679 : Isaäc de RIDDER ‧
  • 1681 : Cornelis ROELS ‧
  • 1683 : Johan de LANGE ‧
  • 1685 : Adriaan DECKER ‧
  • 1687 : Harmanus de CRAUWELAER ‧
  • 1689 : Pieter BORRENDAMME ‧
  • 1691~1693~1695~1697~1700~1702~1704~1706 : Jacobus Willemsen VERSTERRE
  • 1705 : Abraham BENTLE ‧
  • 1708~1710~1712~1718~1722~1726~1728~1734~1738~1740~1742~1744 : Paulus BISCOP
  • 1711 : Jacob de LOZANNE ‧
  • 1713~1717~1719~1721~1725~1727~1729~1731~1733~1735 : Matthijs LAMMENS
  • 1714 : Andries van der POEST ‧
  • 1715 : Jacob de LOZANNE ‧
  • 1716- : Andries van der POEST ‧
  • 1720 : Andries van der POEST ‧
  • 1723 : Jan de VASSIJ ‧
  • 1724 : Andries van der POEST ‧
  • 1730-1736 : Guilliaem Alvarez de JONGE ‧
  • 1737-1740 : Hendrik van GENEE ‧
  • 1741-1746 : Hendrik de SMIDT ‧
  • 1746 : Dirk van BRONKHORST ‧
  • 1747-1749 : onbekend
  • 1750 : Jan van CAMPENHOUT ‧ ‧ + Guilliaem Alvarez de JONGE ‧
  • 1751 : Hendrik de SMIDT ‧
Na 1751 wordt de burgemeester voor 2 jaar benoemd
  • 1753-1755 : Guilliaem Alvarez de JONGE ‧
  • 1755-1757 : Cornelis van CAMPENHOUT ‧
  • 1757-1759 : Pieter KLAASSEN ‧
  • 1759-1761 : Cornelis van CAMPENHOUT ‧
  • 1761-1763 : Guilliaem Alvarez de JONGE ‧
  • 1763-1765 : Cornelis van CAMPENHOUT ‧
  • 1765-1767 : Guilliaem Alvarez de JONGE ‧
  • 1767-1769 : Levinus HOELANDS ‧
  • 1769-1771 : Michiel SCHEELE ‧
  • 1771-1773 : Levinus HOELANDS ‧
  • 1773-1775 : Michiel SCHEELE ‧
  • 1775~1779~1783~1787 : Josias PAULUS ‧ 1727-1813 ‧                                                                   
  • 1777 : Jacobus VERLINDE
  • 1781 : Jacobus VERLINDE
  • 1785~1789~1791~1793 : Pieter Alvarez de JONGE
FRANSE tijd - einde Unie van Neusen en Axel

▶ BAARLAND

▶ BATH

  • 1816-1829 : Huibrecht GOOSSEN ‧ c.1764-1828 ‧
  • 1832-1836 : Cornelis DRONKERS ‧ ● ‧
  • 1836-1842 : Adriaan CORNELISSE ‧ c.1802-1842 ‧
  • 1842-1845 : Cent/Sent DRONKERS ‧ 23feb 1779-1845 ‧
  • 1846-1853 : Dirk JANSEN ‧ ‧
  • 1853-1878 : David WINDHORST ‧ 1812-1882 ‧

▶ BIERVLIET

▶ BIGGEKERKE

▶ BOMMENEDE en BLOOIS

▶ BOSCHKAPELLE

▶ BORSSELE ~ BORSELE

▶ BRESKENS

▶ BROUWERSHAVEN

Brouwershaven in 1961 samengevoegd met Dreischor, Noordgouwe, Zonnemaire en deel van Duivendijke tot nieuwe gem. Brouwershaven. Sinds gem. herindeling jan. 1997 deel van gemeente Schouwen-Duiveland.

▶ BRUINISSE

▶ BURGH

▶ CADZAND

▶ CLINGE

▶ COLIJNSPLAAT

▶ DEN BOMMEL ==>ZUID-HOLLAND !!

▶ DOMBURG

▶ DREISCHOR

▶ DRIEWEGEN

▶ DUIVENDIJKE

▶ DUIVELAND

▶ EEDE

▶ ELKERZEE

▶ ELLEMEET

▶ ELLEWOUTSDIJK

▶ GAPINGE

▶ GOES

▶ GRAAUW en LANGENDAM

▶ 's-GRAVENPOLDER

▶ GRIJPSKERKE

▶ GROEDE

▶ HAAMSTEDE

▶ 's-HEER ABTSKERKE

▶ 's-HEER ARENDSKERKE

▶ 's-HEER HENDRIKSKINDEREN c.a.

▶ 's-HEERENHOEK

▶ HEILLE

▶ HEINKENSZAND

▶ HENGSTDIJK

▶ HOEDEKENSKERKE

▶ HOEK

▶ HONTENISSE

▶ HOOFDPLAAT

▶ HULST

▶ IJZENDIJKE

▶ KAPELLE

  • 1829-1829 : Jacob ROTTIER ‧ 1772-1829 ‧
  • 1829-1872 : Jan van DUINE ‧ c.1790 -1872 ‧
  • 1873-1919 : Paulus Johan van der MANDERE ‧ 1844-1921 ‧
  • 1919-1945 : Willem BIERENS ‧1888-x ‧
  • 1946-1978 : Hubertus Gerard van SUIJLEKOM ‧ 1914-1997 ‧
  • 1979-1986 : Gerrit HUITSING ‧ Groningen c.1928-2014 ‧ zv.Eize H. -agent v.politie- & Hiltje BOS - huw. Annechien BRUINIUS -
  • 1986-1995 : Jan van BOMMEL ‧ 1934-2015 ‧ & Gre den Hartog
  • 1995-2002 : Gert C. de GROOT ‧ 1942 ‧
  • 2002-2010 : Siebe W.G.M. KRAMER ‧ Goes 06-jan 1947 ‧
  • 2011-2017 : Anton B. STAPELKAMP ‧ 's-Gravenhage 12-okt 1961 ‧
  • 2018-anno : Hubertus Boudewijn HIELTJES ‧ 1965 ‧
  • wanneer : Willy van MUNSTER ‧ ‧

▶ KATS

▶ KATTENDIJKE c.a.

▶ KERKWERVE


▶ KLEVERSKERKE

▶ KLOETINGE

▶ KOEWACHT

▶ KORTGENE

▶ KOUDEKERKE

▶ KRABBENDIJKE c.a.

▶ KRUININGEN

▶ MARIEKERKE

▶ MELISKERKE en MARIEKERKE

▶ Zie: MIDDELBURG

aanvulling:

  • wanneer : Ellen de JONG ‧ x ‧ PvdA ‧
  • 17xx-1811 : Jan Johannes LEIJDEKKER de BRUIJN ‧ c.1751-1811 ‧ maire - & Jeanne Marie HUIJSMAN

▶ MIDDENSCHOUWEN

▶ NIEUW- en SINT JOOSLAND

▶ NIEUWERKERK

▶ NIEUWVLIET

▶ NISSE

▶ NOORD-BEVELAND

  • wanneer : Piet WIBAUT ‧ ‧
  • 1995-2001 : Marinus Leendert EVERAERS ‧ 1946 ‧
  • 2001-2008 : Cornelis Johannes van LIERE ‧ 1948 ‧
  • 2008-2014 : Hendrik van KOOTEN ‧ 1961 ‧ bm.Maasdriel
  • 2014-2015 : Marcel A, FRÄNZEL ‧ 1960 ‧
  • 2015-2018 : Marcel J.A. DELHEZ ‧ 1967 ‧
  • 2018-anno : A.M. 'Letty' Demmers-van der GEEST ‧ 1952 ‧

▶ NOORDGOUWE

▶ NOORDWELLE

▶ OOST- en WEST-SOUBURG

▶ OOSTBURG

▶ OOSTERLAND

▶ OOSTKAPELLE

▶ OSSENISSE

▶ OUDELANDE

▶ OUD-VOSSEMEER

▶ OUWERKERK

▶ OVERSLAG

▶ OVEZANDE

▶ PHILIPPINE

▶ POORTVLIET

▶ REIMERSWAAL

  • wanneer : Marniks SIMONIS ‧ x ‧
  • 1970-1976 : Cornelis PIJL HOGEWEG ‧ 1929-2019 ‧
  • 1977-1986 : Huib BOER ‧ 1938-1994 ‧
  • 1987-2005 : Anthony VERBREE ‧ 1946 ‧
  • 2005-2016 : Aeilt Jan HUISMAN ‧ 1949 ‧
  • 2016-2017 : Pieter Adrianus ZOON ‧ 1949 ‧
  • 2017-anno : José S. van EGMOND ‧ 1968 ‧

▶ RENESSE

▶ RETRANCHEMENT

▶ RILLAND

  • 1817-1827 : Anthony BUTIJN ‧ ‧ schout/burgemeester
  • 1827-1853 : Jan de JAGER ‧ 1795-1869 ‧
  • 1853-1878 : David WINDHORST ‧ 1812-1882 ‧

▶ RILLAND-BATH

▶ RITTHEM

▶ SAS van GENT

▶ SCHERPENISSE

▶ SCHOONDIJKE

▶ SCHORE en VLAKE

▶ SEROOSKERKE = Walcheren

▶ SEROOSKERKE = Schouwen

▶ SCHOUWEN-DUIVELAND

▶ SINT ANNA TER MUIDEN

▶ SINT ANNALAND

▶ SINT JANSTEEN

  • 17xx-1803 : Jean VEREECKE ‧ c.1742-1803 ‧ maire
  • 18xx-1844 : Pieter Jacobus BADTS ‧ ‧
  • 1844-1856 : Johannes Baptiste de RIJCKE ‧ 1799-1855 ‧
  • 1856-1877 : Norbertus Bernardus IJSEBAERT ‧ c1807-1877 ‧
  • 1877-1889 : Augustus IJSEBAERT ‧ c.1841-1889 ‧
  • 1889-1930 : Camillus IJSEBAERT ‧ c.1856-1930 ‧
  • 1930-1953 : Prudentus Hubertus GEIRNAERDT ‧ 1888-1962 ‧
  • 1953-1970 : Jan I.M. REUSER ‧ 1917-1990 ‧ bm.Sevenum

▶ SINT KRUIS

▶ SINT LAURENS

▶ SINT MAARTENSDIJK

▶ SINT PHILIPSLAND

  • : Machiel MOL ‧ 1749-1827 ‧
  • 1837-x : Marinus DORST ‧ 1767-1853 ‧
  • 1852-1855 : Bastiaan Abraham KRAMER ‧ 1795-1884 ‧
  • 18xx-1863 : Willem Frederik del CAMPO ‧ 1801-1879 ‧
  • 1863-1869 : Jan Willem del CAMPO ‧ 1834-x ‧
  • 1869-1870 : J. van DIJK ‧ ‧
  • 1870-1876 : Friedrich Wilhelm Samuel van STAEDEL ‧ 1815-x ‧
  • 1876-1882? : A. de ROOIJ ‧ ‧
  • 1882-1900 : J.J. GEENSE ‧ ‧ Jan Jacobus ?
  • 1900-1917 : W.C. van der SLEYDEN ‧ ‧ Willem Cornelis ?
  • 1917-1926 : Lambertus NILANT ‧ 1865-x ‧
  • 1927-1946 : Hanton Pieter KLEPPE ‧ 1887-x ‧
  • 1946-1966 : Leendert Jan de JONGE ‧ 1900-1986 ‧
  • 1966-1972 : Gerard van VELZEN ‧ 1930 ‧
  • 1973-1981 : Gerrit van den BERG ‧ 1935 ‧
  • 1981-1993 : Theodorus Adrianus VOGEL ‧ 1928 ‧
  • 1993-1995 : Anthony -ton- VERBREE ‧ 1946 ‧

▶ SIRJANSLAND

▶ SLUIS

▶ STAVENISSE

▶ STOPPELDIJK

▶ TERNEUZEN

  • 1795 : Pieter ALVAREZ ‧ x ‧
  • 1796 : A. de la FONTAINE ‧ ‧
  • 1797 : P. VERMEULEN ‧ ‧
  • 1799 : Pieter LEYS ‧ ‧
  • 1800 : G. de ZEEUW ‧ ‧
  • 1801 : P. VERMEULEN ‧ ‧
  • 1802-1807 : Hendrik DREGMANS ‧ c.1756-1807 ‧
  • 1807-1813 : Jan van LAARE ‧ ‧
  • 1814-1814 : J. KLAASEN ‧ ‧
  • 1815-1818 : A. de la FONTAINE ‧ ‧
  • 1819-1851 : Pieter Willem STEENKAMP ‧ 1791-1861 ‧
  • 1853-1865 : Johannes Pieter DRONKERS ‧ 1824-1896 ‧
  • 1865-1865 : Arnold Cornelis Gerardus Eliza Lukas BOLS ‧ c.1821-1865 ‧
  • 1865-1899 : Johan Adriaan van BOVEN ‧ 1832-1898 ‧
  • 1899-1911 : Johan Adam Pieter GEILL ‧ 1851-1912 ‧
  • 1912-1936 : Johannes HUIZINGA ‧ 1867-1946 ‧
  • 1936-1941 : Pieter Helenus Wigbold Floris van TELLEGEN ‧ 1895-x ‧
  • 1943-194x : G.H. KLOMP ‧ x ‧ ⚑
  • 194x-194x : C.A. VERLINDE ‧ ● ‧ Cornelis Andries ??
  • 1945-1960 : Pieter Helenus Wigbold Floris van TELLEGEN ‧ 1895-x ‧
  • 1960-1966 : Hedzer RIJPSTRA ‧ 1919-2011 ‧
  • 1966-1976 : Johannes Christoffel ASCHOFF ‧ 1916-1981 ‧
  • 1976-1989 : Carolus OCKELOEN ‧ 1924 ‧
  • 1989-2003 : Ronny Cerille Elodie BARBÉ ‧ 1941-2018 ‧
  • 2003-anno : Jan Arend Hendrik LONINK ‧ 1951 ‧
  • wanneer : Victor van BEEK ‧ ‧

▶ THOLEN

▶ VALKENISSE

▶ VEERE

VLISSINGEN

ZIE project-paragraaf

▶ VOGELWAARDE

▶ VROUWENPOLDER

▶ WAARDE

▶ WATERLANDKERKJE

▶ WEMELDINGE

▶ WESTDORPE

  • 1617-16xx : Janse CRAUWELAER ‧ ‧
  • 1668-16xx : Lucas ANDRIES ‧ ‧
  • 1682-16xx : Andries ALBREGT ‧ ‧
  • 1695-17xx : Adr. van WIEMEERSCH ‧ ‧
  • 1700-17xx : Laurentius~Laurens de MEIJER ‧ 1674-1722 ‧ heerlijkheid Westdorpe ‧
  • 17xx-17xx : Pieter VINCKE ‧ ‧
  • 1720-17xx : Laurens de MEIJER ‧ ‧
  • 1722-17xx : Michiel van WIEMEERSCH ‧ ‧
  • 1726-17xx : Pieter VINCKE ‧ ‧
  • 1727-17xx : Jan HAMERLYNCK ‧ ‧
  • 1731-17xx : Pieter van der RAEDE ‧ ‧
  • 1734-17xx : Pieter de JONGHE ‧ ‧
  • 1746-17xx : Jan HAMERLINCK ‧ ‧
  • 1759-17xx : Ludovicus STEPPE ‧ ‧
  • 1795-1797 : Johannes HUIJSMAN ‧ c.1740-1798 ‧
  • 1797-1798 : Laurentius de MUL ‧ c.1760-1821 ‧ & Maria Judoca STEUR
  • 1798-1799 : Pieter Jacobus de JONGHE ‧ 1746-1808 ‧
  • 1799-1800 : Jan Francies DAELMAN ‧ 1741-1811 ‧
  • 1800-1807 : Ludovicus Bernardus GOETHALS ‧ c.1764-1837 ‧
  • 1808-1812 : Lucas ANTHONIUS ‧ x-na.1814 ‧
  • 1813-1825 : Ludovicus Bernardus GOETHALS ‧ c.1764-1837 ‧
  • 1826-1841 : Jacobus Adrianus PATEER ‧ c.1772-1847 ‧
  • 1841-1884 : Norbertus KERCKHAERT ‧ 1809-1884 ‧
  • 1884-1914 : Camille van WAES ‧1839-1925 ‧
  • 1914-1923 : Honore Joseph van WAES ‧ 1873-1923 ‧
  • 1923-1936 : Frits Antoine HENDRIKSE ‧ 1897-x ‧
  • 1936-1943 : Camille Joseph van HOOTEGEM ‧ 1902-1978 ‧
  • 1943-1944 : Eduardus KALLE ‧ 1894-1969 ‧ ⚑
  • 1944-1946 : Camille Joseph van HOOTEGEM ‧ 1902-1978 ‧
  • 1946-1970 : Gérard Honore Eugene Marie van WAES ‧ 1913-2009 ‧

▶ WESTERSCHOUWEN

▶ WESTKAPELLE

▶ WISSENKERKE

▶ WOLPHAARTSDIJK

▶ YERSEKE

▶ ZAAMSLAG

▶ ZIERIKZEE

▶ ZONNEMAIRE

▶ ZOUTELANDE

▶ ZUIDDORPE

▶ ZUIDZANDE

ZEEUWSCHE Burgemeesters ‧

BRON : o.a. Zeeuwsche Burgemeesters 1850-1855 ‧ en overlijdensakten Zeeuwsch Archief

▂▂▂▂▂A▂▂▂▂▂

  • Johannis ADRIAANSE ‧ c.1776-1846 Zoutelande ‧ Y:bm.ZL ‧

─────al─────

▂▂▂▂▂B▂▂▂▂▂

  • Ingel BAAIJENS ‧ c.1767-1828 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Cornelis Jacobus BAARS ‧ 1809-1867 ‧ 1853-1867:bm.Arnemuiden: ‧ 1853-1857:bm.Kleverskerke ‧
  • Cornelis Daniel BAARS ‧ 1776-1849 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jacobus Cornelis BAARS ‧ 1809-1867 ‧ 1853-1867:bm.Arnemuiden ‧
  • Pieter Augustinus BAART ‧ c.1847-1915 Graauw en Langendam ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Evert BAERENDS ‧ c.1937-1985 Tholen ‧ Y:bm.ZL ‧

───────bar───────

───────bat───────

  • Johannes Louis Isaac de BATS ‧ c.1847-1906 Biervliet ‧ Y:bm.ZL ‧

─────be─────

  • Johan Jacob BECKER ‧ c.1774-1836 Vlissingen ‧ Y:bm.Vlissingen
  • Abraham BECU ‧ c.1791-1840 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Dolphing BEKAAR ‧ 1799-1888 ‧ 1853:bm.Hoofdplaat: ‧ 1853:bm.IJzendijke ‧ 1857:bm.Biervliet ‧
  • Johannes Bendictus BEKAAR ‧ 1790-1871 ‧ 1835-1852:bm.Sluis ‧

───────ben───────

───────ber───────

  • Wouter van den BERG ‧ c.1887-1970 Bruinisse ‧ Y:bm.ZL ‧

─────bi─────

  • Abraham Johannis BIERENS ‧ 1815-1906 ‧ 1851-1892:bm.Sint Annaland ‧
  • Cornelis Gerrit BIJLEVELD ‧ ‧ Y:bm.ZL ‧ & Cornelia Christoffelina Anna van GOETHEM ‧ c.1772-1820 28-nov Middelburg ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Hubert Marinus van der BILT ‧ c.1780-1842 Kloetinge ‧ Y:bm.ZL ‧

─────bl─────

  • Martinus Pieter BLAAUEBEEN ‧ 1798-1879 Goes ‧ 1852-1879:bm.Goes ‧
  • Andries BLANKERT ‧ c.1781-1835 Sluis ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Pieter de BLIECK ‧ 1766-1851 Boschkapelle ‧ 1817-1851:bm.Boschkapelle ‧
  • Adriaan BLIEK ‧ 1800-1875 ‧ 1852:bm.Nieuw- en Sint Joosland ‧
  • Jacob~Jacques BLINDENBACH ‧ 1809-1887 ‧ 1850:bm.Aardenburg ‧
  • Adriaan BLOK ‧ c.1756-1827 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Frans BLOK ‧ 1889-1941 ‧ Y:bm.ZL ‧

─────bo─────

  • Johan BODDAERT ‧ c.1762-1828 Veere ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Frederik Willem Jan den BOER ‧ c.1762-1817 Zierikzee ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jannis du BOIS ‧ 1783-1870 ‧ Y:bm.Nieuwvliet: 1843-1853 ‧
  • Aagje BOKMA ‧ c.1899-1985 Ede ‧ Y:bm.Grijpskerke
  • Cornelis de BOKX ‧ c.1823-1895 Zaamslag ‧ Y:bm.ZL ‧
  • David BOLIER ‧ 1827-1888 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Cornelis David BOLIER ‧ c.1861-1905 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Cornelis Marinus BOLLE ‧ 1823-1881 ‧ 1854-1881:bm.Burgh ‧ Y:bm.Haamstede ‧ w:1854-1881 ‧
  • Lieven Leendert BOLLE ‧ 1817-1854 ‧ 1848:bm.Burgh ‧ 1853:bm.Haamstede ‧

───────boog───────

  • Justus Elisa BOOGAARD ‧ Gravenhage c.1883-1917 Vlissingen ‧ Y:bm.sluis ‧
  • François Marinus BOOGAARD ‧ c.1888-1976 Bergen op Zoom ‧ Y:bm.St.Annaland ‧
  • Domis BOOGERD ‧ c.1754-1834 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Leendert Cornelis BOOGERD ‧ c.1838-1892 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Marinus BOOGERD ‧ 1794-1873 ‧ 1841:bm.Kerkwerve ‧
  • Antheunis BOOGERT ‧ 1797-1879 ‧ 1850:bm.Arnemuiden ‧

───────book───────

  • Francois BOOKELAAR ‧ c.1831-1805 St Anna ter Muiden ‧ loco-bm ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Johan BOREEL ‧ x-1673 06-apr Middelburg ‧ Y:bm.ZL
  • Johannes van den BOS ‧ Bruinisse 1915-1992 Tholen ‧ Y:bm.ZL ‧

───────bos───────

  • Jan BOSSELAAR ‧ apr 1888-1970 Aagtekerke ‧ Y:bm.Aagtekerke ‧
  • Lein BOSSELAAR ‧ c.1841-1917 ‧ Y:bm.ZL ‧

─────br─────

───────broe───────

  • Jacobus van den BROECKE ‧ Aardenburg c.1724-1791 Aardenburg ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Mattheus Elias van den BROECKE ‧ c.1811-1891 ‧ Y:bm.Aardenburg ? ‧
  • Willem van den BROEKE ‧ Domburg c.1826-1880 Aken-DEU ‧ Y:bm.ZL ‧

───────bru───────

  • Wilhelm van der BRUCKEN ‧ Middelburg c.1827-1880 Aken-DEU ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Pieter BRUGGEMAN ‧ Baarland c.1871-1935 Baarland ‧ Y:bm.Oudelande? ‧
  • Abraham BRUIJNOOGE ‧ 1797-1870 ‧ 1846-1853:bm.Waterlandkerkje ‧
  • Adriaan Joachim de BRUIJN ‧ Vrijhoeven-Cappel c.1890-1953 Renesse ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Matthieu de BRUIJNE ‧ St Anna ter Muiden c.1760-1812 Sluis ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Pieter de BRUIJNE ‧ St Anna ter Muiden 1806-1879 St Anna ter Muiden ‧ 1838-1853:bm.St Anna ter Muiden ‧

─────bu─────

  • J.C. BURGH van HOORN ‧ x-1786 00-mrt Vlissingen ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Michiel Karel Johan van der BURGHT van LICHTENBERGH ‧ Tholen c.1762-1825 Tholen ‧ Y:bm.ZL ‧

───────fam. BUTEUX───────

  • Johan Pieter Idus BUTEUX ‧ 1828-1900 ‧ 1854:bm.'s-Heer Arendskerke ‧ 1854:bm.'s-Heer Hendrikskinderen c.a. ‧ 1856:bm.Heinkenszand ‧ 1857:bm.'s-Heer Abtskerke ‧
  • Pieter Idus BUTEUX ‧ 1793-1873 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Pieter Jacobus BUTEUX ‧ x ‧ Y:bm.'s-Heer Abtskerke ‧
  • Pieter Jan BUTEUX ‧ c.1793-x ‧ Y:bm.Heinkenszand ? ‧
  • Pieter Schelto BUTEUX ‧ 1865-1935 ‧ Y:bm.Zoutelande ‧ 1893:bm.Souburg ‧

───────buti───────

  • Anthonij BUTIJN ‧ 's-Heer Abtskerke c.1771-1827 Rilland en Maire ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Abraham Willem van BUUREN ‧ Opperdoes c.1856-1905 Brouwershaven ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Pieter Jacobus BUYCK ‧ 1809-1896 ‧ Y:bm.Eede: 1853-1891 ‧ Y:bm.ZL ‧

─────by─────

▂▂▂▂▂C▂▂▂▂▂

  • Cornelis CABOORT ‧ 1842-1889 ‧ Y:bm.Kloetinge ‧
  • Corn.s CAEN ‧ x-1795 Vlissingen 14-jan ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Godefridus Wilhelmus CALLENFELS ‧ c.1755-1822 ‧ medisch doctro Y:bm.ZL ‧
  • Jacob Willem CALLENFELS ‧ 1792-1882 ‧ 1849:bm.Vlissingen ‧
  • Hendrik Anthonij CALLENFELS ‧ 1791-1860 ‧ c.1844:bm.ZL ‧
  • Franciscus Johannes CALLEWAART ‧ c.1783-1856 IJzendijke ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Ferdinandus Josephus van CAMPEN ‧ c.1875-1937 Hulst ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Pieter Augustinus van CAMPEN ‧ c.1864-1924 Graauw en Langendam ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jan van CAMPENHOUT ‧ x-1747 Middelburg 22-dec ‧ Y:bm.Axel ‧ & Angenieta LUGHTEN ‧ x-1747
  • Jean Louis de CASEMBROOT ‧ 1818-1886 ‧ Y:1853bm.Sint Maartensdijk ‧
  • Samuel Otto de CASEMBROOT ‧ c.1777-1839 Sint Maartensdijk ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Clement van CASTEELE ‧ c.1698-1757 ‧ Y:bm.Oostburg ‧
  • Pieter Adriaan CATSHOEK ‧ c.1803-1832 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Bonifacius Christiaan CAU ‧ 1818-1882 ‧ 1854:bm.Zierikzee ‧

─────ci─────

─────cl─────

  • Carel de CLERCQ ‧ Midelburg c.1678-1716 begr.kerkOostburg ‧ Y:bm.Oostburg ‧ & Susanna de CAMMER ‧
  • Johannes van der Lek de CLERCQ ‧ 1769-1828 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Pieter Jacob CLIJVER ‧ c.1743-1819 Vlissingen ‧ Y:bm.Vlissingen ‧ & Johanna de RUIJTER x-1793 Vlissingen - LID PS.

─────co─────

  • Karel Jan Andre Guijon COLLOT d'Escurij ‧ c.1859-1929 Hontenisse ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Adriaan CORNELISSE ‧ c.1802-1842 Fort Bath en Bath ‧ Y:bm.ZL ‧

─────cr─────

▂▂▂▂▂D▂▂▂▂▂

─────de─────

  • Constantinus Franciskus de DECKERE ‧ c.1856-1926 Clinge ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Willem DECKERS ‧ c.1770-1848 Heille ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Abraham DEES ‧ 1777-1851 ‧ 1837:bm.Zaamslag ‧

─────dh─────

  • Joannes Franciscus DHONDT ‧ c.1823-1904 Eede ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Johannes Bernardus DHOOGE ‧ c.1825-1899 Philippine ‧ Y:bm.ZL ‧

─────di─────

  • Marinus Cornelis de DIE ‧ c.1814-1878 Sint Kruis ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Cijrillus Petrus Joannes DIERICK ‧ c.1846-1914 Koewacht ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Franciscus Antonius~Francies Antony DIERICK ‧ 1773-1858 ‧ 1814:bm.Overslag ‧
  • Petrus Franciscus DIERICK ‧ c.1818-1877 Koewacht ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Staas Hubertus van DIGGELEN ‧ 1803-1858 ‧ 1848:bm.Axel ‧
  • Adriaan DINGEMANSE ‧ 1779-1847 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Adriaan DIRCKX ‧ c.1796-1835 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Anthonie Ewout van DISHOECK ‧ x-1793 Vlissingen 12 jul ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Johannes van DIXHOORN ‧ 1782-1860 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Leendert van DIXHOORN ‧ 1818-1886 ‧ Y:bm.ZL ‧

─────do─────

─────dr─────

  • Jan Lambertus DREGMANS ‧ Hoek 1900-x ‧ 1935:bm.Koudekerke ‧
  • Johannis DRIJDIJK ‧ c.1773-1827 Oudelande ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jacob DRONKERS ‧ ‧ 1812:adj.bm.Forth Bath ‧
  • Sent DRONKERS ‧ c.1780-1845 Fort Bath en Bath ‧ Y:bm.X ‧
  • Willem DRONKERS ‧ c.1875-1939 Poortvliet ‧ Y:bm.ZL ‧

─────du─────

  • Wilhelmus van DUUREN ‧ c.1764-1823 Vlissingen ‧ Y:bm.ZL ‧ LID PS ‧

▂▂▂▂▂E▂▂▂▂▂

  • Hubertus Johannes van ECK ‧ 1818-1876 Axel ‧ 1853:bm.Axel ‧

─────es─────

  • Jan Francies van ESBROECK ‧ c.1813-1872 Hengstdijk 19 mei ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Cornelis van ESBROEK ‧ 1780-1858 ‧ Y:bm.Stoppeldijk: 1849 ‧

─────ev─────

  • Pieter EVERSDIJK ‧ 1761-1831 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Hendrik Pieter EVERWIJN ‧ c.1915-1988 Burgh-Haamstede 08 jan ‧ Y:bm.Zuidzande ‧ Y:bm.Westerschouwen ‧

▂▂▂▂▂F▂▂▂▂▂

─────fa─────

  • Kaeso FABIUS ‧ 1908-1986 ‧ c.1936:bm.Oostkapelle ‧ 1947:bm.Wisch ‧ 1952:bm.DeBilt ‧

─────fe─────

  • Meine FERNHOUT ‧ c.1885-1977 16-jun Bussum ‧ Y:bm.ZL ‧

─────fo─────

─────fr─────

▂▂▂▂▂G▂▂▂▂▂

─────ge─────

  • Adriaan van GEELKERKEN ‧ c.1780-1846 13-apr Groede ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Johan Adam Pieter GEILL ‧ 1851-1912 ‧ 1899:bm.Terneuzen ‧
  • Prudentus Hubertus GEIRNAERDT ‧ 1888-1962 22-dec Sint Jansteen ‧ Y:bm.St.Jansteen ‧
  • Henri Jacques Emile GERLACH van St. JOOSLAND ‧ c.1855-1925 07-nov Koudekerke ‧ Y:bm.Koudekerke ‧ lid GS-Zeeland -
  • Johan Gerard GERRITSEN ‧ 1854-1908 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Cornelis Adriaan GEUZE ‧ 1857-1921 ‧ 1920:bm.Scherpenisse ‧
  • Jacob GEUZE ‧ c.1896-1979 mei Tholen ‧ Y:bm.Aagtekerke ‧

─────gh─────

─────go─────

─────gr─────

  • David de GRAAFF ‧ c.1877-1939 26-apr Kattendijke ‧ Y:bm.Kattendijke ‧
  • Hendrik Seerpius GRATAMA ‧ 1873-1922 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Reinier GROENEVELD de KATER ‧ c.1825-1901 28-aug Noordgouwe ‧ Y:bm.ZL ‧

─────gu─────

  • Isaac van de GUCHTE ‧ c.1764-1826 07-nov Baarland ‧ Y:bm.ZL ‧

▂▂▂▂▂H▂▂▂▂▂

─────he─────

  • x. van HECKE ‧ x-1692 Vlissingen 16 dec ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jasper van HEKKE ‧ x-1705 Vlissingen 23 jan ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Johannes Jacobus HENNEQUIN ‧ c.1773-1828 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Philip Francois HENNEQUIN ‧ 1799-1866 ‧ 1853-1866:bm.Heille ‧ 1853-1866:bm.Sluis ‧ 1853-1866:bm.Sint Anna ter Muiden ‧
  • x. de HESE ‧ x-1678 Veere aug ‧ Y:bm.ZL ‧ via begraafakte 'diens vrouw'

─────hi─────

─────ho─────

  • Cornelis HOCKE ‧ c.1759-1840 Zonnemaire 20 okt ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Cornelis Lopse HOCKE ‧ 1803-1874 ‧ Y:bm.Brouwershaven:1837-1861 ‧ 1853-1861:bm.Duivendijke ‧
  • Iman HOCKE ‧ 1799-1865 Noordgouwe ‧ 1837-1865:bm.Noordgouwe ‧
  • Adrianus Jan van der HOEVEN ‧ c.1899-1982 Velp-Gld 26 aug ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jacob Willem van 't HOFF ‧ c.1886-1961‧ 1930:bm.St.Laurens ‧
  • Paulus HOLLE ‧ c.1759-1827 Middelburg 10 aug ‧ Y:bm.Oostkapelle ‧
  • Jakob HOOGENBOOM ‧ c.1776-1838 Noordwelle 07 jun ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Kornelis Hocke HOOGENBOOM ‧ c.1818-1888 Zonnemaire 11 jul ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jacob van HOOREN ‧ x ‧ Y:bm.ZL ‧ zoon Salemon overlijdt 1703 nov Vlissingen ‧
  • Prudent Felix van HOOTEGEM ‧ c.1900-1985 Sluis 21 okt ‧ Y:bm.Sluis ‧
  • Herman Gerard HORNINGE ‧ 1893-1966 ‧ Y:bm.ZL ‧

─────hu─────

  • Ferdinand Gustaaf Adolf HUBER ‧ c.1917-1994 Goes 09 feb ‧ Y:bm.Ameland & Goes ‧
  • Abraham HUIJGE ‧ x-1719 Veere sep ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Adriaan Jan HUIJSMAN ‧ c.1892-1956 Meliskerke/Middelburg 30 jun ‧ Y:bm.Meliskerke ‧
  • Krijn HUIJSMAN ‧ 1765-1843 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • x HUIJSSEN ‧ x-1754 Veere apr ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Willem HURGRONJE ‧ x-1763 Vlissingen jan ‧ Y:bm.ZL ‧

▂▂▂▂▂I▂▂▂▂▂

─────in─────

  • Willem INGELSEN ? ‧ x ‧ Y:bm.ZL ‧ & Aplonus INGELSEN overlijdt 1702 Vlissingen apr

▂▂▂▂▂J▂▂▂▂▂

  • Adriaan JACOBZE ‧ c.1758-1825 Veere 30 mrt ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jacobus JANSEN ‧ c.1788-1847 Axel 19 okt ‧ Y:bm.ZL ‧ medicinae doctor ‧
  • Willem Johannes JANSSEN ‧ 1814-1872 Kruiningen ‧ 1842-1872:bm.Kruiningen ‧ 1853-1872:bm.Schore en Vlake ‧

─────jo─────

  • Aelbregt Pieterse de JONGE ‧ x ‧ Y:bm.Overzande ‧
  • Adriaan de JONGE ‧ 1799-1856 Axel ‧ 1844-1856:bm.Nieuwerkerk ‧
  • Laurens Janse de JONGE ‧ x ‧ 1812-1813:bm.Heinkenszand ‧
  • Leendert Jan de JONGE ‧ c.1901-1986 Bruinisse 20 apr ‧ Y:bm.St.Philipsland ‧
  • Willem Hendrik de JONGE van CAMPENSNIEUWLAND ‧ c.1821-1874 ‧ Y:bm.ZL ‧

▂▂▂▂▂K▂▂▂▂▂

  • Adriaan KAKEBEEKE ‧ 1803-1889 ‧ 1850:bm.Krabbendijke c.a. ‧
  • Willem Lodewijk KAKEBEEKE ‧ c.1846-1885 ‧ 1872:bm.Hoedekenskerke ‧
  • Adriaan KALLEWAERT ‧ c.1711-1784 Aardenburg 05 aug ‧ Y:bm.Aardenburg ‧
  • Benjamin KARELSE ‧ 1786-1851 ‧ 1832-1851:bm.'s-Heerenhoek ‧
  • Dirk Daniël Willem Johannes KASTELEIN ‧ 1916-1993 Loosdrecht 09 mei ‧ bm.Weesperkarspel‧Zierikzee-Loosdrecht ‧
  • Warner Cornelis ten KATE ‧ c.1899-1958 Goes ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Gilles Adriaan de KATER ‧ 1815-1886 ‧ 1848-1853:bm.Burgh ‧

─────ke─────

  • x KEUVEL ‧ x-v.1732 - Y:bm.ZL ‧ 1724 Veere apr overijdt 'diens kind' ‧ 1732 Veere 12 dec 'diens weduwe'

─────kl─────

  • Jan KLEINMAN ‧ 1780-1856 15-jan Veere ‧ 1828-1853:bm.Veere ‧
  • Dingenus KLEPPE ‧ 1865-1920 ‧ Y:bm.Scherpenisse ‧
  • Jan Adriaanszoon de KLERK ‧ c.1799-1878 Wemeldinge 08 okt ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jacob van KLINKE ‧ c.1756-1839 Stavenisse 02 nov ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Adriaan van KLINKE ‧ 1799-1865 Stavenisse 30-sep ‧ 1849-1864:bm.Stavenisse ‧

─────ko─────

  • Johannis Cornelis KOERT ‧ 1896-1964 ‧ Y:bm.Wolphaartsdijk ‧
  • Maatje KOKUIJT ‧ c.1758-1814 Hoek 03 jan ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Cornelis van PEERE ‧ x ‧ Y:bm.Vlissingen? - dienstbode heet Haltie KONINKX

─────kr─────

  • Bastiaan Abraham KRAMER ‧ 1795-1884 ‧ 1852-1855:bm.Sint Philipsland ‧
  • Johan Erhard KRAUËR ‧ c.1753-1826 West-Souburg 16 nov ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Lucas KRIJNSE ‧ c.1789-1850 Waarde 02 jun ‧ Y:bm.ZL ‧ Y:dijkgraaf ‧

▂▂▂▂▂L▂▂▂▂▂

  • Willem Albert de LAAT de KANTER ‧ 1793-1879 ‧ 1843:bm.Kloetinge ‧
  • A.r Pr. LAMBRECHTSEN ‧ x-1793 Vlissingen 18 okt ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Thomas Adriaan LAMBRECHTSEN ‧ 1825-1879 ‧ 1853-1865:bm.Ritthem ‧
  • Willem Barent LAMBREGTZE ‧ x-1761 Vlissingen 00 mrt ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Adriaan LAMMENS ‧ ‧ Y:bm.Axel ‧
  • Jan LAMMENS ‧ ‧ c.1501-1511:bm.Vlissingen? ‧
  • Leendert LANDSHEER ‧ c.1768-1827 Duivendijke 23 jun ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Joos LANGEBEEKE ‧ c.1892-1951 Utrecht 08 okt ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Arnoldois de LANOIJ ‧ x-1710 Vlissingen ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Hendri Frederic LANTSHEER ‧ 1880-1954 ‧ 1910:bm.Arnemuiden ‧
  • Johan Cornelis LANTSHEER ‧ 1834-1893 ‧ Y:bm.Ritthem ‧ 18870:bm.Domburg ‧
  • Johan Frederic LANTSHEER ‧ c.1791-1838 ‧ Y:bm.ZL ‧

─────le─────

─────li─────

  • Willem van der LINDE ‧ c.1794-1834 Hontenisse 07 mrt ‧ Y:bm.ZL ‧

─────lo─────

  • Bartel LOCKER ‧ c.1761-1828 Noordwelle 28 jun ‧ Y:bm.ZL ‧
  • S. van de. LOEFF ‧ x-1783 Veere 22 mrt ‧ Y:bm.ZL ‧

─────lu─────

  • Abraham LUTEIJN ‧ 1788-1824 ‧ 1840-1854:bm.Breskens ‧

▂▂▂▂▂M▂▂▂▂▂

  • Jan Jacobus MACQUET ‧ c.1751-1818 Middelburg 14 mei ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Klaais MALJAARS ‧ 1805-1853 ‧ 1831-1853:bm.Aagtekerke ‧
  • Pieter MALLEFAS ‧ c.1694-1759 24 mrt ‧ Y:bm.Oostburg ‧
  • Boudewijn van der MANDERE ‧ 1808-1879 ‧ 1850-1853:bm.'s-Gravenpolder ‧
  • Paulus Johan van der MANDERE ‧1844-1921 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Abraham MARANUS ‧ c.1709-1763 10 apr ‧ Y:bm.Oostburg ‧
  • Jacobus MARCHAND ‧ x-1827 Dokkum 03 nov ‧ Y:bm.Dockum ‧
  • Jacob MARINISSEN ‧ x-1754 Veere 00 apr ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Abraham MARKUSSE ‧ c.1760-1828 Kats 10 jan ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Joannes Marcelinus MATTELE ‧ c.1817-1876 Overslag 25 mei ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Cesar Antonius MATTELE ‧ c.1883-1925 Overslag 20 dec ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Marinus MAZURE ‧ 1817-1887 ‧ 1845-1880:bm.Groede ‧ 1853-1880:bm.Nieuwvliet ‧

─────me─────

  • Johannes Carolus van der MEER MOHR ‧ 1790-1852 ‧ 1843-1852:bm.Goes ‧
  • Marinus Mattheus MEIJER ‧ 1806-x ‧ 1854-1860:bm.Breskens ‧
  • Anthonij van der MEULE ‧ c.1776-1848 Domburg 20 mrt ‧ Y:bm.Domburg ‧

─────mi─────

  • Job MINNAAR ‧ 1770-1812 ‧ 1812:bm.Heinkenszand ‧

─────mo─────

─────mu─────

  • Pieter de MUIJNK ‧ 1806-1855 10-jun Sint Kruis ‧ 1844-1855:bm.Sint Kruis ‧

▂▂▂▂▂N▂▂▂▂▂

  • Johan NAALHOUT ‧ x-1715 Veere 00 jul ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Evert Hendrik Pieter van NAHUIJS ‧ c.1877-1938 Noordgouwe 31 dec ‧ Y:bm.ZL ‧

─────ne─────

  • x NEBBENS ‧ x-1768 Veere mei ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Francies NEVE ‧ c.1816-1880 Ossenisse 08 feb ‧ Y:bm.ZL ‧

─────ni─────

  • Francies NICOLLE ‧ 1790-1869 25-mrt Philippine ‧ 1835-1853:bm.Philippine ‧
  • Levinus NIJSSEN ‧ 1797-1865 ‧ 1845-1853:bm.Hoek ‧

─────no─────

  • Eduardus Franciscus NOËL ‧ 1800-1863 ‧ x-1850:bm.Hontenisse ‧
  • Daniel van NOPPEN ‧ c.1786-x ‧ Y:bm.'s-Gravenpolder ‧ & Willemina Haverhoek ‧
  • Johannes NOSKE ‧ c.1796-1844 Axel 19 apr ‧ Y:bm.ZL ‧

▂▂▂▂▂O▂▂▂▂▂

─────on─────

  • Antonius Josephus ONGHENA ‧ 1808-1871 ‧ 1843-1870:bm.Zuiddorpe ‧ 1853-1870:bm.Zuiddorpe ‧ 1853-1870:bm.Overslag ‧

─────ou─────

  • Louis Cornelis van den OUDENDIJK ‧ 1796-1857 ‧ x-1838:bm.Oud-Vossemeer ‧
  • Rochus van den OUDENDIJK ‧ c.1767-1837 Oud-Vossemeer 09-okt ‧ Y:bm.ZL ‧

─────ov─────

▂▂▂▂▂P▂▂▂▂▂

─────pe─────

  • x. PEERE ‧ x-1690 Vlissingen 14 mrt ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Cornelis van PEERE ‧ c.-1721 Vlissingen 26 mrt ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jan PEPER ‧ c.1840-1903 ‧ 1878:bm.Aagtekerke ‧ & Leintje CORRE

─────pi─────

─────pl─────

  • Willem Wz PLEIJTE ‧ c.1765-1837 Ritthem 27 dec ‧ Y:bm.ZL ‧

─────po─────

  • Jan POLDERDIJK ‧ c.1854-1928 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • J. POLDERMAN ‧ x ‧ 1923:bm.Sint Maartensdijk ‧
  • Marinis Janse POPPE ‧ c.1776-1829 Vrouwenpolder 09-feb ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Johannes PRUMERS ‧ c.1779-1857 Ellewoutsdijk 09-sep ‧ Y:bm.ZL ‧

▂▂▂▂▂Q▂▂▂▂▂

▂▂▂▂▂R▂▂▂▂▂

  • Polidorus Andreas RAMMELOO ‧ c.1876-1932 Terneuzen 13 aug ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Willem de RAPPER ‧ c.1831-1902 Westkapelle 08 okt ‧ Y:bm.ZL ‧

─────re─────

─────ri─────

  • Louys RIEMENS ‧ 1796-1869 ‧ 1845:bm.Ritthem ‧
  • Johannes Baptiste de RIJCKE ‧ 1799-1855 ‧ 1844:bm.Sint Jansteen ‧
  • Laurus -Aalbregtse- RIJK ‧ 1797-1859 's-Heerenhoek ‧ 1851:bm.'s-Heerenhoek ‧

─────ro─────

─────ru─────

  • Steven de RUIJTER ‧ w:91592 ‧ lidmaat:Arnemuiden ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Antonie RUTGERS ‧ c.1838-1873 Leiden 22 dec ‧ Y:bm.Breskens ‧

▂▂▂▂▂S▂▂▂▂▂

  • Jacob -Marinus- SCHALKWIJK ‧ 1805-1898 ‧ 1840-1874:bm.Ellemeet: ‧ 1853-1860:bm.Elkerzee ‧
  • Mattheus SCHEELE ‧ 1792-1870 ‧ ‧ 1843-1855:bm.Cadzand ‧ 1853-1856:bm.Retranchement ‧
  • Johan Willem Meinard SCHORER ‧ 1834-1903 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Leonhard SCHORER ‧1848-1907 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jan Cornelis SCHUILWERVE ‧ c.1888-1933 Kortgene 11 apr ‧ Y:bm.ZL ‧

─────se─────

  • Jacob SENIJ ‧ c.1731-1819 Oostburg 10 dec ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Judocus SERGEANT ‧ 1795-1866 Hontenisse ‧ 1854:bm.Hontenisse ‧
  • Cornelis SERLÉ ‧ c.1699-1760 waar 20 jan ‧ Y:bm.Oostburg ‧
  • Charles Franies SERRARENS ‧ 1800-1878 ‧ 1847:bm.Hoofdplaat ‧

─────sl─────

  • Pieter van der SLIKKE ‧ 1784-1857 ‧ 1832:bm.Poortvliet ‧

─────sm─────

  • Ludovicus Josephus de SMET ‧ c.1856-1929 Aardenburg 30 jun ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Hubrecht Simon de SMIDT ‧ c.1820-1870 Cadzand 02 mrt ‧ Y:bm.ZL ‧

─────sn─────

  • Jan SNELLER ‧ c.1860-1925 Kortgene 27 mrt ‧ Y:bm.ZL ‧

─────so─────

─────sp─────

  • Frans Dignus SPRENGER ‧ ‧ Y:bm.Grijpskerke ‧
  • Jacobus Guilielmus SPRENGER ‧ 1815-1894 ‧ 1815:bm.Oostkapelle ‧
  • Jan Jacob Iman SPRENGER ‧ 1817-1890 ‧ 1850:bm.Domburg ‧

─────st─────

  • J.J. van STAPELE ‧ ‧ c.1790:bm.X
  • Johan van STAPELE ‧ ‧ c.1685:bm.X
  • Marinus Gerard van STAPELE ‧ ‧ 1896:bm.X
  • Pieter Daane van STAPELE
  • Theodore van STAPELE ‧ ‧ 1812:bm.X
  • Nicolaas van STEE ‧ c.1816-1892 's-Heerenhoek 23-feb ‧ 1879-1892:bm.'s-Heerenhoek ‧ FOTO ‧
  • A.H.S. STEMERDING ‧ ‧ Y:bm.Oost-enWestSouburg ‧
  • Cornelis de STEUR ‧ 1795-1875 ‧ Y:bm.Vrouwenpolder: 1840 ‧
  • Roeland STEUR ‧ 1793-1884 ‧ 1840:bm.Renesse ‧
  • Cornelis van de STOLPE ‧ 1785-1862 ‧ 1825:bm.Bruinisse ‧
  • Jacobus STOLS ‧ c.1770-1836 Sint Philipsland 15 dec ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Hendrik van STRIEN ‧ 1820-1885 Wolphaartsdijk ‧ 1853-1862:bm.Wolphaartsdijk+1882-1885:bm.Wolphaartsdijk ‧

─────sw─────

  • Abraham van der SWALME ‧ c.1778-1848 Vlissingen 09 okt ‧ Y:bm.Vlissingen ‧

▂▂▂▂▂T▂▂▂▂▂

  • Aloijsius TAELMAN ‧ c.1827-1882 Philippine 01 dec ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jan TAZELAAR ‧ 1803-x ‧ 1844-1853:bm.Kats ‧
  • Pieter Jacobusse TAZELAAR ‧ 1763-1841 ‧ tot1842:bm.Wissenkerke ‧

─────te─────

  • Machiel TEERLING ‧ c.1673-1754 waar 15 nov ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Arnout Jacob van TEIJLINGEN ‧ 1813-1857 ‧ 1852:bm.Oost- en West-Souburg ‧

─────th─────

─────tr─────

  • Kornelis Jan TRAAS ‧ 1786-1852 ‧ 1827:bm.Baarland en Bakendorp ‧
  • Cornelis van TRAPPEN ‧ c.1784-1848 Stoppeldijk 07 nov ‧ Y:bm.ZL ‧ & Franciesca LAUWERS
  • Johannis Baptist van TRAPPEN ‧ 1788-1864 ‧ 1847:bm.Hengstdijk ‧
  • Galenus TREZEL ‧ x-1747 Middelburg 00 aug ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jan TRIMPE ‧ 1797-1884 ‧ 1853:bm.Kloetinge ‧

─────tu─────

  • Daniel TULLEKEN ‧ c.1722-1792 Middelburg 14-09- ‧ Y:bm.Middelburg ‧

▂▂▂▂▂V▂▂▂▂▂

─────ve─────

  • Cornelis van de VELDE ‧ c.1746-1818 Brouwershaven 14 nov ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Désiré Philippus Franciescus VERCAUTEREN ‧ 1861-1920 ‧ Y:bm.Clinge ‧
  • Jan Francies VERCAUTEREN ‧ 1792-1880 ‧ 1825:bm.Clinge ‧
  • Paul Victor Maria VERCAUTEREN ‧ 1899-1975 ‧ 1938:bm.Clinge ‧ FOTO ‧
  • Johannes VEREECKEN ‧ c.1805-1881 Stoppeldijk 26 dec ‧ 1853:bm.Stoppeldijk ‧ & Mara de POORTER ‧
  • Jan Francies VEREECKEN ‧ 1844-1884 Stoppeldijk 17 apr ‧ Y:bm.ZL ‧ zv. Johannes ‧ & Johanna van der VEEN ‧ c.1843-x ‧
  • Jacobus VEREEKE ‧ c.1826-1903 ‧ Y:bm.Waarde ‧
  • Pieter VERHAEGEN ‧ c.1831-1897 Graauw en Langendam 21 apr ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jacobus Pieterse VERHAGE ‧ 1802-1884 ‧ 1846:bm.Zoutelande ‧
  • Lourus VERHAGE ‧ c.1759-1831 Aagtekerke 10 feb ‧ Y:bm.ZL ‧ & Dina ANDERIESSE
  • Noach Willem VERHULST ‧ c.1765-1838 Westkapelle 02 aug ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Marinus VERMANDE d 'CLEVERSKERKE ‧ x ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Aarnout VERMERE ‧ c.-1768 Aardenburg 16 sep ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jan VERMET ‧ c.1819-1891 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Johannes VERSCHAFFEL ‧ c.1842-1903 Sas van Gent 11 apr ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Jan Hendrik VERSCHOOR van NISSE ‧ c.1772-1843 ‧ Y:bm.Goes ‧
  • Pieter VERSCHRAAGE ‧ c.1790-1865 Hoedekenskerke 17 jan ‧ Y:bm.ZL ‧ & Helena RENDMEESTER
  • Gijsbrecht VERSTRAETEN ‧ 1800-1873 ‧ 1852:bm.Boschkapelle ‧
  • x VET ‧ x-1653 ‧ Middelburg 18 jun ‧ Y:bm.ZL ‧

─────vi─────

─────vl─────

  • Dingeman van der VLIET ‧ c.1859-1916 Zierikzee 21 mei ‧ Y:bm.ZL ‧

─────vo─────

  • Marijn VOGELAAR ‧ c.1900-1953 Kruiningen 08 okt ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Cornelis Marinus VOORBEIJTEL ‧ 1837-1896 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Christiaan de VOS ‧ c.1832-1901 IJzendijke 14 apr ‧ Y:bm.ZL ‧

─────vr─────

  • Jean Francois VROMBAUT ‧ c.1765-1805 Heille 24 apr ‧ Y:bm.ZL ‧

▂▂▂▂▂W▂▂▂▂▂

  • Adriaan van WAARDE ‧ c.1840-1917 Nieuw- en Sint Joosland 01 sep ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Dignum de WAEL ‧ c.1792-1849 Ossenisse 31 okt ‧ Y:bm.ZL ‧ & Judoca BURM ‧ zv. Pieter dW. & Anna Catharina van TRAPPEN ‧

—fam.WAES—

——

─────wagtho─────

  • Krijn~Quirijn WAGTHO ‧ 1787-1865 ‧ 1813:bm.Tholen ‧
  • Johannes Wilhem WAGTHO ‧ c.1858-1933 ‧ Y:bm.Tholen ‧
  • Marius WAGTHO ‧ c.1882-x ‧ w:c.1935 ‧ Y:bm.Groede ‧
  • Abraham WANTELEE ‧ c.1673-1722 waar 13 nov ‧ Y:bm.Oostburg ‧
  • Christiaan WAS ‧ 1799-1875 ‧ 1839:bm.Sint Maartensdijk ‧
  • Jan WAS ‧ 1807-1881 ‧ 1839:bm.Scherpenisse ‧
  • Johannes van WATERSCHOOT ‧ c.1755-1831 Hontenisse 04 mrt ‧ Y:bm.ZL ‧ &1 Maria Coleta BOGAART ‧ &2 Apolonia NEVE ‧ zv. Johannes vW. & Elisabeth VERSCHRAGEN

─────we─────

  • Jacobus WELLEMAN ‧ 1847-1896 ‧ Y:bm.Hoedekenskerke ‧
  • Cornelis Catharinus WELLEMAN ‧ 1831-1894 ‧ Y:bm.ZL ‧
  • Louis~Lowijs WESDORP ‧ c.1772-1841 Kruiningen 01 nov ‧ Y:bm.ZL ‧ & Agatha WISSE ‧ c.1763-1846 ‧

─────wi─────

  • Dingeman van WIL ‧ c.1674-1720 waar 07 feb ‧ Y:bm.Oostburg ‧
  • Henri~Hendrik Pieter WINKELMAN ‧ c.1813-x ‧ Y:bm.Vlissingen ‧
  • Pieter van WINGEN ‧ 1814-1891 ‧ 1849:bm.Oudelande ‧
  • Janus WITTE ‧ Overzande c.1765-1845 Oudelande 12 aug ‧ Y:bm.ZL ‧ & Helena van SCHAIK ‧ c.1751-1811 ‧

─────wo─────

  • Johannis de WOESTIJNE ‧ Groede c.1656-1720 29-jan ‧ Y:bm.Oostburg ‧
  • Gerard WONDERGEM ‧ 1785-1847 ‧ Y:bm.ZL ‧

▂▂▂▂▂Z▂▂▂▂▂

─────zu─────

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂